- 350 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продам свою машину Хонда аккорд 1999 року Седан, 2л бензин, механіка Одеса Телефонуйте, повідомлення рідко читаю
Продам свою машину Хонда аккорд 1999 року Седан, 2л бензин, механіка Одеса Телефонуйте, повідомлення рідко читаю
Хороший комфортний на кожний день автомобіль.Дуже м'який для їзди по шашці чи грунтовій дорозі. Великий просторий салон і дуже великий багажник.
Машина зі зламоним двігуном, е рижики на задній частині. Ходова в приемному стані. Повний привід. Усі питання по телефону.
Honda Joker 90, 1999 рік. ?? AutoRia не дозволяє вибрати модель Joker 90, тому в оголошенні вказано Joker 50 AF-42. Фактично та за документами це Honda Joker 90 (89 см?). Офіційна реєстрація в Україні. Техпаспорт. Будь-яке переоформлення через сервісний центр. Рідкісна японська модель у хорошому стані. Скутер повністю на ходу, сів і поїхав. Встановлено: • оригінальний кофр Honda Joker • оригінальна пасажирська спинка Honda Joker Пластик цілий. Є незначні сліди експлуатації та потертості, що відповідають віку техніки. Пробіг на панелі близько 10 тис. км. Реальний пробіг невідомий. Головна перевага — офіційні українські документи та можливість без проблем переоформити скутер. Для Honda Joker це велика рідкість. Продаж у зв’язку з переходом на іншу техніку
Авто в дуже хорошому стані кузов негнилий максимальна комплектація,шкіряний салон,електро сидіння,підігрів сидінь,клімат круїзконтроль,люк, Встановлено газ 4 покоління Двигун працює чітко масла небере недимить Була замінена прокладка гбц та зроблена ГБЦ є незначні нюанси по лкп коробка автомат працює нормально гарна оригіналь музика bosse із штатним сабом більше інформації розповім по телефону я власник
Привезений з Німеччини розмитнений без пробігу по Україні всі документи в наявності для реєстрації в сервісному центрі (мрео) Honda СB500 В оригінальному стані в рідній фарбі Рідний пробіг 18 тисячі Стан нового мотоцикла. Вкладень не потребує сів і поїхав Повністю обслужений перед продажем Резина нового стану, Цеп зірки заміни не потребую
Мот в прекрасному стані електроніка вся працює, карби налаштовані, ризина нова, колодки в гарному стані, щеплення не проскальзує, перший власник в україні, документи про нескручений пробіг можу надати, більш детально по телефону
Якщо справді зацікавлені авто то на місці можемо обговорити деталі вартості авто ) Думаю ми знайдемо спільну мову.
Продам свою омріяну надійну малишку для поцінювачів хонд, або ж просто для людини яка хоче надійне авто без вкладень. Ціна остаточна без торгу. Читайте опис, дивіться фото. За час користування ні разу не підвела й не ламалась, з чого випливає що дуже економна в обслуговуванні. З 2021 року в одних руках. В машині було зроблено все, що тільки можна було зробити щоб років 5 спокійно їздити й не заглядати до неї: капремонт двигуна (ще не пройшов обкатку) , заміна грм, поміняні масла фільтра, гальма, зроблена ходова, повністю зашумлена, поварена (правий ланжерон та замінене переднє праве крило на оригінальне ціле, все решта по кузову й дну повністю живе рідне), задуте оброблене днище, пофарбована й відпіскоструєна всередині, зоввні повністю перефарбована в колір рожевий металік, в коробці тільки замінили прокладки, вона в ідеалі, поставлені електросклопідйомники (передні працюють, до задніх треба докинути проводи, бо вже не вспіли), є ще комплект літньої гуми на дисках в хорошому стані. Зараз авто на зимовій гумі. В наявності є ще повністю нова гума Контіненталь, якщо братимете авто, то гуму віддам за 100$. Зробили для себе, не на продаж. Але плани різко змінились - виїхали за кордон. Навіть не вспіла на ній поїздити після ремонту й фарбування, що дуже для мене сумно, тому що всі роботи по ній завершили в жовтні. Колір переоформила перед від'їздом. Отак життя часом вносить незаплановані корективи. Мушу тепер продавати її й авто чоловіка (hrv). Звісно, якби знала, що виїзжатиму, то не затівала всі маніпуляції які придумала. Новий власник буде повністю задоволений машинкою. Надіюсь так само її любитиме, як і я. Зв'язок по вайберу або тут. Продаж тільки з повним переоформленням через ДІЮ. Перекупів прошу не турбувати мене.
В доброму стані , е проблеми але їздить добре якщо є питання пишіть
