- 312 тис. км
- Новомосковськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Я перший власник ! Авто в гарному стані, доглянуте, вкладень не потребує! всі питання по телефону!
Я перший власник ! Авто в гарному стані, доглянуте, вкладень не потребує! всі питання по телефону!
Продаю власний автомобіль, перша реєстрація в Україні в 22 році, але авто їздить увесь час в Польщі, оскільки я там проживаю. Стан дуже добрий , за три роки жодних проблем не було. Масла фільтра мінялися вчасно, остання заміна в липні цього року. Новий акамулятор на гарантії два роки. На газу, дуже економне, доглянутий салон. Нюанси тільки по кузову, і то не значні видно на фото. Причина продажу- покупка нового авто. Писати або телефонувати на вайбер, телеграм
Акорд в хорошому стані багато чого зроблено масла фільтра клапана антифриз все замінено колодки в коло нові,передні диски гальмівні нові,лед лампочки нові,пружини в круг нові,акомулятор іщо на гарантії,левый шрус в з боре новый машинка ганяє кожен день,сделал полностью все ходовую все наконечники шаровые и салейнтблоки все новое
продам автомобіль власник на ходу всі питання по телефону
Технічно автомобіль у хорошому стані. Двигун працює рівно. ГБО встановлене та вписане. Масло від заміни до заміни (7–8 тис. км) з невеликим доливом при досить швидкісній їзді. По кузову є недоліки: ліва арки потребують ремонту (фото), права в кращому стані але біля дверей є невелика вм?ятина,спойлер - зліз лак(фото) зимою невдало зірвав лід. Встановлений андроїд магнітола, камера заднього огляду, в машині робилась шумоізоляція. 2 ключа, зимова резина, нещодавно(306тис км) було зроблено ТО з регулюванням клапанів, фільтра, масло, передні колодки.Торг присутній біля автомобіля.
Сел поехал!
Можливий продаж з рідними 17 колесами, як на останньому фото, тоді ціна буде меншою. Володію машиною майже 8 років. Досі дарує для мене емоції, але немає можливості займатися далі, авто останній час дуже рідко їздить. Технічно питань нема, нюанс по кондиціонеру, треба замінити трубку та заправити. Газ є, але треба теж займатися, останні 10к км їздила машина виключно на бензині. Обвіс types оригінал по колу, а сама комплектація executive (шкіра, люк) Керується пєсня - регульована підвіска bc racing br series, жорстка але в той же час залишається комфортною. Регульовані розвальні важелі перед та зад. Прошивка двигуна reflesh. Кастомний сплітер та дактейл. Фари в притемненій бронеплівці, по світлу - бі-лед модулі. По кузову звісно треба займатися. Запрошую на тест-драйв! Можна встановити сток підвіску + сток колеса та зробити ціну в 6к
Accord 8 TaypS повністю обслугований, технічно у відмінному стані, як годинник. Пошиті індивідуальні чохли з логотипом TaypS. 2 ключі.
Продається Honda Accord 2011 року випуску, комплектація Type S. Автомобіль з надійним двигуном 2.4 (газ/бензин) — поєднання потужності та економічності, комфортний як для міста, так і для траси. Офіційний автомобіль Без ДТП Не фарбований (весь кузов у заводському фарбуванні) Комплектація Type S Передня частина кузова захищена бронеплівкою Є додатковий комплект титанових дисків з резиною Технічно справний, вкладень не потребує Два ключі Двохстороння сигналізація Чистий та доглянутий салон Комплектація Type S дає більше спортивного характеру та комфорту: * спортивний обвіс та більш агресивний зовнішній вигляд * спортивні сидіння з кращою боковою підтримкою * розширений список опцій комфорту * покращена керованість та відчуття дороги Автомобіль дуже приємний у керуванні, з гарною шумоізоляцією та м’якою підвіскою. Готовий до будь-яких перевірок. Переоформлення через ДІЯ
Продаю власне, доглянуте та повністю обслужене офіційне авто. Куплене в салоні в грудні 2011 року – практично 2012 рік. (вже рестайлінгова модель). Автомобіль у максимальній комплектації та в рідкісному кольорі "білий перламутр". Чому це вигідна покупка: ✅ ЧЕСНА ІСТОРІЯ: Це офіційне українське авто, не биток з Америки. Історія обслуговування підтверджена сервісною книжкою та актами виконаних робіт. 4-й власник. ✅ ЕКОНОМІЯ НА ПАЛИВІ (ГБО): Встановлено якісне ГБО IV покоління від "Час Газу" (на 152 тис. км). Діє гарантія (5 років / 200 тис. км). ✅ ВЕЛИКЕ ТО ВЖЕ ЗРОБЛЕНО: На 190 тис.км уже проведене повне планове ТО. Наступному власнику не потрібно нічого робити – жодних термінових вкладень. ✅ БОНУСИ, ЩО ЕКОНОМЛЯТЬ ГРОШІ: 2 проплачених наперед ТО по газовій установці (ваша економія ~3280 грн). Новий акумулятор. ✅ СУЧАСНИЙ КОМФОРТ: Встановлено мультимедіа з Apple CarPlay та Android Auto. ✅ ІДЕАЛЬНИЙ СТАН: Кузов захищений якісною антикорозійною обробкою. Салон чистий, охайний, сидіння всі цілі, не прокурений. Що ще є: Литі диски. Якісне тонування вікон. Два ключі. Резюме: Це автомобіль у стані "сів і поїхав". Технічно справний на 100% та експлуатується щодня. Ідеальний варіант, хто шукає авто для себе і не хоче займатися ремонтами. Готовий до будь-яких перевірок на вашому СТО. Телефонуйте, щоб домовитись про огляд у зручний для вас час. Торг біля авто, в межах розумного. Перепродавців прошу не турбувати. За бажанням: Телефонуйте/пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp)
