- 66 тис. км
- Дрогобич
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
продаю машину свою. Супер пробіг, машина на ходу, їде без проблем, помилок нема. Якщо є питання - по телефону поговоримо.
продаю машину свою. Супер пробіг, машина на ходу, їде без проблем, помилок нема. Якщо є питання - по телефону поговоримо.
Продам Honda Civic 4D 2007 року. 1.8 газ/бензин., механічна коробка передач. технічно машина в ідеальному стані. всі вузли обслужені, масла, фільтра замінено по регламенту. два комплекти коліс зима/літо. можливий обмін з моєю доплатою.
Продам свою машину, в одних руках майже 5 років. Коробка та двигун працюють без нарікань. Минулого року було замінено ГУР + ремонт рейки. • не працює кондиціонер
Авто в доброму стані, повністю на ходу, не гнила. 10тис назад Було замінено цеп грм, диск зчеплення та щітки в електромоторах перемикання передач і вижимого блока. Що диск, що цеп в доброму стані, як виявилось, віддам з авто. Мотор масло не бере, їде добре. В авто є газ. Заміна масла була 5тис назад. Дуже добра керованість і зручний салон. Кондиціонер працює. Майже максимальна комплектація панорама-шкіра.
Honda Civic 2012 року Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю справний та щодня експлуатується. Максимальна комплектація: клімат-контроль, круїз-контроль, мультируль, підігрів сидінь, повний електропакет, легкосплавні диски та інші опції для комфортного керування. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. По кузову є сліди експлуатації та окремі косметичні недоліки, характерні для автомобіля такого віку. На технічний стан та комфорт експлуатації не впливають. Автомобіль продається у зв’язку з придбанням іншого авто. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Розумний торг біля автомобіля.
другий власник, два комплекта резини, клімат контроль, автоматичні склопіднімачі.
Код товара: 75675 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. У продажу Honda Accord 2001 року випуску. Під капотом надійний газ-бензин 1.8, АКПП та передній привід. По кузову є фарбовані єлементи, виглядає досить гарно. Салон цілий та збережений. Технічно без проблем та вкладень, дуже гарне авто в ходу. Комплектація: електро пакет, кондіціонер, текстильний салон, бортовий комп?ютер, галогенове світло та інше. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нашому автосалоні.
Коробка автомат працює рівно, без ривків Двигун запускається з пів оберту, тягне добре. Ходова обслугована Витрата пального приємна — чудово підходить як для міста, так і для траси По кузову виглядає гідно для своїх років. Салон доглянутий, не занедбаний. Авто обслуговувалось, не потребує вкладень — сів і поїхав. На протязі крайніх 1000 км. Зроблена передня ходова, розвал, 500 км заміна масла, 1500 км заміна антифризу, заміна термостату. Зроблені пороги. Документи в порядку, любий вид переоформлення. Допомоги в продажі не потребую.
В доброму стані , е проблеми але їздить добре якщо є питання пишіть
Автомобіль було придбано з пробігом 272 тис. км. Два роки тому виконано переварювання порогів, частково підварено днище та оброблено антикорозійним покриттям. За період володіння було замінено: - котушки запалювання - приводний ремінь, роліки, натяжник ременя - прокладку клапана VTEC - гальмівні колодки - подушку двигуна - задня ходова частина - стартер - масло 5w40 кожні 7 тис. км Встановлено газове обладнання (не вписане в техпаспорт). Страховка свіжа на рік. Росхід: 10,5-11 л. місто , 6,5 -7 л траса
1.8 бензин автомат повний привід. Пригнаний з США боковий удар. Автомобіль в ідеальному технічному стані та візуальному вигляді
668377041
Перша реєстрація 2013 рік, я 3-й власник, володію авто 6 років. Надійне та економне авто, обслуговування проходить кожні 6-7 тис. км., регулювання клапанів кожні 20-25 тис., так як встановлено ГБО, технічна частина в гарному стані, жодних підтікань, ходова без зайвих звуків, свіжа АКБ, гальмівні диски та колодки, свіжа гума. Також встановлено планшет та камеру заднього виду. Є декілька косметичних підкрасів, арки в рідній фарбі, треба освіжити передній бампер. В цілому до авто зауважень немає, авто тільки після сервісу. Пишіть на вотсап/ТГ або телефонуйте, огляд тільки предметний. На майданчик не ставлю, з перекупами не бажаю спілкуватись, продаж виключно з переоформленням.
японець. я 2й власник з 2010року(15 років).в машині абсолютно все працює. встановлено ГБО 4покоління, вписане в техпаспорт. автомагнітола Gazer/ камера заднього виду. дно оброблене антикором .ксенон.
Продам авто в гарному стані Коробка автомат (не робот)! То техніці все ідеально Пробіг рідний Чого цікавить дзвоні або пишіть вайбер якщо не візьму телефон
ПРОДАЖ ЗА ГОТІВКУ або в ЛІЗИНГ | КРЕДИТ Авто пригнане з Америки, був удар в задню частину. Все чудово відновлено. Чудовий комфортний автомобіль для щоденного використання. Має надійний бензиновий двигун, що є простим в обслуговуванні. Невеликий розхід палива. Є спорт режим та режим економії. Максимальна комплектація LX. Якісна японська збірка. Технічно авто у відмінному стані. Не потребує жодних вкладень. Запрошуємо на Тест-драйв! ЛІЗИНГ|КРЕДИТ Умови лізингу: Перший внесок від 2 800$ Термін від 12 до 60 місяців АВТО знаходиться у Вашому користуванні з першого дня! Без довідок про доходи! Тільки паспорт та код! З БУДЬ-ЯКОЮ КРЕДИТНОЮ ІСТОРІЄЮ! НАША АДРЕСА: м. Біла Церква вул. Сухоярська 18 "АВТОРИНОК".
Продам Honda Civic. Машина в максимальной комплектации. Коробка автомат,подрулевые лепестки,люк салон велюр в отличном состоянии. Машина технически в отличном состоянии, нет ни одной ошибки, работает каждая кнопочка! Двигатель работает идеально, масло не берёт не смотря на пробег, коробка тоже работает отлично! Кузов в отличном состоянии, ржавчины негде нет, днище пороги отличные! Готов к проверкам на сто.
Продаю свою «булочку», вірного друга і надійну опору.🥇 В машині не курили, не пили і не сварились, якщо розумієте про що я. Яскравий Honda Civic 2007, хетчбек 5 дверей, червоний, 1.8 + газ, робот. Можна побачити зорі через панораму на криші, а мʼякі обійми сидінь зігріють вас обігрівом в зимню пору року. Пробіг 166 тис. км. Авто доглянуте, облюблене і посвячене😂 Друзі, як не зацікавлені особи оцінили стан авто на 5 із 5. Кермо - крутиться, гальма - гальмують (бо посвячена), задоволення - генерується. Можемо поїхати на ваше Сто щоб підтвердити цей тезис! Продам супер-авто - супер-людині😁
