- 165 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.38 л.
- Автомат
Продаю надійний автомобіль, у відмінному стані. Повний привід, газ-бензин, має оригінальний пробіг! Все працює так, як потрібно стан автомобіля гарний, деталі по телефону
Продаю надійний автомобіль, у відмінному стані. Повний привід, газ-бензин, має оригінальний пробіг! Все працює так, як потрібно стан автомобіля гарний, деталі по телефону
Машина в хорошому стані , рідний пробіг.7 місць. не бита ,не фарбована.Резина зима/літо Детально по телефону
Продається Mitsubishi Evolander, база така як в evolution, двигун 4G63T при заміні болтів шатунів на тюнінг ARP тримає 400 л.с. При встановлені ковки від до 1000+ л.с. Автівка в дуже доброму стані, в ДТП не була, рідне лобове скло. Фарба крім капоту в оригіналі. Повністю обслужений до дрібних моментів по техніці. Прошивка Stage 2 зроблена на пробігу 200 тис. двигун працює гарно! Встановлена прямоточна вихлопна система від турбіні із нержавіючої сталі - 1000$ На трасі тихо, дуже комфортна. Два комплекти дисків літо на оригінальних від EVO X, зараз встановлені зимній комплект на дисках від EVO 8. Літній комплект по вартість 1400$ на резині Michelin pilot sport 4. Зимній комплект - 1000$ на новому китаю. Встановлені нові амортизатори від Airtrek японської версії. Встановлена продуктивна гальмівна система, повністю пофарбована та перебрана на оригінальних комплектах та колодках АТЕ. Вартість гальмівної системи - 2000$ Зроблена обесшумка салону і встановлена гарна аудіо система. Встановлені передні сидіння ковші фірми Recaro оригінал в ідеальному оригінальному стані. - 1000$ Встановлене кермо momo від evolution в ідеальному стані - 400$ Зроблена вся ходова частина, встановлена оригінальна контракта рульова рейка та насос ГУР. Встановлений холодний термостат від evolution, новий радіатор охолодження. Усюди оригінальні мастила, антифриз, тормозна Dot-5 Mitsubishi. В двигуні Bardahl. Тільки пофарбовані бампера. Зроблена хімчистка салону, два комплекти корів, текстиль - оригінал. Позиції з цінником які не цікавлять знімаються та встановлюються рідні від outlander. За 13 тис. $ продається комплектна.
Авто було другим у родині, їздила дівчина по родинним справам. Не використовувалося в комерційних цілях. Бережна та дбайлива експлуатація. Вчасно проходить сервісне технічне обслуговування! Скло все рідне, крім лобового. Двигун бадьорий, без сторонніх звуків, добре набирає оберти. Знизу, без підтікань технічних рідин. Добре працює як на газу, так і на бензині. Ходова "збита", без сторонніх стуків. Кузов без іржі та "рижиків". Фарбувалася арка і двері (права сторона, ще коли вона була в Німеччині) Присутні незначні сліди використання. Салон добре збережений, - чистий, охайний, непрокурений. Автомобіль готовий до зими. Два комплекта: - ключів; - ковриків; - ковпаків. З мінусів: - не працює кондиціонер; - світиться помилка по аіrbag(підрульовий шлейф треба замінити) скину фото підтвердження, що подушка на місці,рідна. За більш детальною інформацією звертайтеся по телефону.
Продам власний Mitsubishi Lancer 2005 року випуску. Новий АКБ, два комплекти коліс, 2тис км назад проведено ТО. Виконана шумоізоляція. Встановлений центральний замок, нова магнітола і динаміки.Встанвленно ГБО. Документи всі в порядку, продаж з переоформленням Пороги,дно цілі.Арками треба займатись. Більше інформація за телефоном. Адекватний торг "біля капоту".
Продам своє авто, другий власник . По машині виконані всі необхідні заміни, все по регламенту, підтверджую чеками з автосервісу, кузов цілий без ДТП та відсутністю корозії, останнє ТО виконано на 118 тисячах, більше ніяких вкладень не потребує. Є комплект літньої резини на колесах
Стан дуже хороший! Стоїть резина зима, також є комплект літо. Запаска в багажнику. Страховка до грудня 2026 р. Перевірка на вашому СТО. Безпека повністю ціла. Можливий обмін з моєю або вашою доплатою (в пріоритеті кросовер/бус)! Машиною залишитесь задоволені.
Продам машину власну дружина їздила кондиціонер працюе ходова та двигун в хорошому стані
Машина в моєму користуванні близько пів року. Продаж нетерміновий, але вимушений — зараз немає можливості їздити, а техніка має працювати, а не стояти. Автомобіль живий. Двигун працює рівно, не димить, заводиться без проблем. Ходова частина м'яка, їде приємно. Замінювалися рулева рейка та передні гальма. ГРМ замінений влітку 2025 року. Стоїть ГБО, але треба обслуговувати. Пічка і кондиціонер працюють. Новий акумулятор, ще на гарантії. Стан кузова на фото. Проте на технічні характеристики та комфорт їзди це не впливає. Ідеальний варіант для тих, кому потрібна робоча конячка. Салон не затяганий, охайний, приємно знаходитись. У комплекті з машиною віддаю домкрат та докатку. Страховка дійсна до жовтня. З документами повний порядок. Продаж тільки з переоформленням на нового власника. Торг мінімальний.