Авто в гарному технічному і візуальному стані, гаражне зберігання, протиугонна система, газ, подивитися можна в Івано Франківську кожен день, всі питання по телефонулександр
Машина в гарному стані.2,4 газ бензін(газ вписаний).По авто нема ніяких нюансів.зовні має дуже приємний вигляд.рижиків,гнилі не має.Пороги,арки,днище все добре.Технічно також без зауважень.Поміняне мастило,відрегульовані клапана із заміною прокладки клапанної кришки,нові стійки.Машина в багатій комплектації:шкіряний салон з подогревом і вентиляцією всіх сідушок,коробка автомат,мультіруль,єлектросклопідіймачі,єлектродзеркала,ABS,клімат контроль з заправленим кондером,круїз контроль,парктроніки передні та задні,камера заднього вида,авто дождь,авто фари,автодальній,люк та багато іншого.В салоні велика сенсорна мультимедіа.Машина доглянута та не потребує вкладень.Дзвоніть,пишіть.невеликий торг присутній
В дуже чудовому стані ,жодних нарікань по ходовій і мотору нема .Масла фільтра за мінив 500 км назад ********** по всим питанням дзвонити
Продаю свій власний автомобіль. Комплектація EXL, максимальна яка взагалі можлива. Авто пригнане із США із мінімальними пошкодженнями. Два ключі. Завжди обслуговувалось на офіційному сервісі. Я другий власник в Україні, останні 2,5 роки обслуговувалось на офіційному сервісі Карпати мотор Івано-Франківськ, та обслуговується до цього часу. Вся історія авто та пробіг підтверджено сервісом. Готовий до перевірки на сервісі (за рахунок покупця). ПРОБІГ РІДНИЙ! Авто технічно в ідеальному стані, замінені всі розхідники і рідини, вкладень не потребує. Обслуговувалось все вчасно, та оригінальними запчастинами. Жодних зайвих стуків, чи шумів немає. Двигун працює чітко та рівно, масла не бере, коробка автомат- надійний 5-ти ступінчатий гідротрансформатор, переключає передачі плавно та без ривків. В авто працює кожна функція, та кнопочка. Встановлено захист картера- «Кольчуга». Авто в стані «сів і поїхав»- вкладень не потребує. Експлуатацією автомобіля я повністю задоволений, новий власник буде задоволений також. Продаж у звʼязку із покупкою іншого авто. Торг біля авто. Автоплощадкам, та автобізнесменам прохання не турбувати. Продаж не терміновий.
Продам Honda Accord 7 рестайлінг 2008 року. Надійний і комфортний японський седан у хорошому стані. Двигун 2.0 бензин, додатково встановлено і вписано ГБО, що робить автомобіль економним в експлуатації. Автоматична коробка передач працює плавно, без ривків і зауважень. Автомобіль повністю на ходу, обслуговувався своєчасно. Мотор працює рівно, ходова частина без сторонніх звуків. Машина приємна в управлінні, відмінно тримає дорогу. Пробіг 290 тис. км, для даного автомобіля переважно трасовий. Кузов у гідному стані на свої роки, виглядає добре. Салон чистий і доглянутий. Комплектація: • клімат-контроль • мультикермо • електропакет • ABS / ESP • підігріви • хороша акустика • легкосплавні диски За машиною стежили і обслуговували своєчасно. Останні 2 роки автомобіль практично не експлуатувався, їздив дуже мало. Документи в повному порядку. Адекватний торг біля автомобіля.
Гарне обслужене авто, мені в ньому подобається надійність та простота. заміна мастил кожні 8тис. Технічно доглянута, все робилося вчасно Весь час їздив міняв лише розхідники, чудове комфортне авто. Зимову гуму віддам в подарунок.
Продаю власний автомобіль гарна і чудова машина як для молодого хлопця гарна динаміка та зовнішнішній вигляд , в тому році була повністю пофарбована та відполірована окрім криші та переварена : були переварені задні арки , пороги , підомкратники та ззаду в місці кріплення подрамника та повністю обробленна салон та руль перешитий в шкіру та, також стоять бі лед модулі які дуже гарно світять , стоїть гарна музика два комплекти ковриків ( ворсові та ева килими ) всі додаткові фото та відео можу скинути по проханню , продаю із-за купівлі другої машини
Машина в гарному технічному стані. Є питання по ЛКП. 2 комплекти гуми. Встановлений газ. Газ вписаний в техпаспорт.
Вся информация по телячеслав
Продам свій акорд, чудове авто на кожен день. Продаю бо маю потребу в більшому автомобілі
