- 307 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 2 л.
- Не вказано
Єдиний власник в Україні,все мінялось вчасно!!!
Єдиний власник в Україні,все мінялось вчасно!!!
Продам Лансер 9 2005 року, газ/бензин. Їжджу тільки на бензині, газ працює. Пробіг зараз 293 тисячі. Заводиться з півоберту, в ходу кожного дня. Взимку в морози заводилась без питать. Враховуйте роки, стан кузова прям як нова не буде, присутні коцки, царапки, не критичні. Якщо цікаво, пишіть або дзвоніть. Документи впорядку, переоформлюється, я власник
Машина повністю на ходу, мотор масла не бере, турбіна суха, по ходовій все ок, клімат працює заправлений. Більш детальна інформація по тел.
Надійний автомобіль в доглянутому стані, розхідники мінялись вчасно, по двигуну і акпп без питань, двигун масло не бере. Нова літня гума 2026р., замінено масло, фільтра та інші розхідники. Без видимих нюансів. Встановлений газ вписаний у техпаспорт. Допомоги у продажу не потребуємо!!! Більше інформації за тел. **********
За додатковою інформацією або фото пишіть у вайбер
Всі питання по телефону, машина на ходу сів поїхав
Один власник, поїхала в Англію. Машина з Харкова, є трохи ржі, але незначної. Зроблений стартер, генератор, поміняні масла (двигун, коробка), рідина гальмівна, охолодження, новий ГРМ, усі ремені, помпа, свічки, сальники колінвалу, передні і задні колодки, зараз зроблена задня підвіска, усі ричаги нові, нові пружини і амортизатори Kayaba, права шарова, стан чудовий, салон класний, не палили, домкрат, запаска. Авто з майбутнього)
Продам хороший автомобиль. Коробка передач, двигатель и ходовая в идеальном состоянии. У машины было два владельца, полный электропакет, все работает, в авариях не участвовал.
У машині стоять мости від педжеро 2. І роздатка суперселект що позволяє машині їздити на повному приводі не залежно від покриття дороги.... блок заднього моста. І багато іншого. Більше інформації надам по телефону.
Миру всім. Продаю жвавого коника. По ходовій зроблено все. Весною. Ще нічого не вилізло, не гримає, не стукає. До двигуна і коробки питань немає. на 200 тис замінено ГРМ і все що біля нього. Щойно (на 220 тис.) поміняв масло. Масло 30w5 і не бере від заміни до заміни. Кузов: судячи з усього був в зад туцьнутий )) я такий взяв колись і мені воно не заважало взагалі, тому я до того і не пхався. Щодо обміну: може бути недорогий кросовер, мінівен чи бус до 8 пас. Краще телефонуйте. Машинка надійна, маневрова, дешева в ремонті і кайфова в керуванні як по місту, так і недалеко по примісту (Київ, Краків). А от мотнутись на схід і назад на одному диханні троха за складно, принаймні мої особисті відчуття. Усім вдалих торгів, обмінів і здійснення мрій. Дзвоніть, пишіть, надсилайте переводи)
Авто в доброму стані, є дефекти по кузову
Продам автівку 2005 року випуску, авто в задовільному стані-кожен день на ходу. Є певні нюанси в вигляді іржи та шпаклівки на крилах, робот трохи пінається при включені задньої передачі-в цілому стан відповідає віку авто. З плюсів-дуже економне та надійне авто-в осені повністю відремонтована ходова, бонусом віддам відеорегістратор. Реальному покупцю-гарний торг біля капоту-по телефону не торгуюсь(почту читаю рідко)-велике прохання автобізнесменів-не дзвонити .
Надійний повнопривідний кросовер. По автомобілю нічого робити не треба, технічно на відмінно. Кузов не гнилий, не ржавий. 2 ключі. Додатково встановлена двостороння сигналізація та парктроніки.
Машина в хорошому стані! Кондиціонер працює, є підігрів сидінь і гідропідсилювач! Ходова вся обслужена! Для їзди містом або як перший автомобіль ідеальний варіант!
Продам власний автомобіль в прекрасному стані. Автомобіль обслужено до дрібниць,нова ходова,тільки замінено комплект грм , всі масла.Всі функції авто працюють на відмінно. Детальніше по телефону. Можливий обмін на Паджеро наступного покоління , торг. Будь яке переоформлення. Є можливість пригону авто у Ваше місто!!!
