- 390 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.4 л.
- Автомат
Робоча конячка без порогів є нова ходова і поворотний кулак правий у запасі літо нульове зима на 2 сезонна нове лобове дуже запальна і економна динамічна !
Робоча конячка без порогів є нова ходова і поворотний кулак правий у запасі літо нульове зима на 2 сезонна нове лобове дуже запальна і економна динамічна !
Продам ідеальний автомобільяк для асфальтної дороги так і для гірської ,я власник, попереднім був мій брат, причина продажу виїзд за КОРДОН передній привід.По кузову питань нема ні гнилі ні рижиків.Технічний стан теж в ідеалі коробка мотор підвіска ідеально пробіг 210тис по Франції добрих дорогах. Всі функції працюють.НЕ ШПАКЛЬОВАНА І НЕ МАЛЬОВАНА! САЛОН ЯК НОВИЙ!ніде не протертий і не прокурений.На обмін дорожче.Більше інформації в дірект!Всім Гарного настрою.робочий номер
Продаю свою, Honda Accord 6 2.0 VTEC Максимальна комплектація З нюансів, задні арки, вже рижики На гарячу, відчуття важкості руля В придачу, комплект зимової резини та різних дрібниць Більш детально телефонуйте
Автомобіль повністю на ходу. Вкладень не потребує. Сів і поїхав. Усі питання по телефону. ?
В продажі авто японського виробництва. Бізнес клас всього за 3000$. АКПП 4 передач. Працює рівно без ринків та ривків. Масло замінено 3000 км тому. В моторі також масло замінялося 3000 км тому. По авто є незначні нюанси по салону по кожі а так все працює. Клімат контроль, люк (2 положення), круїз контроль, пам'ять сидінь та багато іншого чого не буде в авто за такі кошти. Газ бензин який працює. На гарних титанах, музика в круг. По кузову трохи є моментів. По ходовій ще походить, особисто нічого не робив. Розхід палива 8-9 газу по трасі. По місту 15 літрів газу на 100
Honda VRX 400 Roadster останнього 1999 року випуску, внутрішньо японський ринок, доволі рідкісний в Україні. Привезений з Японії у 2015 році та з того часу я єдиний власник. Мотоцикл в гарному стані, є незначні косметичні нюанси.
Мотоцикл у КИЄВІ! Мотоцикл обслужений , пригнаний з Германіі в 2024 році, там був в одних руках у дідуся, який доглядав за ним. тому мот в дуже збереженому стані!працює як Швейцарський годинник, заводиться з пів оберту.продається без кофра.
продаю honda CBR 600 в хорошому технічному стані вкладень не потребує повністю готова до сезону встановлено новий цепок та зірки гума в хорошому стані мотор працює без будь-яких шумів більш детальну інформацію розповім при огляді або по телефону
Мотоцикл в хорошому технічному та візуальному стані. Новий ланцюг та зірки, перебрана вилка, нові гальмівні колодки перід і зад. Нове реле зарядки на Mosfet. Пробіг 107тис З документами порядок
Продам скутер, HONDA LEAD. Об‘єм двигуна 49 см.куб.кількість сидячих місць-2.Зареєстрований у сервісному центрі.Після перетину кордону один власник. Відсутній акб, заводиться з ножки, всі замки працюють справно, проводка справна все працює, нова поршнева.
Авто в хорошому стані, є некритичні нюанси по ЛФП, двигун бадьорий, не димить, але мастило доливаю (заміна раз на 7 тис.). Ходовка більш-менш жива. Є каталізатор і по ньому горить чек. Тріснуте лобове (не дойшли руки, дам контакт де можна замінити). Коробка без питань, мастило міняне. Свічки міняв в 25 році. Було легке ДТП в 22 році — по правому крилу. Тоді замінив: крило, бампер, фару, рульовий наконечник, перефарбували передні пасажирські двері. Лонжерон не постраждав. В березні цього року: варили вихлопну та поставили нову штатну банку, замінив трамблер, придбав новий акумулятор, стоять нові галогенні лампи в передніх фарах. Є 3 зимові шини (4-та не дожила — лопнув корд), ще на сезон вистачить. Літня вже перевзута, ще пару сезонів відкатає. Сходження зроблене. Є докатка та повнорозмірна запаска (на одній з зимових шин). З документами все гаразд, переофермлення через ТСЦ або Дію. Страховка дійсна до початку вересня. Віддам купу всього нажитого разом з авто. Загалом, чудове та надійне авто, продаю відриваючи від сердця. Дзвоніть, пишіть, відповім на всі запитання.
Авто на ходу сів завів поїхав Переоформляється Газ/бензин
HONDA xr250 1999рік-ОФІЦІЙНИЙ МОТОЦИКЛ З ТЕХПАСПОРТОМ ТА НОМЕРНИМ ЗНАКОМ + страховий поліс!!! Технічний стан 10/10 Візуальний 8/10 Заводиться стартером як годинник Технічно повністю справний готовий до виїзду , всі розхідники замінені, масло свіже , коротко кажучи вкладень не потребує, сів і поїхав
Газ-бензин коробка автомат після капітального ремонту на гарантії стан задовільний
