- 435 тис. км
- Волочиськ
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані, є моменти по низам дверей не критично, стакани, дно ціле, не варено. по машині багато чого мінялося довго описувати по тел. розповім. Комплектація: 2-ох зоний клімат, заводський ксенон d2s хто розуміє , лінзи в фарах замінені з 2.5 на 3.0 дюйма світло гарне, круїз контроль, передні сидіння повне електро водійське з пам'яттю на 3 пасажира, 2 комплекта гуми:літня р 16 на литих дисках, зимова р15 також на литих дисках. сигналізація старлайн з автозапуском двигуна, підігрів передніх сидінь. магнітола піонер з блютуз, 2 усілка сабвуфер.авто 7 років в одних руках робилась для себе. ціна без музики, з музикою дорожче, можливий обмін з вашою доплатою.
Авто кожного дня на ходу, питання по телефону
Продам Опель Омега стан на фото 9/10 Все працює, за деталями пишіть
Автомобіль в хорошому стані.Гаражне зберігання.Деталі в телефоному режисі Комфор Бортовий компюте,підігрів дзеркал,підкурбвач,попільнича. Безпека Центральний замок,АВS Оптика Омивач фар,протитуманні фари
На свої роки хороший стан, їздить кожного дня, нічого робити не потрібно.
Обмін кнк без доплати желательно на акп кому цікаво звонить пішіть все покажу через ваїбер без доплаты моей
Продам, хороший сімейний автомобіль, мотор 1500 тому проходив кап. ремонт, ходова перебрана є косметичні нюанси, днище здорове запущене, робилося для себе, але у зв'язку з обставинами продається. Всі решту питання по телефону, можливий торг. Звертайтеся.
"Opel Omega 2.0 бензин/газ, механіка. Мотор з навісним, комплектна. Стоїть ГБО. Машина повна, нічого не знімалось. Рама перегнила. Продаж на запчастини або під відновлення.
