- 202 тис. км
- Краматорськ
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
вложений не требует.
Деталі за номером
продам Honda Civic 1999 рік випуску.Авто в гарному стані.Два склопідйомника, електрорегулювання дзеркал, електрорегулювання фар,пошкоджень кузова немає,але короба потребують ремонту. Магнітола Піонер з екраном, блютуз, вай-фай,є підключення камери заднього виду. Літня резина на 15`легкосплавних дисках, зимня- на стальних 14` дисках. обидва комплекта резини 2023 року.
Хонда Аккорд в родном окрасе, без ДТП. двигатель, коробка, электроника всё в порядке. круиз контроль, климат контроль. с ходовой тоже всё хорошо . Авто у меня почти 17 лет. БЕЗ ТОРГА!
машина в кладень не потрибуе.все поміняно.на повному бойовому ходу.
Авто в хорошому стані знаходится Вінниця.
БУДЬЛАСКА ПИШІТЬ (ЗВОНИТЬ) В ВАТСАП ЗА НОМЕРОМ ВКАЗАНИМ НА СТОРІНЦІ. Honda Akord 6. 1999 року, одновалтний 16 клапанний двигун, 1.6 116 лс. Газ/бензин з пробігом 382907, мотор перебрався при 365905, майже 2 роки тому, змінювалися кільця, вкладиші, сальники, колінвала, прокладки, зчеплення, вичавний підшипник, робилася голова, змінювалися підшипники, генератори, підшипники. термостат. За ходовай (перед) рік тому міняв, кермові наконечники, правий шрус і пильовик, салінболки, кульові передніх нижніх важелів, змінювалися повністю верхні передні важелі, репкоплект суппортів. По задній ходовій, змінювалися розвальні болти, перебралися амортизатори, змінювалися салінблоки нижніх важелів, змінювалися повністю верхні важелі з кульовими. Вихлопний прямоток. Місяць тому було замінено ремінь ГРМ і ролик, куплені задні гальмівні колодки в барабан і трос ручника (але ще не поставлені). Всі деталі ставилися якісні середнього цінового діапазону, деякі тільки оригінали. По кузову є нюанси відколи подряпини і кілька невеликих вм'ятин, салон чистий охайний, але через вік є нюанси, але нічого кретично, по електроніці все працює без питань. Всі скла оригінальні, тільки переднє потрібно замінити пішла тріщина знизу з-за двох сколів, і ще бажано замінити ремкомплект лаштунки передач Автомобіль у мене майже 4 роки, постійно їздив. Їздив на довгі відстань ніколи не підводив. Змінювалися все вчасно і робилося для себе, планував обробити днище, і перефарбувати кузов. Що б довести до ідеалу потрібно вкластися! Продаю із-за того, що рік перебуваю за кордоном, і немає можливості перегнати. У комплекті віддаю літню гуму Фіреллі преміум клас, на ній проїздив 3 місяці
Скутер Хонда діо 34 ,був придбаний в ідеальному стані ,минулий власник замовляв з контейнера ,даний транспорт був в гаражному зберіганні ,він без дефектів по механічній частині ,є невеликі потертості по пластику ,можна легко виправити.Залишився в тому самому стані ,причина продажу -потрібні кошти . Із документів на даний транспорт ,є талон. запуск кнопкою,запуск з кікстартера? об'єм бака 5.3. середній розхід 2.20. об'єм двигуна 49.9. об'єм масляного бака 1.3.л.
продам свій мот. обслужений на 100 відсотків. чудовий варіант під ваш тюнінг або в коллекцію. стоїть японський прямоток. відполіровані кришки клапанів і картери. в техпаспорті вказано 2001 рік виробництва
продам скутер в хорошому стані заводиться без питань сів поїхав,передня резина нова задня вже трішки стерта,по електриці потрібно замінити реле поворотів бо не світить заводиться з лапки кік статера бо потрібно акамулятор є деякі нюанси по пластику а так все ок сів поїхав
Авто в хорошому технічному стані, власник.
Машина в гарному стані. Сів поїхав. За подробностями дзвоніть питайте
Продам хонду в хорошому стані, пластік весь цілий, заводиться їде без проблем! Реальному покупцю торг. Масло фільтр все поміняне. Резина в хорошому стані. За любими питаннями, доп фото чи відео, телефонуйте . Любий вид переоформлення!
