- 240 тис. км
- Миколаїв
- 3 л.
- Автомат
коробка з капіталки пройшла 60к двигун з капіталки пройшов 25к потребує заміни бампера, правого крил треба підшивати ключі до замка запалювання пишіть кому цікаво, на дзвінки не відповідаю.
коробка з капіталки пройшла 60к двигун з капіталки пройшов 25к потребує заміни бампера, правого крил треба підшивати ключі до замка запалювання пишіть кому цікаво, на дзвінки не відповідаю.
Гарний стан, всі питання по телефону
Автомобіль у відмінному стані, експлуатувався виключно для перевезення сім'ї, нещодавно зроблено велике ТО із заміною комплекту ГРМ, водяного насоса, антифризу, гальмівних колодок і т.д. Хороша літня гума на рідних дисках, а також комплект зимової гуми на 16-ти дисках (всі чотири шиповані), нова АКБ. Я другий власник вся історія обслуговування.
Не бита, не фарбована
Авто технічно в відмінному стані,не варена без гнилі.Звичайно з роками є незначні косметичні моменти • Двигун,акпп,ходова в ідеалі • Гбо 4 покоління • Можливо розгляну обмін.
Увага!!! Авто знаходиться в Польщі(Познань) Звязок тільки через WhatsApp,по номеру який закріплений в оголошенні З обліку знімається і перереєстровується Є можливість доїзду під границю Договір купівлі продажу ,генеральне доручення (нотаріально завірене) Продам своє авто , у власності від 2021 р Пригнане в Україну в 2019 на ходу,технічно справне! 2.0 DID , Механіка 6 ступка Використовувалось на дальні траси 1000+ км , ніколи не підводило. вмістимий багажник ,7 мість , Фаркоп,Кондиціонер(працює),Круіз контроль,Резина всесезонна 5 річна з хорошим протектором За останній 2 місяці було роблено: заміна ГРМ з помпою заміна масла з фільтрами новий акб новий стартер шарові перед Має рижики в деяких місцях , на фото видно , за потреби можу більш детально доробити Днище та пороги цілі ,гниль відсутня Хороше вмістиме та надійне авто для великої сімї Ціна без торгу
Автомобіль в доброму стані ,всі питання по телефону.
Продам Mitsubishi Pajero Sport НАЙМАКСИМАЛЬНІША КОМПЛЕКТАЦІЯ * ПОВНИЙ ПРИВІД *. МАШИНА в Ідеальному стані. Найвдаліший двигун 3,0 і автоматична коробка передач. Газ 4 покоління встановлений не давно та вписаний в технічний паспорт. Автомобіль реально в хорошому стані (АВТОМОБІЛЬ ОДНОГО ПОКАЗУ, ВПЕВНЕНИЙ ХТО ПЕРШИЙ ПРИЇДЕ НА ПЕРЕГЛЯД ЇДЕ НА НІМ)!!! Дефектів по автомобілю НЕМАЄ ЗАГАЛЬНО(ВСЕ РЕАЛЬНО ЯК НА ФОТО)! Салон гарний!! (У салоні жодного разу не курили). Подряпин, вм'ятин НЕМАЕ ! В автомобілі є всі функції для повного комфорту! Дуже містка машина. Встановлювалися виключно лише оригінальні запчастини. Кузов весь рівний. НЕ битий (ГОТОВ ДО ПЕРЕВІРКИ БУДЬ-ЯКИМИ МАЙСТРАМИ). Готовий відвідати будь - яку станцію за ваш рахунок. РІДНИЙ ПРОБІГ 100%. Двигун працює як годинник, НЕ ДИМИТЬ, масла не бере! Автомобіль узимку практично не експлуатувався. Зберігся у сухому теплому гаражі!!! У такому стані їх залишились одиниці. Решта питань по телефону.
Хороший автомобіль для сім’ї. Мотор 2.0 турбодизель( виробник Фольксваген) на 140 к.с. Розхід палива 5 -7 л/100км. Замінив: ремінь ГРМ, помпу, шарову опору праву, рульовий наконечник, праву стойку стабілізатора, задні тормозні накладки, всі фільтра, задній правий підшипник. По кузову красив праве крило і частково передній бампер. Зауважень - немає по роботі двигуна, кпп, електриці, кондиціонера. Автомобіль виїхав із заводу 2010року. Акамулятор новий. Колеса протектор хороший. За машиною доглядаю.
М.Перещепине. Самарівський р-н.Технічний стан гарний,чисте доглянуте авто все працює без нарікать. Розхідники міняються на 7тис. Встановлена мультимедія яка стає вашим великим телефоном. Готовий до перевірок. Після сервісу обслуговується в одного майстра вже років 10. Свіже якісне тонування. В рідній фарбі. Зараз авто яскраве але все можливо прибрати. Продам свого Мітьку людині яка бере для себе ,не на перепродаж.
В ідеальному стані. Офіційний автомобіль куплений в автосалоні в Україні в 2008 році. За період експлуатації автомобіль мав 3 власника (інші 2 перереєстрації були в кругу сімʼї). Двигун 2.0 Газ/Бензин. Газ 4е покоління. Вмятин, подряпин чи корозії немає. Цілий збережений салон та багажний відділ. Вкладень не потребує. Гарний та доглянутий автомобіль. Продаж з повним переоформленням в ТСЦ.
Пробіг реальний, 26 800. Технічний стан нового авто, нічого робити не треба. Авто придбано у офіційного дилера. Без ДТП. Дно, арки оброблені антикорозійкою. Привід 4WD, 2WD. ГБО, мультируль, круїз-контроль, клімат-контроль та ін. Продаж тільки з перереєстрацією! Площадки, перекупи, обміни не цікаві !!!
Авто без єдиного підкрасу! 1 власник! Обслужений сів і поїхав! Жодних вкладень не потребує. Двигун працює ідеально, мастила не споживає! Коробка перемикає чудово! Ходова без стуків! Нові титанові диски, хороша резина!
Проблем немає, все робе! Є маленькі ньюанси по кузову. Є дві гуми. Якщо є питання дзвоніть.
