- 500 тис. км
- Липовець
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.79 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стастані, двигун в нормі не димить масла не бере газ вписаний, ацинковані пороги авто на ходу
Авто в гарному стастані, двигун в нормі не димить масла не бере газ вписаний, ацинковані пороги авто на ходу
Продам Опель кадет двигун 1.8 кпп 5 ступка їде добре,надійний двигун клапана не зустрічаються,газ бензин, вписаний в т.п., чотири склопідьомника , центральний замок,ходова перебрана, замінено олива,гарна зимова резина на залізних дисках,літо титани,не гнила, кузов в доброму стані, жодних вкладень не потребує,авто новий власник буде задоволений,.
Авто в дуже гарному стані все працює як годинник, + комплект зимової резини на титанових дисках. Також ГБО вписано в техпаспорт і все газове обладнання можна ставити по бажанню, я не ставив бо не було в цьому потреби.
Пишіть або дзвонити у вайбер
Автомобіль щойно пригнаний З Німеччини Автомобіль був на тюфі, обслужений Мотор, коробка, ходова в хорошому стані Без вкладень Телефонуйте вже Зараз!
Продам опель газ бензин газ вписаний або обміняю на прицеп .або строй матеріал Якщо є питання телефонуйте
Продам авто на повному ходу. Всі питання по телефону.
Авто в чудовому стані, їздить кожний день,переварена , перефарбована,два комплекти резини , літо один сезон проїхавший, зима нова, повністю оброблена від корозії, багато чого замінено : гур, масла , фільтра , обслугована тормозна система ,замінені салінблоки, підшипники, ремні , генератор свіжо перебраний , подушка двигуна ,помпа,свічки запалювання,реміль грм, трос ручніка і так далі . Зроблено це все до 10 тис. км . назад . Продається за сімейними обставинами . Детальніше по телефону
Власник. Володію даним авто 3 роки. Авто в гарному та повністю справному технічному стані, із збереженним шкіряним салоном. Авто у максимальній комплектації з адаптивними ксеноновими фарами, складними дзеркалами, дотяжками вікон, омивачем фар, датчиками світла та дощю, підігрівом сидінь та двозонним кліматом та багато іншого. На 250тис. було зроблено велике ТО з заміною ЦЕПА ГРМ ПОМПИ ПРОКЛАДОК та всіх мастил та рідин. На 267тис. встанолено ГБО 4го покоління. Минулого літа замінений радіатор кондиціонера трубки шланги, перевіренний та запралений. Ходова зроблена, мотор та коробка в доброму стані.
Продам автомобіль. Вся деталі по телефону. Можливий торг
Авто в досить нормальному стані, є газ. Багато запчастин поміняно.Можливий невеликий торг.
Авто на ходу сів поїхав. є моменти по косметиці на фото видно. Реальному покупцю адекватний торг. Перекупам не дзвонити!
достоїне авто економне просте в обслуговуванні готове до любих подорожеї газ бензин
Газ 4 покоління,балон 60 л. вписаний. Резина лише сезон відїздила. Поставив 2 дин магнітолу. Ходова робляна. Тис, десять тому робилась головка, підкидались кольца на поршня. Авто поступово робилось для себе. Їде що на бензині що на газу чудово. 2 зонний клімат працює, кондиціонер справний, люк працює. Біля 2 тисяч км, тому мінялись газові форсунки з редуктором. Чудове авто як для її років! Торг присутній.
Бойова, повністю на ходу. Заварка. Газ. Двигун і салон свап з Omega B 2.0 03.2025 Повністю перебрана підвіска, встановлені нові пружини, шарові, рульові, посилені ричаги та лонжерони.
Всі деталі по телефону територіально знаходиться в місті Суми . Достойний торг біля капоту
Продам авто у гарному стані. Зроблений ремонт двигуна, нова газова система (гарантія 5 років), зроблена електрика. Завдяки тонування авто влітку салон машини не нагрівається. В зимку - є підігрів сидінь та дзеркал. Також добре працює обігрів салону. З документами також все добре. Продаю за сімейних обставин. По всім питанням дзвоніть за вказаним номером.
Продам свій Opel Astra G 2005 року Авто повністю технічно справно Замінені всі розхідники Масло виключно Motul Розхід маленький, встановлено газ STAG все відрегульовано Диски літо 215/45/17 Volk TE37 Диски зима 195/65/15 Оригінал Opel Власник один, куплена була в салоні Підвіска Bilstein/Irmchser Передні фари лінзовані LED лампи, є ще рідний ксенон, ангельські глазки Будь-які перевірки, авто на своі роки дуже гарне Питання в месенжери за телефоном, тільки повідомлення. На дзвінки не відповідаю. Продаж не терміновий Ціна на літніх дисках 4900$ Ціна на зимових дисках 4400$
Продам або відам на запчастини, 88 рік, стоїть ГБО, мотор робочий, коробка теж, машина стара питання про дно не задавати, під донора або вся циліком, дбажано самовивіз, але для уточнення все по телефону Причина: просто стоїть на подвір?ї
