- 417 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в доброму технічному стані, повністю відповідає вказаній вартості. Пробіг не скручений, днище та пороги не гнилі, навіть не мають ржавщини. Мотор працює добре масла не бере, коробка автомат також працює без будь-яких нарікань. Автомобіль не битий та по документах все гаразд, експлуатувався бережно, причепа не бачив та навіть не має причепного . Стоїть досить не погана акустика, всі вікна рідні, а також рідна фарба. Також наявний двохзонний клімат контроль, гідро підсилювач керма, електро привід передніх сидінь та дзеркал, підігрів заднього вікна та дзеркал, електро скло-підйомники, бортовий комп?ютер, подушки безпеки, центральний замок, просторий салон та багажник. Салон не прокуряний та не порваний. Стоїть ксенонова оптика із регулюванням фар, передні та задні протитуманні фари, підсвітка салону (кожної із дверей та всього салону), всі кнопки працюють. ГРМ, ремінь на генератор, мастило в АКПП, антифриз та інше замінено, ведеться бортовий журнал.
Терміновий продаж. З документами все Гаразд. Є моменти по кузову, але не трагічно. Всі питання по телефону. Мінімальний торг. Заводиться, їде. Комплект зимової резини в подарунок.
Авто в охайному стані, в роботі кожен день, їзди місто-траса, під час його єксплуатації було дуже багато чого зробленого а саме: повністю перебирався мотор, приводилась до ладу підвіска та гальма, машина на повному ходу з переоформленням
Газ бензин працює
продаю авто яке було сімейним, доглядалось, є недоліки в основному по кузову їх видно на фото, машині не десять років. працює відмінно, за більш детальною інформацією звертатись за телефоном
Продам Опель Омега 2.2 газ/бензин 2001р. По механічній частині машина в гарному стані, але після зими в деяких містах поліз лак, ціна питання 12 тис. грн., немає часу займатися.
Продаю авто яке потребує уваги! Ходова в гарному стані робив 3 місяці тому повністю. Кузовні роботи на суму 12500 мені озвучили на СТО, машинка ніколи не підводила пробіг хоч і великий, мінявся мотор два роки тому X20xev. 2 літра газ бензин 4 покоління працює добре, в машині багато примочок круїз і.т.д Всі питання по телефону
Машина в хорошем техническом состоянии,срочных вложений не требует,с документами порядок.
Продам своє авто, в сім'ї сьомий рік, безвідмовний з дуже просторним незатяганим велюровим салоном, та чістим багажником, на ходу кожен день, розхід згідно книжки місто 14-17 траса 10-13, автомат працює добре, компресія 14 атмосфер в усіх циліндрах, великий 90 літровий балон, гбо вписано, машина на мені, переоформляється дією, страховка до травня, дно без жодного рижика як нове, кузов потребує уваги, так як машина не нова, два ключі з імобілайзером, заводська сигналізація працює і НЕ глюче, комплектація CD, встановлені дорогі алюмінієві клапанні кришки, з правильними прокладками. З свіжозаміненого - головні лінзи ближнього світла разом з світлодіодами, пічка, термостат, головний радіатор, антифриз, обводний ремінь, щітки в генераторі, стартері (вже зроблено маніпуляції для удобного зняття), підшипники генератора,масло в двигуні, всі фільтра (три на гбо), всі форсунки "Баракуда", свічки NGK, мапсенсор.
авто в хорошому стані як на свої роки. дет по телефону. Хороший торг
Всі питаня по телефону
Opel Omega B 2002, 2.2 бензин/газ (4 покоління) Продам комфортний і просторий автомобіль. Машина на ходу, двигун 2.2 працює рівно, не димить, їде добре як по місту, так і по трасі. Встановлено ГБО 4 покоління — економна в експлуатації. По техніці: • двигун в гарному стані,не димить працює рівно • коробка працює добре • ходова частина потребує уваги (є стуки) По кузову: • є сліди експлуатації • вдарені двері (потребують ремонту або заміни) Салон: • перешитий, виглядає охайно Машина не нова, є нюанси, але в цілому хороший варіант за свої гроші Ціна відповідна стану. Торг біля авто.
по авто все добре, треба зайнятись трохи кузовом, двері задні віддам в комплекті,ходова в ідеальному стані, по питанням телефонуйте розповім можливий невеликий торг
Авто в хорошому стані. Є незначні дефекти по кузову, не гнила, на багажнику пооблазив лак. Потрібно глянути до ходової, але критичного немає. Коробка в хорошому стані, двигун в хорошому стані, масла не бере, у 2022 замінено головку циліндрів (в зборі), ремні, роліки, фільтри, помпу, ГРМ. Їде дуже добре. По салону, потрібно перетягнути потолок - провис. По електриці все працює. Авто на свої роки в досить хорошому стані. В 2021р встановлено нове ГБО 4 покоління, їде добре. Решту питаннь, кого цікавить по телефону. Пишіть в повідомленні, не завжди маю можливість розмовля. ТОРГ. Обмін БЕЗ моєї доплати
Продається Opel Omega B, Машина на ходу, нові шини, нова панель, новий глушник, кондиціонер зараз не працює (потрібно заправить). Бортового комп'ютера не має.
На певному ходу, недавно зроблений капітальний ремонт двигун, встановлений ГБО, кондиціонер заправлений та працює .
