- 150 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Машина загалом в гарному технічному стані
Машина загалом в гарному технічному стані
офіційне авто в чудовому стані, купувалося в автосалоні в 2007 році, японська збірка, обслужене повністю від елементів ГРМ до гальмівних дисків з накладками. По авто зроблена шумоізоляція, бі-лед світло, новий газовий редуктор, форсунки та блок управління. По днищу та арках зроблений антикор, пороги промовілені. Сидіння та підлокітники перетягнені шкірою. Будь-який вид перереєстрації.
Honda civic 2008 року випуску 1.8 газ / бензин, КПП механіка, 6-ти ступка. Технічний стан відмінний, двигун та КПП бомба, бехи нервово курять. Розхід місто 8, траса 6 літрів. Торг при огляді, по телефону торгу немає. Будь який вид переоформлення.
Продам Honda Civik в доброму стані Два комплекти резини на дисках Дно оброблене Мотор від заміни до заміни масла не бере Масло мінялось тільки Motul Документи без проблем власник Можливий торг
Доброго дня. Автомобілем володію з кінця 22 року. Всі дефекти видно на фото. Замінений паливний насос, амортизатори по колу, гальмівні диски і колодки передні, колодки задні. Стоїть захист масляного піддону. Є комплект зимової резини. Проведене обслуговування генератора. Кондиціонер заправлений, працює. Акумулятору +- 8 місяців. Обслуговувалась кожні 6-7 тисяч(масла, фільтра). Фари поліровані, але без бронеплівки. Замінив масло 13.06 в коробці та моторі з фільтрами. Зимою замінений палевний насос. По всіх питаннях писати на вотсап.
Авто в дуже гарному стані. Економне, та просте в обслуговуванні. Максимальна комплектація. Чорний велюровий салон, в дуже гарному стані. Повністю обслугована
Продам Honda civic 4D, мотор працює без ніяких нарікань, коробка не пинається, перемикає передачі чітко, авто на ходу кожного дня, не гнила , авто на новій зимовій гумі, будь-який вид переоформлення, з бонусів наявний страховий поліс ще на 11 місяців + поміняли усі фільтра та масла + гарний стан авто!!!! Перевірка на будь-якому сервісу!!!
Усі Ваши запитання по телефону
Автомобіль в гарному стані для своїх років, по технічній частині в гарному стані, на класній комплектації, люк, круїз, клімат. Гарна музика, саб. Два комплекти дисків, одні з літньою гумою на 16 та рідні з зимовою майже новою на 15 • Всі стікла цілі, тонування по колу • Кондиціонер працює, пічка гріє • Автомобіль дуже класний в керуванні, отримуєш задоволення • Продаж з переоформленням • Додаткові запитання за телефоном або месенджери
Продам авто. Подивитися можна в районі Подолу, Куренівка.
До уваги civik в задовільному стані. Двигун,ходовка,КПП в хорошому стані.Кондиціонер та вся електроніка працює. З недоліків по кузову є декілька отворів від куль, потрібен ремонт правого порога і пара рижиків задня права арка.Авто на зимових шинах,обслужена,салон в гарному стані. Без торга!
Продам власний Civic. Автомобіль в повністю справному стані, робити нічого не потрібно. Обслуговувася завжди вчасно. Масло Motul. Ближнє світло + ПТФ - лед. Клімат обслуговувася у 2025 році. Кузов без рижиків! Два комплекта шин! Решта інформації за телефоном, відео та фото також. Обмін не цікавить, автобізнесменам прошу не турбувати. Авто знаходиться м. Бахмач.
Автомобіль в ідеальному стані. Встановлено нову рульову рейку та нове зчеплення. У комплекті додається нова зимова гума. Обслуговування проводилося на офіційному сервісі Honda з 2017 по 2025 рік — повна сервісна історія.
Вітаю. Я єдиний власник цього авто, купував його 28.10.2008р в автосалоні "Дніпро Мотор Інвест". Переважну більшість часу - там його і обслуговував. Автомобіль з технічної сторони - повністю робочий, доглянутий - ТО всі проходив вчасно, клапана регулювали кожні 30 тис.км як і потрібно по регламенту, тому зберігся її практично той же розхід палива - як і у нової. Переважна (основна частина запчастин) ставив оригінальних Хонда, якісь не ключові - типу ручки перемикача КПП - аналог. З двигуном ніяких робіт по ремонту не проводили - тільки ТО. Коробка - ремонтувалась 4 роки тому, міняли щеплення і корзину, так як випрацювалась і погано вижималось щеплення. Міняв радіатори (в позаминулому році) - на аналогові, так як рідні згнили від солі - після наших Українських зим. Також в минулому році міняв амортизатори ставив Оригинал Showa - саме такі там стоять в оригіналі (а не якась там Кайоба). Є деякі пошкодження по кузову, візуально не сильно їх видно - але допрацювати їх можна. Я не займаюсь "накрашуванням губ", щоб підвіщити враження у потенційного покупця про мій автомобіль, підходжу до цього прозоро і чесно, тому продаю авто таким - яке воно є. Решту відповідей зможу надати - при особистому спілкуванні, або при перегляді. Я не завжди буваю на зв?язку, тож пишіть на Viber - якщо не можете дозвонитися. Відповім - як тільки буде перша можливість.
Продам власну Honda HR-V у відмінному стані, повністю обслужена, вкладень не потребує, двигун та ходова без зауважень, максимальна комплектація , після детейлінгу салон-трансформер, готова до перевірок на СТО, продаж від власника, розумний торг біля капота — за деталями телефонуйте.Є декілька незначних моментів по кузову.
vtx у відмінному стані,в рідній фарбі,з орігінальним пробігом в 24000міль,обслужений.Присутній тюнінг.в комплекті віддам прямотоки Cobra,високе вітрове скло,орігінальні підніжки,дзеркала,стоковий повітряний фільтр в зборі тощо..Стосовно стану звоніть,все розкажу.Пригоню в ваше місто.В приоритеті обмін на Super Tenere1200 можливо і з моєю доплатою.
Машина в дуже гарній комплектації:Літні шини з легкосплавними дисками, та зимова гума на стальних дисках, USB, вхід для (AUX) навушників, камера заднього виду, парктронік - задній, датчик світла та дождю, омивач фар, стікла затемнені, вітровики від дощу(дефлектори), на порогах і задньому бампері нержавіючі накладки від пожкоджень, килим від протікання в багажному відділенні, противоуманні фари. Автомат - коробка, АВС, ESP, подушки безпеки. Авто не бите, не крашене. Круїз контроль - керування на рулі, медіа управління також на рулі.