Автомобіль в гарному стан, два комплекти резини, майже нова
Машина в доброму стані, гаражне зберігання, два комплекти гуми, зимова нова гума, літня на титанах, газ 4 покоління
Насправді дуже чудовий автомобіль навіть і не хочеться його продавати. В Україні такі не продаються тому це можна сказати ексклюзив.Повністю стокове авто на кожен день. Кузов оцинкований. Але як на мене зовнішній вигляд це не про це авто, так там є нюанси все ж таки авто 2005 року випуску. Авто в цілому в повністю справному стані нічого такого робити не потрібно. Слідкували за авто повністю все змінювалось вчасно, наприклад масло в двигуні змінювали кожні 6500 км. На 160 т. Км було замінено масло в коробці. Авто привезено з Нідерландів з пробігом 150 т. Км. Технічно авто повністю справне. 1.5 літровий турбований мотор на 150 сил, ну що тут ще казати назва Colt схоже була створена саме для цього авто, адже стріляє дуже серйозно в потоці в місті можна впевнено змагатися з більш дороговартісними авто за що я і полюбив його. Ця машина це не просто про залізо не просто доїхати до роботи це щось для душі. Тому чекаю справжніх власників. Велике прохання перекупів та площадки, рекламщики не турбувати!!!
Машина придбана в кінці 22 року з пробігом трохи за 650к, але враховуючи що від першого власника з хоршого залишилось цілий, негнилий кузов і працюючий повний привід, то тривалий час відновлювалась на СТО - зроблений капітальний ремонт двигуна. повністю перезібрана ходова (і підтримувалась в хорошому стані в подальшому), замінена проводка де це було необхідно, загалом все що потрібно для безвідмовної роботи машини. За запитом можу дати контакти тих хто замався відновленням/ремонтом. Заводиться з півоберту. На холодну (наприклад, зранку) бажано пару хв "погріти" з включеним підсосом повітря. Ближнє світло виставлене але не регулюється - при заміні випадково поставили під електронну корекцію замість механічної - коректори встановлені. але не виводили на кнопку в салону. Нормально тримає 95-100 км/год. далі важко. Середня витрата палива - 10л. "По паспорту" машина сіра, але вже пару разів змінювала колір в залежності від обставин. Об'єктивно, ззаду (на задньому ряду) місця малувато, особливо якщо "в снарязі". Причина продажу - зміна роду занять і машина простаює. Фізично авто в Києві. В якості бонусу - нульцевий домкрат для пікапів (дивись останнє фото). Відомі проблеми: - "хруст" зі сторони переднього мосту при включеному повному приводі (за замовчуванням задній); - дуже повільно але пішло масло з гідропідсилювача керма; - було незначне ДТП в кінці 25 внаслідок якого трохи зігнутий передній правий лонжерон. Дає невелику похибку на розвалі. Під'їднання гуми чи впливу на керування не виявлено. З останнього зробленого - міняли помпу охолоджуючої рідини (текла), долили масло (але добре було б його вже замінити - з останньої заміни в районі 7к пройшла). Останні роботи по ходовій прикріпив на фото. Буду радий відповісти на всі питання.
Комфортне та велике сімейне авто, яке має 6 сидячих місць. Двигун та кпп працюють без проблем.500 км назад замінено фільтра та масла.хороша резина 1 сезон Цікавить продаж та обмін
Продам автомобіль на ходу, знаходиться в місті Київ район Нивки, каталась на ньому два роки, великих глобальних поломок не було.
Продамо улюблену автівку сім’ї Mitsubishi Lancer lX 2005 року. На свої роки авто візуально та технічно в гарному стані. Мотор, щеплення - все чудово, ніяких вкладень не потребує. Обслуговувалася завжди вчасно. ГРМ мінявся 25 тисяч км назад. Нещодавно були зроблені: ТО по маслам фільтрам і заміна насосу охолоджувальної рідини; заміна стійки стабілізатора; заміна термостату. Кондиціонер працює на відмінно. Гарне авто, документи порядок, я власниця. Допомога в продажу чи автобізнесмени - не турбуйте, будь ласка
Автомобіль повністю обслужений, купувався рік тому дочці. Поміняна вся ходова, що спереду, що ззаду, пройдено ТО, поміняні всі ремені, ролики. Мінялося лобове скло. Нова зимова гума. Перевірка на будь-якому СТО. З мінусів незначні іржаві плями. Торг мінімальний.
Авто в гарному стані, всі питання
