- 226 тис. км
- Калинівка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продам Опель Зифіра В 2008 рік Газ бензин вписаний Авто в чудовому стані Вкладень непотребує Можливий обмін на мінітрактор **********
Продам Опель Зифіра В 2008 рік Газ бензин вписаний Авто в чудовому стані Вкладень непотребує Можливий обмін на мінітрактор **********
Продам автомобіль Opel Vectra C 2003 року випуску, я власник. Їздив бережно та акуратно. Машина в хорошому на свої роки технічному стані. Є кілька незначних моментів по кузову, фото скину в особисті. На авто встановлено ГБО 4 покоління (вписане).
Моє авто, недоліки кузова видно на фото. Тел: Юрій (авто стоїть на стоянці)
Доброго дня. Я є другий власник, покупка авто була при 60тис. Власна заміна масла та ремонт ходової.Все справне. Є газ. Недоліки передній та задній бампер пошкоджені але тільки пластмаса.
вектра б авто в робочому повсякденному використанню питання за номером у вайбер
двигун працює відмінно переоформлення потрібно зайнятися зовнішнім виглядом за бажанням
В авто працює кожна кнопка! кондиціонер ел.дзеркала підігрів перед скло підіймачі салон мазда 3 непогана музика В авто поміняний бампер і капот моя вина розкажу при розмові все інше в рідній фарбі перша реєстрація 2008.
Продаю OPEL Omega A 1989 рік, стан нормальний, сів поїхав, мотор зробили, масло не бере, автомобіль економний та дуже вмісткий, газ вписаний, любе переоформлення
Машина власна,багато що робилось, Всі стійки поміняні,новий акумулятор,резина нова ліфтована,збільшений кліренс,грм замінений,заміна щеплення,диски тормозні,одним словом,обслужена,без жодного натяку на іржу,кузов в рідній фарбі 120-140,є підкрас 160 без шпаклівки.Всі записи є про обслугу.Перщий власник в Україні. Клімат,круїз контроль.
Авто після дтп. мотор заводиться без проблем Мотор зроблений 5тис.км тому є газова установка Замінений комплект щеплення замінений глушник (пів року тому) усе скло рідне (крім лобового) хороша комплектація. бортовий комп'ютер, датчики зносу колодок, датчик омивайки, склопідйомники, сигналізація і т.п. не гнила. коробка 5 ступка.
Опель Астра g на свої роки дуже в гарному стані. Встановлена ксенонова лінзована оптика. В протитуманних фарах також встановлено ксенон.Люк.Перешиті сидіння та стеля темно сірого кольору.Електроскло підіймачі.Центральний замок.Тонуваня по колу.Фаркоп.ГБО 4покоління вписане в тех паспорт.Пудушки безпеки водія/пасажира.Все працює справно.Шкіряне кермо.Шкіряна ручка КПП.Двигун та КПП працює без нарікань. Ходова частина справна.По кузову є не значні нюанси так як авто не нове.Замінено новий АКБ ,термостат,радіатор,прокладка клапанної кришки.Є запаска нова(додатка).Легкосплавні диски 15r. Документи в порядку.Переоформлення.
авто в хорошем состоянии, полное и своевременное ТО.Все вопросы
Гарне перевірене авто , з надійним двигуном та без скрученого пробігу ) Якщо зацікавить телефонуйте , пишіть на всі питання відповім В комплекті + задня полиця багажника + комплект (диск , резина) +камера заднього виду ( не встановлював )
продам опеля , машинка дуже комфортна по їзді , збита не дрібожить не розбираєця дуже мягенька салон чисти не прокуряний , гарні сідушки , ева коврики , пічка гріє гарно , є газ (вписаний) мотор працює рівно без зайвих звуків , ходова перебрана від а до я ! зимова резина хороша , переоформлення!
Авто куплене в Україні 2013році , до цих пір я один власник, авто в гарному стані ,кожної весни роблена антикорозійна обробка, в 2024році замінені пороги і повністю пофарбована, двигун норма, гума :літьня- нова, зимова куплена в грудні 2025 ,два комплекти на одинакових литих дисках, в салоні чудова андроїд магнітола ( відеореєстратор, телефон, ні-fi ,інтернет, навігаторі так далі). Є дуже багато запчастин ( подробиці по телефону)
Продам Opel Astra в ідеальному стані, повністю обслужений, в хорошій комплектації, замінено всі розхідники, додаткова інформація по телефону.
Продам Opel Astra H, 2009 року випуску. Технічні характеристики: - Двигун: 1.6 л (працює на газу та бензині, розхід газу 8-9л/100км, бензину 7-8л/100км) - Газова установка 5 покоління (вписана в техпаспорт) - Кузов: хетчбек - Тип приводу: передній - Коробка передач: механічна - Пробіг: 209 тис. км - Колір: чорний. Машину брали два роки тому з пробігом 191 тис км. Пригнане здається з Німеччини. За час користування в ДТП не було. За цей період мінялися лише розхідники. Авто доглянуте, технічно на ходу. Є нюанс по рульовій рейці — підтікає, але кермування справне. Не потребує негайного ремонту, але на перспективу краще звернути увагу. Враховано в ціні. Економна у використанні — ідеальне співвідношення ціна/якість. Чистий, не прокурений салон. Комфортна підвіска, впевнено тримається дороги. Авто наразі територіально знаходиться в місті Обухів (Київська обл.). Бажано переоформлення через Дію. Якщо будуть питання краще пишіть або тут або я є в різних месенджерах, так як рідко буває звичайний звʼязок.
Продам авто, в гарному стані, 2013 р.в., газ/бензин , їздить жінка, є комплект зимової гуми, два ключі, офіційна. Реальному покупцеві торг біля авто.
Авто ОФІЦІЙНЕ, Пробіг рідний! Пакет "Погані дороги". (Збільшений кліренс+деякі зміни в ходовіці) Авто в гарному стані. Я другий власник. За час володіння авто обслуговувалось вчасно та якісно. По авто є косметичний підкрас дверки та крила. Рідини замінено. Масло 5w30. Більше і дельніше про авто розкажу по телефону.
