- 400 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Мотор 1.4 газ бензин, газ вписаний, евро 2,Розход 7.5 л газу на 100 км бензину літрів 5. Мотор масла не бере, від заміни до заміни,не димить. заводиться зпів оберту. Ходова зроблена, сів поїхав. Салон ухоженный, не витертий, всі питання по телефону
деталі за номером телефону:айбер , телеграм, вотсап)
Продам Opel kadett 1991 року 1.4 бензин/газ 2 покоління на 75 кінських сил. Авто у відмінному стані, мотор, коробка працює чудово, ходова зроблена! замінено передні стійки, ступічні підшипники та всі саленблоки. Кузов на свої роки чудово зберігся пороги та низ дверей в гарному стані без гнилі і ржавчини. Салон у відмінному стані карти дверей торпеда седіння в гарному стані, всі кнопочки працюють. Економне та надійне авто, витрата палива 5,6 літрів бензину та 7/8 літрів газу, автомобіль купувався як перший і був довго в одних руках, будь який вид переоформлення авто зареєстроване на мене!
Срочно + торг.Продаю авто Opel Vektra C 2005р. випуску стан задовільний, салон не затяганий, не прокурений. По електриці все нормально працюе, по двигуну також все у нормі. стоіть газ 4го покоління вписаний у тех паспорт расход газу по трасі 8,5 місто 11 Я власник по документах
Opel Vectra седан В чорного кольору, 1993 року, об'єм 2л. Газ-бензин. Склопідйомники, центральний замок, сигналізація, литі диски (є додатковий комплект дисків) Потребує ремонту.
Авто в хорошому стані , гарне сімейне авто на 7місць , газ метан заводський , дзвоніть раскажу детальніше
Авто після повного ТО. Замінені пороги та поварені ланжерони. Для ЗСУ гарна знижка. Всі питання по телефону.
все працює
опис відсутній
Всі питання по авто по Вайберу або ВатсАпп.
В нормальному стані на ходу
авто в робочому стани вси питання по телефону
До вашої уваги авто в хорошому стані Авто вчасно обслуговується Зауваження зауважень по мотору,косметиці,коробці немає Єдиний мінус обвиша стеля на це торг Авто кожен день їздить без нарікань Дзвоніть розкажу детальніше
Авто в хорошому стані. Є незначні дефекти по кузову, не гнила, на багажнику пооблазив лак. Потрібно глянути до ходової, але критичного немає. Коробка в хорошому стані, двигун в хорошому стані, масла не бере, у 2022 замінено головку циліндрів (в зборі), ремні, роліки, фільтри, помпу, ГРМ. Їде дуже добре. По салону, потрібно перетягнути потолок - провис. По електриці все працює. Авто на свої роки в досить хорошому стані. В 2021р встановлено нове ГБО 4 покоління, їде добре. Решту питаннь, кого цікавить по телефону. Пишіть в повідомленні, не завжди маю можливість розмовля. ТОРГ. Обмін БЕЗ моєї доплати
