- 215 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
До 120 000 обслуговувався в оф.сервісі Мітсубісі,за весь період експлуатували два власника,ГБО встановлно
До 120 000 обслуговувався в оф.сервісі Мітсубісі,за весь період експлуатували два власника,ГБО встановлно
Поміняні задні стойки, передні та задні тормоза (диски, барабани, колодки) встановлена камера заднього виду на дзеркало реєстратор. Модельні чохли на сидіннях. Новий аккум. Два комплекта колес, зима 14, літо 15 на дисках.
Продам авто в хорошем состоянии. Пригнана из Германии в 2018 году растаможена. Поменяно четыре стойки две передние пружины. Поменяемая турбина. форсунки.не крашена. не битая. возможен обмен на кроссовер с моей доплатой. Есть вопрос заинтересовавший звоните. торг присутствует у машины.
2.0 turbo Турбо таймер Газ/бензин Газ-Италия Технически, полностью, исправен. Дорогие кованные диски.
Авто в очень хорошем состоянии .Ездили не часто , так как имеем другую рабочую .К продаже авто имеется новая зимняя резина .Поменяли дизайн фар , на новую модель .Машина для тех кто ищет надежный внедорожник , в любой местности проедет
Хороший сімейний автомобіль вартий уваги, ГБО вписані в тех.паспорт, є комплект зимових колес на хороших дисках, новй АКБ. Мотор, коробка, роздатка працюють без зауважень. Якщо цікавить телефонуйте пишіть відповім на всі питання.
Авто в хорошому стані.ТЕРМІНОВО!
Продається автомобіль на механіці, в доброму стані, все працює. Дно і пороги оброблені, проблемних місць немає. Підмальовував водійську дверку, були притертості. Стоїть італійська газова установка, кондиціонер працює. По ходовці все в порядку, не дивлячись на складну зиму (перевіряв на СТО). Продаю або обміняю на буса, бажано на автоматі. В приорітеті Рено Трафік, Опель Віваро, Ніссан Прімастар .Можлива моя невиличка доплата. Всім добра
Всі питання по номеру телефону Дар'я
Двигун сухий - турботаймер В гонках не брав участі - не чіпувався! Новий оригінальний комплект щеплення Exedi 240мм Ходова ціла Є всі деталі - дрібниці - задня полка Потрібна малярка Немає бажання займатися, машина моя. Не ГНИЛАЯ.
2.0 дизель. Технічно авто в хорошому стані. Хороша резина. Кондиціонер працює. Є нюанси по задніх крилах. Кого цікавить дзвоніть.
Продам авто в задовільному стані, але є елементи корозії, які треба виправити. Авто кожного дня на ходу, глобальних питань немає, але є над чим попрацювати. Двигун був на кап. ремонті минулого року, на газу питань немає, але треба дивитись, чомусь троїть на бензині. Є на неї комплект дисків R17. Всі додаткові питання по телефону або у власні повідомлення.
Автомобіль частково пошкоджено градом.
авто в нормальному стані, третій власник, гас не стояв, мастило не бере,по кузову машина не нова,по двигуну питань немає,є нюанси ,деталі по телефону,салон в гарному вигляді, не прокурений,сидіння цілі без ,електроніка вся працює
Авто в дуже хорошому стані,після кап ремонту і покраски, вкладень не потребує,всі питання по телефону
Автомобіль в хорошому стані, мотор 3. 0, газ/бензин. Газ, поставлений недавно. Мотор і коробка автомат працюють без нарікань. Не битий, не фарбований. Салон в оригіналі. Пробіг автомобіля 200 тис. оригінальний, не скручений.
Продам полноприводный Митсубиси!!!Установлен газ 4 поколения!!! Состояние автомобиля хорошее , ходовая в порядке мотор в идеальном состоянии!!!Все вопроси по телефону !!!!
