- 253 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.4 л.
- Автомат
Машина обслуговувалась вчасно. Масла, фільтра, ремені замінено. В коробці передач також замінено масло.
Машина обслуговувалась вчасно. Масла, фільтра, ремені замінено. В коробці передач також замінено масло.
Продам власне авто . Технічно ідеальний стан , мотор масла не бере , не димить не троїть , ідеально працює як на газу так і на бензині , оригінальний пробіг 168 тис км . Салон у збереженому стані , все чистенько . По кузову іржі немає , днище авто у ідеальному стані , без іржі , оброблено мовількою . Комплектація клімат контроль - працює ідеально , холодить за хвилину . Підігрів передніх сидінь , мультикермо , гарна музика , 4 склопідйомники. Встановлення ГБО 4 покоління , обслужене . Розхід палива по місту 8-9 літрів . Клапана відрегульовані . Готовий до будь яких перевірок . За питаннями пишіть або телефонуйте !
Продам авто.В гарнитура стани.
авто сів і поїхав ніколи не підводиломотор масле небере заводиться влюбу погоду
Продам свій автомобіль. Авто повністю обслужене, без дтп, в рідній фарбі
Продам власний автомобіль. Mitsubishi Outlander XL 2008 рік автомат не варіатор. Двигун після капіталки. Авто має гарну комплектацію: люк, підрулеві лепестки, безключевий доступ
Машину взяв три роки тому, міцубісі СТО, були проведені роботи по заміні ГРМ, свічки, ролики, регулювання клапанів, заміні масла по колу, гальмівної та охолоджуючої рідин, нове світло та магнітола, нові диски та гума, новий АКБ проехал за все время 12 тыс, стоит в гараже, в ДТП не участвовала, вопросы по телефону. На спидометру 213тис, коли брав 198, не знав, шо скручен.
Стан авто хороший,торг біля машини
Продам Mitsubishi Pajero Wagon,в доглянутому стані робити абсолютно нічого непотрібно,працює все!!! ********** Олександр
Дане авто оснащене знаменитим 3.0 літровим АТМОСФЕРНИМ двигуном на відміну від 2.0 та 2.4-літрових модифікацій, де стоїть варіатор, 3.0-літровий мотор працює в парі з надійним традиційним «ГІДРО-ТРАНСФОРМАТОРОМ».
Повністю в робочому стані, але є дрібні питання. Вся інформація по телефону або при зустрічі.
Дуже гарне авто другій власник
Дуже гарне авто подробиці по телефону
Авто чудове! На ходу. Працює відмінно. Рік тому робили капремонт двигуна, всі рідини вчасно замінювали, коробка працює без нарікань, кондиціонер, магнітола. Є нюанси по кузову. Всі подробиці по телефону.
Продам власний автомобіль, технічно та візуально без будь-яких нарікань, проведено ТО з заміною всіх мастил, комплекту ГРМ. Рідній шкіряний салон. В комлекті літня гума. Автомобіль весь в рідній фарбі. Готовий до будь-яких перевірок. Реальному покупцеві торг біля капоту.
Продам Outhlender XL 2008 рік, один власник, повністю обслуговуваний , відполірований, без будь-яких ньансів, по ходовий збитий, зроблений вихлоп, антихром, будь-які перевірки на сто, з усіх питань дзвонити
Хороший, надійний, економний повнопривідний, семи місний, сімейний автомобіль, головне не гнилий знизу бо це їхня проблема, авто доглянуте двигун масла не бере хороший 2.0 TDI ваговський двигун,є хороша музика саббуфер, літня резина continental 2024 року.
Авто кожнiй день на ходу. Мотор масло трохи пiдбiрае.Зроблена частична замiна масла в коробцi.Зробили замiну свiчок та бронiпроводiв. Мотор та коробка працюе добре. Е утеча фрiону у кондицiонерi.
