- 170 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
у мене 7 роки, 2х зонный климат,на даний момент витрат не вимагає, більше цikaвить обмін з моєю доплатою.за нал торг.
у мене 7 роки, 2х зонный климат,на даний момент витрат не вимагає, більше цikaвить обмін з моєю доплатою.за нал торг.
Авто в хорошем состоянии, ГБО 4 поколения, расход по городу 11 литров. Кондиционер, фаркоп, климат контроль. Все вопросы по телефону
ОБМІН не битий, не фарбований не бляха дві цепі ,та помпа замінено МОЖНО ПИСАТИ ,У ВАЦАП ,ВАЙБЕР, ТЕЛЕГРАМ БО ПОГАНИЙ ЗВЯ"ЗОК.
Продам Опель Астра h кінця 2007 року випуску.Коробка easytronic повністю обслужена,стоїть нове щеплення,сам блок обслужен.Двигун z16xe1 без теплообмінника та твинпорта,самий надійний та безпроблемний.Стоїть газ,працює без нарікань та вписаний.Зроблен капремонт голови блока циліндрів,прогорів клапан,газ цьому вина,зроблено все з умом,замінено усі клапана на нові,з усім що до цього причетне (фото в наявності).Зроблена чистка всіх каналів впускного колектора,все вичещено та відмито.Замінена помпа та ГРМ.Усі прокладки нові.Радіатор,кришка клапанів відносно нові,передні ступічні підшипники нові SKF,не дешеве задоволення.Все що могло відвалитись відвалилося,та поставлене на орігінальне нове.Помилок типу бідна зуміш відсутня,після чистки та ремонту голови.По кузову є питання,займатись не хочу,при цьому машинка не бита,вся рівна,жінка вдарила крило,фото є,поміняв на нове в колір,брав для жінки 2.5 роки відкатали 20 тис,а зробили набагато більше.Масло міняв не проїжджаючи і 7000 тис,останній раз залив Мотюль,після ремонту.Жидкостя всі нові.Пробіг 181350 тис.Два ключа.Протитуманки,мультируль,передні скло підйомники.Машина не з Європи,купувалась в Запоріжжі в автосалоні.Ні разу не підвела.В машині не курили.Оформлення будь яке.За дешево не віддам,продажна не спішна.
Astra GTC. Надійний, динамічний німецький автомобіль. налаштування та мультимедіа ОРС. Останнє ТО 01.02.2025
Машина на впевненому ходу.Потребує заміни крила та деяких деталей,на які уступлю ?? Г/Б вписаний.Машина вчасно обслуговулась ,комфортна,вмістіма і економна
Автомобіль технічно справний проблем з мотором коробкою немає, є невеличкі проблеми по косметиці а так все працює світла повороти гідрач все робоче.
Продам авто в доброму стані.Машина вся пофарбована тільки криша не фарбована,машина вся оброблена.По мотору були роботи,немає нарікань,коробка в доброму стані.По ходовій були роботи,також немає нарікань.В машині є газ (4го покоління).Для кожного дня чудове авто.
Після покупки авто було багато зроблено, є записи і фото всіх робіт, основні: Оглянута і в круг було поварена, і оброблена. Модуль запалення Ми лектор Акпп Решітка радіатора дорога стоїть 16 диски нові/цілі всі. Акустика Карти дверні Грм, прокладки гбц, мастило Акпп. Всі мастила і прокладки були замінені Стійки передні, задні, підвіска вся замінена і ціла. Клімат тепло/холод працює. Фари нові перед і зад в плівці, коректора працюють Гбо обслужене Диски перед нові Є подряпини крило/двері, можна усунути при наявності часу
продам власне авто, в користуванні два роки, за час користування жодних нюансів. пару тисяч назад замінено розхідники та гальмівні колодки. по кузову гнилі немає, ходова електрика двигун в повному порядку, кондиціонер заправлено. всі стекла рідні, оригінальний пасажир з двома боковими дверима. гума в гарному стані, замовий комплект майже новий.
Ходова частина нова, щеплення нове. Двигун робочий, коробка передач ціла. Масло поміняне. Була в дтп. Всі інші питання по телефону Ігор. Зареєстрована на дружину, можливе переоформлення. Невеликий торг.
Опель Омега б. 2.0. Газ/бензин (4 покоління газу), 1997 року. Є пошкодження, на фото видно. Шкіряний салон. Мультируль. Магнітола. Ходова зроблена, масло замінене. Можливий торг. По всім питанням телефонуйте.
Продам власне Авто, дуже багато було зроблено! Два комплекта дисків! І в нагрузку ще один розбитий опель в подарунок! Велике прохання писати на Вайбер так як військовий і не завжди на звʼязку!
Автомобіль у хорошому технічному стані. Зроблено капітальний ремонт двигуна, працює тихо та рівно. Всі техобслуговування проводились вчасно – регулярно мінялися всі фільтри та масла. Замінили щеплення, встановлено нове та надійне. Реставрована рульова рейка – без люфтів, кермо чітке. Також замінений бензонасос. Авто у мене з квітня 2024, Телеграм, WhatApp, viber, autoria
До вашої уваги велике дуже м'яке авто, технічно в гарному стані. Лакофарбове покриття на 35% ще рідне. В ДТП не бувала скло всі рідні включаючи і лобове, але лобове потребує заміни. Працюють всі кнопки, лампочки, дотяжки скла і люка теж присутні. Дзвоніть питайте з радістю відповім!
Продам Opel Vectra 2004 рік 2.2 газ повністю на ходу, технічно справний на літній гумі
