- 397 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в одній родині 8 років, хто візьме не пошкодує. Доглянутий салон. За більш детальною інформацію телефонуйте.
Авто в одній родині 8 років, хто візьме не пошкодує. Доглянутий салон. За більш детальною інформацію телефонуйте.
Продам Opel Omega B, 1995 р.в., 2-літровий бензиновий двигун, 136 к.с., 16 кл. Підвіска дуже м'яка, салон великий і комфортний. Хід нещодавно перебрано, зроблено розвал-сходження. Мотор у дуже хорошому стані. Не димить. Масла не бере. Працює добре. По кузову є маленькі моменти. Салон у дуже хорошому стані. Не курили! Є подушки безпеки, є гідропідсилювач, є склопідйомники на всі двері, є бортовий комп'ютер, є парктронік, є підігрів передніх сидінь, є камера заднього виду, є АБС, є регулювання водійського сидіння. Є двозонний клімат-контроль, є кондиціонер (не заправлений). На литих дисках, є ГБО 4-го покоління, повнорозмірна запаска, аптечка, домкрат, канат для буксирування. Пічка гріє дуже добре, в салоні взимку буде спека. Фари ксенон, є денні ходові вогні. Продаж лише повна перереєстрація на нового власника. Приїжджайте, дивіться – не пошкодуєте!
Opel Omega B 2.0 універсал 1997 р. в. Нова гума. АКПП, ABS, Гідропідсилювач керма. Центр. замок, сигналізація... Пробіг 195 тис. км. Газу не має і не стояв. Хазяїн авто з 2007 року.
Продам авто, за не дорого..... З документами порядок переоформлюється на ходу телефонуйте! Продаж не спішний за даром не продається. Потрібні сварочні роботи не критично! До авто віддам майже всю ходову нову лежить в багажнику. По мотору не димить, масло свіже GM, грм,помпа, термостат, дмрв, свічки, провода, лямбди, теплообмінник з нержавійки вічний опелісти мене зрозуміють))) все замінено на нове, і ще стоять алюміневі кришки клапанів! На відміну вони від пластикових на багато краще, і стоять дурних грошей, торг мінімальний біля капота.
За деталями звертайтесь за номером або краще в чат
машина на ходу технічно справна
Не гнила.масла,антифриз замінені.Зимова гума.Добра комплектація кондиціонер,ABS,AIR BAC,підігрів дзеркал,ел.рег.дзеркал,люк,4 скло підйомника,ел.рег.сидінь.ксенон. Пічка працює добре.Повністю підготовлена до зими.
Продам Опель Омега А 1987 рік 1.8 газ/бенз. Кузов цілий не гнилий але є рижики і на лівому задньому крилі лак що поліз але і машина не нова, салон у відмінному стані, стоїть хороша музика і світло. Машина на ходу кожен день їжджу на ній у відрядження по 600-800км в один бік. Кому цікаво пишіть дзвоніть. Ціна 60к машина на документах переоформлюється на мені стоїть
Продам власне авто на повному ходу. Встановлено гбо і вписане в тех паспорт Тільки переоформленя за більшою інформацією звертайтесь за телефоном. Прохання перекупам не турбувати
Всім доброго дня! Продаю власне авто в чудовому стані Жива омежка, яка варта уваги Не гнила, повністю оброблена. Технічно в ідеальному стані, вкладень не потребує. Коробка автомат, не пинається, двигун не димить не троїть, масло не їсть, зимою розхід 11-13 по місту, траса 9-11 Авто обслувовувалось вчасно, за авто доглядали, обробляли Машинка емоції потрібно сісти проїхатись, щоб зрозуміти що це за авто, багато хто не дооцінює його) Є принон Також є торг і обмін з доплатою в дві сторони. Тільки переоформлення
Авто в хорошому стані , можливий торг звертайтеся
Авто в непоганому стані. Встановлені кайловери, самоблок, доволі добре йде боком)
Продаю через те, що потрібно віддати кредити, тому продаю терміново, 2750 доларів мінімальна сума, менше не пропонувати.
На свій час та ціну, авто в довільному стані. Мотор не димить коробка робить справно. Багато чого замінено та обслуженно, проте є ще що робити. Люк не тече. Кондіціонер є, але не робить. Є ньюанси по кузову. З документами порядок.
Продам Опель омега або обмін на бус або пікап , джип дизель з моєю доплатою
Авто в дуже гарному стані, максимальна комплектація . Всі питання по телефону.
Продам авто технічно в хорошому стані,недоліки видно на фото, болячка задні арки, ходова частина в хорошому стані, акумулятор добрий,ризина хороша,люк працює,не тече,4 склопідйомники, торг присутній.
продам Опель омега б хорошум стані газ 4 вписаний доки в порядку ,є незначні рижики пижики на свої года нормальна.кого за цікавить вайбер
