- 450 тис. км
- Фастів
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Продам хонду, стан середній, трохи розбита куліса і трохи димить, шумка 35мм, лед лінза+лед лампи, всі питання в особисті повідомлення.
Продам хонду, стан середній, трохи розбита куліса і трохи димить, шумка 35мм, лед лінза+лед лампи, всі питання в особисті повідомлення.
Продам офіційну Honda Accord (не Америка) 2013р, я друга власниця (попереднi 2 записи перепис з фipми на приватну особу), мотор 2.4. Автомобіль обслужений та доглянутий, стоїть дороговартісне ГБО 5 покоління,газ вписаний в техпаспорт, вчасне ТО. Машина впевнено веде себе в трасі,дуже економна але з характером, по місту зручна та маневрена, якщо треба «трохи натиснути» то можна сміло, салон комфортний, чистий та просторий, багажник також, балон вмонтований на місці запаски. Датчик дощу, датчик світла, підігрів сидіння та дзеркал, електроскладання дзеркал, запуск двигуна з кнопки, клімат-контроль, круіз-контроль, камера заднього виду (виведена на екран), безключевий доступ, є режим економії палива ECON. Машина готова до будь яких перевірок, всі технічні деталі за телефоном чоловіка, прохання по пріколу чи «трохи не хватає» не телефонувати.
Двигун працює добре, без плаваючих обертів і провалів. Встановлював оригінальні іридієві свічки Denso, масло змінював раз на 5-6 тисяч пробігу, витрата масла від заміни до заміни 300-400 мл. Масло заливав тільки Liqui Moli 5W-30. Робив дві часткові заміни масла в коробці, разом із фільтром. Минулого року змінював антифриз і рідину в гур. Також протягом двох років змінював нижні та верхні шарові та сайлентблоки важелів. Дві опори двс, передні амортизатори. Минулого року поміняв задні гальмівні диски, колодки та супорта і направляючі супортів. Цього року поміняв передні гальмівні диски та колодки. За машиною намагався стежити та доглядати. Встановив магнітолу андроид, задні діодні катафоти та контурну підсвітку в карти та торпеду. Подушки безпеки цілі та не стріляні. Є моменти по кузову. Взагалі багато чого робив по машині, якщо цікавить запитуйте. Є всі записи по ремонтах. Продаю так як виїжджаю. Просьба звонить в мессенджерах Viber, TG, WhatsApp
В продажі Honda Accord 2014 року, від власника. Автомобіль у відмінному технічному стані. На останньому ТО було замінено мастило в двигуні,всі фільтри, колодки. Можлива будь-яка перевірка на СТО. Комплектація: • Лінзована оптика • Датчики світла • Електрорегулювання передніх сидінь (водія) • 2-х зонний клімат-контроль • Мультимедійне кермо • Круїз-контроль • Ел. регулювання дзеркал • Великий монітор мультимедіа • Навігація • Камера заднього виду • Bluetooth • USB • AUX • Запуск з кнопки • Бесключовий доступ • Газ 5 покоління • Бокова камера Приємний розхід. Також віддаю комплект зимової гуми. Є деякі нюанси по лкп, більше детально пишіть, дзвоніть Viber/Telegram/Signal! Також можу надати звіт CarVertical.
Продам власне авто , в гарному стані , без рижиків та гнилі . 2.0 літра. Усі рідини замінено. Ходова теж . Салон знешумлений. Екологія на місці
HONDA ACCORD 12.2006 року в гарному стані.Ф арбована (стан фарби був вигорівший сонцем). коробка автомат.легкрсплавні диски 205/60/16R. Клімат контроль,підігрів седінь. газ-бензин. Авто обслуговувалось на одному СТО всіма власниками. Третій власник.
Всі питання за телефоном.
Авто повністю технічно справне, масло та фільтри в коробці та в двигуні змінювались згідно регламенту, ходова обслужена. Салон доглянутий, нова всесезонна гума R18, сигналізація Pandora, ГБО. Є нюанс: дефект обшивки на правій стійці (удар справа в США, спрацьовувала шторка - подушку замінено). Причина продажу - переїзд за кордон.
Продам своє авто, їздила жінка 2.4 л., V-TEK 193 к.с., газ бензин( газ вписаний, середній розхід газу по місцю 10.5 л) . Замінено ввесь комплект ГРМ, фазік, актуатор до нього, новий ГУР, нова помпа, нова літня та зимня гума, новий стартер, нова передня оптика в бронєплівці реставровані диски R -17, штатна музика з заводським сабом, тонована в круг, лед-світло дальній-ближній, торг присутній.
Продам Accord в доброму стані, АКПП та двигун працюють чудово, ходова теж в нормі, кузов не гнилий, салон цілий, люк, круїз контроль, авто світло, авто дощь, підігрів сидінь, все працює.
Добре, надійне авто. За всі роки не підводило жодного разу. Є моменти по кузову, вимагає підфарбування, поріг з правого боку під заміну, не працює освітлення салону на відкриття дверей, потрібно керувати блоком управління. Та всі інші питання телефоном.
Авто в наявності! Автосалон працює кожен день без вихідних. Можливий обмін (Trade-in) Вашого авто на наше. Можливий продаж авто в лізинг за 14128 грн./міс. Офіційний автомобіль, куплений в салоні в Україні, авто технічно та візуально в гарному стані. Без ДТП, кузов весь цілий. Надійний бензиновий двигун об'ємом 2.0 літри в поєднанні із механічною коробкою передач забезпечить чудову динаміку та приємний розхід палива, встановлено газове обладнання, працює на газу та бензині. По двигуну, коробці та технічній частині жодних нарікань, все чудово працює. Хороша комплектація, є все для комфортної їзди: двозонний клімат, електрорегулювання дзеркал, передні задні електросклопідіймачі, хороша акустика, штатна магнітола, салон у доброму стані, та багато іншого. По електриці без зауважень, працює кожна кнопка. Авто в гарному стані та варте уваги. Хто шукає простий, надійний, невибагливий та недорогий в обслуговуванні автомобіль це саме той варіант. Запрошуємо на тест-драйв. Чесність та порядність гарантуємо! “КомісАвто” - це надійний партнер у виборі авто!
Продаю своє авто, в гарному стані . Максимальна комплектація. Повністю обслужена- вкладень не потребує. Новий акумулятор, АКПП без нарікань, мастила і фільтра мінялись 3000 км тому.
Хонда , синього кольору , салон в гарному стані, нова резина, двигун замінений, всі питання по телефону. Олег
Honda Accord 7 2005 р.в. 2.0 АКПП у відмінному стані. Без гнилі і навіть іржі. Обслуговано масла фільтри в двигуні і в коробці. Ходова перебрана. Все ок. Питання по телефону.
Авто в ідеальному стані. Все обслужено до дрібниць. Все в рідному кольорі. По Америці знімався тільки передній бампер. Максимальна комплектація, чорна стеля. Дорогой газ для V6, обслуженый 4 поколение .Матричні фари. 2 комплекти резини нові.
‼️Прохання дзвонити лише реальним покупцям. Пригнаний з Канади в Німеччину в ідеальному стані, рік їздила в Німеччині. Авто власного користування. Адекватний торг біля авто Увага! Заявлений пробіг попереднім власником не в кілометрах а в милях (пр. 170 тис. км)
Круіз контроль, кондиціонер,електро зеркала,склопідемники,автозапуск старлайн,електролюк,автомат,газ/ бензін,магнітола,парктронік,нові коврики салон багажник,комплект резини зима і літо,потребує ремонт кузова ,ремвставки для цього є
