- 428 тис. км
- Львів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.36 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу сів поїхав. є моменти по косметиці на фото видно. Реальному покупцю адекватний торг. Перекупам не дзвонити!
Авто на ходу сів поїхав. є моменти по косметиці на фото видно. Реальному покупцю адекватний торг. Перекупам не дзвонити!
достоїне авто економне просте в обслуговуванні готове до любих подорожеї газ бензин
Газ 4 покоління,балон 60 л. вписаний. Резина лише сезон відїздила. Поставив 2 дин магнітолу. Ходова робляна. Тис, десять тому робилась головка, підкидались кольца на поршня. Авто поступово робилось для себе. Їде що на бензині що на газу чудово. 2 зонний клімат працює, кондиціонер справний, люк працює. Біля 2 тисяч км, тому мінялись газові форсунки з редуктором. Чудове авто як для її років! Торг присутній.
Бойова, повністю на ходу. Заварка. Газ. Двигун і салон свап з Omega B 2.0 03.2025 Повністю перебрана підвіска, встановлені нові пружини, шарові, рульові, посилені ричаги та лонжерони.
Всі деталі по телефону територіально знаходиться в місті Суми . Достойний торг біля капоту
Продам авто у гарному стані. Зроблений ремонт двигуна, нова газова система (гарантія 5 років), зроблена електрика. Завдяки тонування авто влітку салон машини не нагрівається. В зимку - є підігрів сидінь та дзеркал. Також добре працює обігрів салону. З документами також все добре. Продаю за сімейних обставин. По всім питанням дзвоніть за вказаним номером.
Продам свій Opel Astra G 2005 року Авто повністю технічно справно Замінені всі розхідники Масло виключно Motul Розхід маленький, встановлено газ STAG все відрегульовано Диски літо 215/45/17 Volk TE37 Диски зима 195/65/15 Оригінал Opel Власник один, куплена була в салоні Підвіска Bilstein/Irmchser Передні фари лінзовані LED лампи, є ще рідний ксенон, ангельські глазки Будь-які перевірки, авто на своі роки дуже гарне Питання в месенжери за телефоном, тільки повідомлення. На дзвінки не відповідаю. Продаж не терміновий Ціна на літніх дисках 4900$ Ціна на зимових дисках 4400$
Продам або відам на запчастини, 88 рік, стоїть ГБО, мотор робочий, коробка теж, машина стара питання про дно не задавати, під донора або вся циліком, дбажано самовивіз, але для уточнення все по телефону Причина: просто стоїть на подвір?ї
авто в доброму технічному стані, газ 4-го покоління, тонування, клімат 2-х зоний, 2 місяці тому були змінені всі сайлентблоки, пружини, стійки стабілізатора, тормозні колодки по колу, 4 тис. назад були замінені ланцюги.
авто в робочому стані, їздить кожного дня. був кап. ремонт двигуна на 250 тис. (рем стандарт) усі запчастини в оригіналі. стоїть газ але не вписаний! якщо є питання телефонуйте за ном. тел. або вайбер.
