- 215 тис. км
- Львів
- 2 л.
- Ручна / Механіка
авто в гарному стані . мотор працює добре. авто кожен день їздить. по техніці питань нема. нюанси по кузову видно на фото.два комплекти коліс літо 17 а зима 15 радіус. в гарному стані. тільки переоформлення.
авто в гарному стані . мотор працює добре. авто кожен день їздить. по техніці питань нема. нюанси по кузову видно на фото.два комплекти коліс літо 17 а зима 15 радіус. в гарному стані. тільки переоформлення.
по авто все працює на свої роки доволі гарний стан . цікать обмін ключ на ключ бажено. всім гарних продажів
Продам свою машину або обміняю на інше авто або трактор, машина на ходу страховка нова, є зв'язок з власником машина на титанах резина хороша салон не протертий робилася капіталка мотору детальніше дзвоніть
все ок дзвоніть
Машина в доброму технічному стані днище пороги поварені мотор ходова топлевна в доброму стані дзвонити на вайбер погана мобільна мережа
Машина в гарному стані їздить кожний день.... деталі за номером.....машина знаходиться в смт Меденичі
Авто в хорошому стані Переоформляється Страховка до 27 року Деталі по тел Без торгу Обмін не цікавить
хороший стан, двигун М 57, 100 км тому замінено масло (motul 5w40), нові передні стойки ,власник, деталі за телефоном...обмін не цікавить.
Продам омегу б, на ходу , сів поїхав , виведені провода до савбуфера, потребує не значний косметичний ремонт , в подарок багато до неї запчастин , всі деталі по тел Андрій
Машина в хорошому стані, варити, красити не потрібно, двигун працює добре, міст не гуде, машина довго стояла треба прокачати тормоза вони є але слабі,заводиться з пів оберта,працює як на бензині так і на газу.Машина родичів,З документами все добре,любий вид переписування .
Opel Omega B 1995 по машині зроблено все ГРМ помпа Антифриз поміняно!Масла в двигуні,коробці та мості поміняно! Катушка, дроти, свічі і бензонасос поміняно!Все купляв нове! Дно поварено запущено! Підігріви дзеркал та заднього вікна працюють! Люк працює в два положення та не тече!!! Ходова не гримить! Машина в хорошому стані! Страхівка до 2026року! Авто переоформляється,з документами порядок! Огляд смт.Меденичі Торг присутній!!!
Машина повністю в робочому стані. 4 електросклопідйомники, електро люк, електрошторка заднього скла. Газ євро4 вписано у свідоцтво про реєстрацію та встановлено на авто. Балон 60л. Ходова повністю замінена на нову. Днище та пороги цілі. На капоті поліз лак. На лобовому склі тріщина. ТО вчасно кожні 10 тис. км. Салон велюр. У машині не курили.
Купувалась як перша машина, доглянута та люблена, вчасно міняне масло та акуратна їзда, салон чистенький, не прокурений. Живий мотор який досі заводиться без проблем навіть після довгого простою. Коробка та інша технічна частина - без нарікань, машина в русі майже кожен день. Була замінена ходова, гальмівні колодки, стоїть новий хороший акумулятор, замінена система запуску авто. Дно, пороги, арки - не гнилі, є лише маленький рижик на дверях. В цілому машина в досить гарному стані, зроблена та добре їде, не загубивши відчуття та комфорт від водіння нею. При потребі скину більше фото/відео
Автомобіль в гарному стані,кожен день на ходу,жодних вкладень не потребує,мотор газу не бачив,працює ідеально,2тис км тому замінений комплект грм. Гарна комплектація,страховка присутня,любий вид переоформлення
Сів і поїхав
Опель омега б рест 2001 рік 2 власник по панелі 300.000 пробігу по кузову гнила ліва арка низ лівої дверки задня ляда. дно пороги цілі треба дивитись ходову по електриці все світить все працює. заводиться без проблем
Авто на повному ходу бере масло підимлює на повній комплектації
Щоденно в експлуатації. Ходова і двигун в робочому стані. Один недолік- потребує косметики.
