- 84 тис. км
- Чернівці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Другий власник , на ходу , не потребує ремонту, придбана автосалон Ніко
Другий власник , на ходу , не потребує ремонту, придбана автосалон Ніко
Коробка - 6 ступенева автоматична Доступна функція перемикання із переднього на повний привід, Салон - шкіра чорного кольору, Склопідйомники, підігрів передніх сидінь, регуляція сидінь (для водійського - автоматична), регуляція дзеркал Колеса - диски 18", , geolander yokohama all season Аудіо система - 2 din audio player JVC, посилювач Blaupunkt, сабвуфер інтегрований рідний, 6 колОнок, Камера заднього виду. Авто від власника можливий торг
Перший власник. Авто купувалось в Києві в салоні в 2009 році. Пробіг оригінальний, нічого не крутили. З технічної точки зору повністю обслужений та не потребує вкладень. Авто заслуговує на увагу. Подивитись можливо в районі метро академістечко, вулиця Генерала Наумова.
Автомобіль повністю обслужений .Двигун працює рівно, масла не бере, не димить. Все мінялося вчасно.
,лобове скло нове(при купівлю у старого власника була тріщина),резина нова куплена мною.довгий час стоїть в гаражі. немалював.МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА VOLKSWAGEN CC!!!
Автомобиль официальный на полном боевом ходу, обслужен. Заменена ходовая вплоть до рычагов и развальных болтов. Топливная система и двигатель в идеале, днище обработано. Самая большая комплектация, панорамный люк, 3-Х зонный климат контроль, подогрев сиденья, акустика Rockford премиум класса с дополнительным сабвуфером. Два комплекта резины.
Ідеальний стан авто! Рідна фарба Рідний пробіг Один власник з салону Жодної гнилі в проблемних місцях Максимальна комплектація 7 місць Рама та днище все оброблене. Так автівок в такому стані тяжко знайти ТОРГ МІНІМАЛЬНИЙ і тільки при огляді авто.
Продам власне офіційне з малим честним пробігом 85 тисяч кілометрів, з чесною історією, живе доглянуте авто, в ідеальному збереженому стані .Я другий власник авто повністю обслужене доглянуте , Є офіційні документи з чеками з сервісу , на авто грошей не шкодувати, я не перекуп , казок розповідати не буду, все кажу як є, тільки правду .АВТО В ДТП НЕ БУЛО, НЕ ФАРБОВАНЕ, ВСІ ВІКНА ОРИГІРАЛЬНІ РІДНІ, ПРОБІГ ТЕЖ РІДНИЙ НЕ ЗМОТАНИЙ, ПРОВІРЯЛИ , АВТО НА МАКСИМАЛЬНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ ЩО МОЖЕ БУТИ СЕРЕД АУТЛЕНДЕРІВ, . ХТО ДІЙСНО ШУКАЄ СОБІ ГАРНУ ЧЕСТНУ МАНИШУ ВІД ХОЗЯЇНА В ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ , ТО ВАМ СЮДИ, МАШИНКА ДІЙСНО ВАРТА ВАШОЇ УВАГИ, БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ, ХТО КУПИТЬ НЕ ПОШКОДУЄ ДАЮ 1000 ПРОЦЕНТІВ.МАШИНОЮ ВОЛОДІЄМО ВЖЕ 3 РОКИ , НЕ ПЕРЕКУПИ, МОЖУ БУТИ НЕ В ЗОНІ, ТОМУ ПИШІТЬ АБО ТЕЛЕФОНУЙТЕ НА ВАТСАП АБО ВАЙБЕР.ЗАЦІКАВЛЕНОМУ ПОКУПЦЮ ЗА ПОТРЕБИ СКИНУ ДОДАТКОВІ ФОТО АБО ВІДЕО З АВТО.ВСІМ ГАРНИХ ПОКУПОК
Авто в гарному станi, на газу.
Безключовий доступ, люк, 7 місць гаражне зберігання, я за кордном машина в більшості стоїть
Машина на ходу. Робився капітальний ремонт двигуна на 285 000 км., масло не бере. Зчеплення нове, Рульова рейка зроблена. АКБ нове. Ходова зроблена. Потребує ремонту кузова (на фото видно).
Авто з салону в одній сім'ї, стан дуже гідний для своїх років! Авто з повною комплектацією. З допов Встановлено дороге світло на 49к Аудіо система 40к Усі питання по телефону Торг біля капота
Перша машина, була придбана із салону в жовтні 2008. Весь цей час в одній сім?ї. Останні 4 роки вожу лише я, 2 тис в рік максимум наізджала. На ходу, все працює, легка, зручна, дууже вмістовна,щороку то, є зовнішні незначні сліди використання. Служила для великої сім?ї, вже всі дорослі мають свої,наразі для мене одної величенька. Потребую маленької. Тому продаю. Зимова резина додається.
Продам Лансер 9 2008р .Машина в хорошому стані ,другий власник. Масло не бере . Салон в гарному стані ,нові чехли ковреки EVA нові. Ходова не гримить не стука повністю перебрана. Двигун в повному порядку масло не бере. По кузову є не значні петання . за повною інф. звертайтесь за т
Продам хороший сімейний автомобіль.Авто вкладень не потребує сів і поїхав. Їздила дружина. Новий акумулятор,в подарунок практично нова зимова резина,чистий охайний салон,в салоні не курили,стоїть хороша оптика,ГБО,підігрів сідушок,коробка працює ідеально,стекла всі рідні,музика і т.д. Кого цікавить автомобіля звоніть будем домовлятися. Всім гарного дня і гарного пошуку.
Машина у відмінному стані, на ходу щодня, продаж у зв'язку з купівлею іншої машини. Все працює, встановлено пропан.
Хто купить непожаліє оскільки все рідне. Машина зимою не використовувалась. Газ вписаний. Повний балон газу 37л на 480-490км. Досить економна в теперішній час. Продаж терміновий. Дзвінки на вайбер або ватсап.
Продаю власне авто, в одній родині 7 років. Технічно авто абсолютно справне, додаткових вкладень не потребує. Встановлено ГБО 4-го покоління. Вмикаємий повний привід, високий кліренс, просторий салон. Абсолютно все працює. Задарма не продається, торгуюсь біля капоту. Автомайданчикам, прошу не турбувати, так як їзджу на авто кожного дня. Марія - **********. Найкращій час для перегляду пн-пт з 09:00 до 16:00.