Продам — надійне авто Опель омега Авто на повному ходу, кожен день їздить без проблем. Двигун працює рівно, не димить, коробка переключає чітко. Газ/бензин — економне в експлуатації, газ вписаний. ? Просторий і комфортний салон ? М’яка підвіска — ідеально для наших доріг ? Дешева в обслуговуванні ? Хороший варіант як для роботи, так і для себе По кузову є нюанси (машина не нова), але на їзду не впливають. Сів і поїхав — вкладень на даний момент не потребує. ? Дзвоніть — домовимось! Хто шукає просту, надійну та недорогу машину — це саме той варіант. Кого цікавить автівка звоніть за номером телефону
Ідеальний стан не битий сто% такого другого немає! Купувалась в автосалоні. Стан автомобіля - ІДЕАЛЬНИЙ, як візуально, так і технічно (будь-які перевірки тільки вітаються)!!! Автомобіль завжди вчасно та якісно обслуговувався! На попередньому ТО 1 тис. тому замінено всі розхідники, гальмівні диски і колодки, а так само все необхідне по ходовій! На даний момент по авто немає взагалі ніяких зауважень, помилок немає, всі опції працюють справно. Двигун, коробка, ходова у відмінному стані. Експлуатувалась виключно на преміум паливі. Салон доглянутий, дуже акуратний. Всі скла рідні. Впевнений, таких автомобілів залишилося небагато! Сів і поїхав
Авто в хорошому стані Вкладень не потребує Можливий обмін на авто Фіат- добло Рено- кенго Дастер Сандеро з моєю доплатою в хорошому стані
Виїздний водій.Кат:В,С,СЕ. можу пригнати любе авто під замовленя
кінцева ціна. Це щоб приїхати і забрати. Менше не буде вже. Обмін не цікавить, бо я вже маю машину іншу і цю не спішу продавати. Торт тільки з реальним покупцем, який приїде, подивіться, забере. Оформимо на місці. Моя любов і серце! Перевезла на цій машині пів свого життя і віддам в руки тим, хто хоче мати стару лошадку, яка послужить ще комусь. Я купила її і берегла, як могла. Її потрібно ремонтувати, звісно! Чим більше вкладете, тим довше послужить. Я викладаю все чесно як є - немає чого ховати. Приходить, дивіться. Я до сих пір на ній гасаю. Пробіг я не знаю, лампи всередині ніколи не горіли. )) Та мені і так було супер! Тут 7 сидінь, якщо хочете, 5 - якщо не хочете) Містка! Перевозила на ній: людей, холодильник, шведську стінку, ліжка, купу речей, пралку, дрова, дерева. Та сам рогатий туди влізе!)) Обіцяю, ви не будете сумувати з нею! Завжди виручить, якщо треба десь повезти шось містке, чи людей! Пишіть, я вам відео скину. Якщо ще треба. Так, вона старенька, та в добрих руках отримає друге життя! Газ/бензин, що економніше. Газу заливаю на 1000, бензин на 300 і їзджю тиждня два! А то і три. Коли як. Є всі паски безпеки. І на двох розкладних теж. Радіо працює через раз. Задній дворник відсутній. Ручник не працює. Треба ремонт. Я їздила так. Є трохи ржавчини. Є трохи десь подряпини. Ясно, машина старенька. Я роки півтора тому бахнула нею новеньку ауді. Вирівняли місце удару. Все гарно далі працює і виглядає. То до питання, чи були ДТП. Я вперше викладаю тут об?яву, бо вперше продаю авто!) Тому пишу все як є, питайте, як ще шось не написала))
Opel Vectra B у хорошому стані на свої роки. Двигун працює рівно. За ходовою машиною їде зібрано, нічого критичного робити не потрібно. Салон обережний, електрика працює. Документи гаразд, будь-яке переоформлення. Машина щодня на ходу. Торг біля капота.
Авто в хорошому стані є газове обладнання 4 покоління вписане в тех паспорт Всі питання по телефону
Продам Opel Vectra (останній рік випуску моделі В) на ходу. Двигун ремонтувався на 200 тис, зараз бере масло, є шуми, стук, потребує повторного ремонту. Кузов рихтований, був у дтп спереду ззаду і збоку (на фото видно). Днище, пороги та лонжерони потребують зварювальних робіт. Торг присутній, у зв'язку з потребою значних реставраційних робіт. Можлива передача волонтерам та військовим. Кого цікавить, пишіть
Хороше авто на свої роки. На хороших 16 титанах, також є штампи на хорошій зимовій гумі. Стоїть газ 4 покоління. 4 склопідйомники все працює. Замінені задні стійки. Приварені стакани. По днищу повністю ціле. Замінено масло. Надійні 2 літри + газ. Я власник. Авто переоформлюється без проблем. За більш детальною інформацією на вайбер********** або пишіть тут, оскільки за кордоном відповідаю тільки так Opel X20XEV • Об'єм: 1998 см³ • 16 клапанів (DOHC) • Потужність: 136 к.с. (100 кВт) • Крутний момент: 188 Н·м
дуже гарне авто -сім місць,1.6 турбо 150 сил,газ офіційно вписаний, 6-ст.коробка М32,клапана не гнет на ціх моторах ,датчики світла і дощу,круіз,партронік,в дтп не був(скло усі рідні),сігналізація з зворотним зв'язком,два ключа,підігрів дзеркал та передніх місць.
