- 206 тис. км
- Долина
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Всі питання по авто по Вайберу або ВатсАпп.
Всі питання по авто по Вайберу або ВатсАпп.
В нормальному стані на ходу
авто в робочому стани вси питання по телефону
До вашої уваги авто в хорошому стані Авто вчасно обслуговується Зауваження зауважень по мотору,косметиці,коробці немає Єдиний мінус обвиша стеля на це торг Авто кожен день їздить без нарікань Дзвоніть розкажу детальніше
Авто в хорошому стані. Є незначні дефекти по кузову, не гнила, на багажнику пооблазив лак. Потрібно глянути до ходової, але критичного немає. Коробка в хорошому стані, двигун в хорошому стані, масла не бере, у 2022 замінено головку циліндрів (в зборі), ремні, роліки, фільтри, помпу, ГРМ. Їде дуже добре. По салону, потрібно перетягнути потолок - провис. По електриці все працює. Авто на свої роки в досить хорошому стані. В 2021р встановлено нове ГБО 4 покоління, їде добре. Решту питаннь, кого цікавить по телефону. Пишіть в повідомленні, не завжди маю можливість розмовля. ТОРГ. Обмін БЕЗ моєї доплати
Кузов поварений,пофарбований,новий радіатор,стартер,глушники,гбо вписано,5 ст.кпп.
Ходова в нормі, ремінь ролики помпа міняли 500 км. назад. Усі питання за телефоном.
Авто збережене.Заміна масла кожних 7 тисяч/км,гаражне зберігання, якщо купите авто не пожалієте не на секунду
деталі по телефону цікавить обмін без доплати
Продаю своє авто Опель вектра а -газ /бензин ( не вписаний в техпаспорті) .Машина на ходу, Пробіг 300000. Всі деталі на фото.
Продам Опель Омега а в хорошем состоянии ,газ 4 поколения,по ходовой делать не чего не нужно ,мотор не дымить едет норм ,салон целый 4 стеклоподъёмника, сигнализация
Продам свой автомобиль Opel Zefira 1.6 механика . Заводской газ , и бензин бак 15 литров . Технически машина в отличном состоянии , все обслуживала во время . Все стекла родные в ДТП не было . Есть нюансы по кузову на фото видно. Машина очень вместительная, 7 мест, высокая .
Автомобіль в гарному доглянутому стані. Газ метан,та пропан на метан пройдено ТО до 2026 року. По авто все мінялося вчасно,пробіг рідний. Порядність гарантую.
Продам Опель в хорошем состоянии, я хозяин. Машина ухоженная без ржавчин без подкрасов, гаражное хранение. Хорошая зимняя резина R15. Все вопросы по телефону. Торг у капота. Леонид
Продається Opel Omega B, Машина на ходу, нові шини, нова панель, новий глушник, кондиціонер зараз не працює (потрібно заправить). Бортового комп'ютера не має.
Без пробігу по Україні. Газ/Бензин. Детальна інформація за телефоном. Не перекуп, заганяли собі !!! Торг у капота !!!
Перший власник в Україні. Авто заїхало з закордону 22.02.22 з Німеччини відразу до мене. Пробіг по Україні не більше 30тис. Доглянуте та дуже комфортне авто з багатою комплектацією на річницю 150 років Adam Opel. Встановлено газове обладнання 4 покоління з форсунками Баракуда. Замінено штатну магнітолу на мультмедійний центр, швидкість роботи якого просто на висоті. В комплекті додаткого зимня гума на дисках з оригінальними ковпаками. Деталі за тел.
Можливий обмін на земельну ділянку, будинок, недобудову.
Авто в гарному стані недавно відремонтували ходову, перетягнули потолок,резина зимня стоїть.газ в техпаспорт вписаний але по факту ще не ставила поки не маю потреби) я власник.Продаж зі зняттям з обліку
