- 275 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані знаходится Вінниця.
Авто в хорошому стані знаходится Вінниця.
Авто в гарному стані, своєчасне ТО, вкладень не потребує! Є зимова гума!
Гарне обслужене авто, добрий стан для своїх років, не гнилий… Сів - поїхав Без торгу !!!
БУДЬЛАСКА ПИШІТЬ (ЗВОНИТЬ) В ВАТСАП ЗА НОМЕРОМ ВКАЗАНИМ НА СТОРІНЦІ. Honda Akord 6. 1999 року, одновалтний 16 клапанний двигун, 1.6 116 лс. Газ/бензин з пробігом 382907, мотор перебрався при 365905, майже 2 роки тому, змінювалися кільця, вкладиші, сальники, колінвала, прокладки, зчеплення, вичавний підшипник, робилася голова, змінювалися підшипники, генератори, підшипники. термостат. За ходовай (перед) рік тому міняв, кермові наконечники, правий шрус і пильовик, салінболки, кульові передніх нижніх важелів, змінювалися повністю верхні передні важелі, репкоплект суппортів. По задній ходовій, змінювалися розвальні болти, перебралися амортизатори, змінювалися салінблоки нижніх важелів, змінювалися повністю верхні важелі з кульовими. Вихлопний прямоток. Місяць тому було замінено ремінь ГРМ і ролик, куплені задні гальмівні колодки в барабан і трос ручника (але ще не поставлені). Всі деталі ставилися якісні середнього цінового діапазону, деякі тільки оригінали. По кузову є нюанси відколи подряпини і кілька невеликих вм'ятин, салон чистий охайний, але через вік є нюанси, але нічого кретично, по електроніці все працює без питань. Всі скла оригінальні, тільки переднє потрібно замінити пішла тріщина знизу з-за двох сколів, і ще бажано замінити ремкомплект лаштунки передач Автомобіль у мене майже 4 роки, постійно їздив. Їздив на довгі відстань ніколи не підводив. Змінювалися все вчасно і робилося для себе, планував обробити днище, і перефарбувати кузов. Що б довести до ідеалу потрібно вкластися! Продаю із-за того, що рік перебуваю за кордоном, і немає можливості перегнати. У комплекті віддаю літню гуму Фіреллі преміум клас, на ній проїздив 3 місяці
Продається HONDA ACCORD 2005р • 2.4 газ /бензин в гарному стані • Всі питання за телефоном **********
Honda Accord 2001 р., 1.8 VTEC. Авто на ходу, кузов відповідає віку. Салон доглянутий. Машина потребує певних вкладень, тому ціна враховує наявні недоліки. Детальніше розповім по телефону або при огляді. Хороший, комфортний та надійний автомобіль на кожен день. Можливий аргументований торг біля авто. Обмін не цікавить.
По всім питанням по телефону
Надійний сімейний автомобіль з чесним пробігом, другий власник, купувався в 2010 році в автосалоні в Україні, не "Америка", в ДТП участі не приймав. Двигун, ходова, салон та кузов задовільні, обслуженні капітало вкладень не потребують. Двигун надійний масла не бере, коробка працює відмінно, придбав - сів поїхав- і отримуй задоволення. Обміни та автомайданчики не цікавлять.
обмін тільки на Японське або Німецьке ( БМВ Мерседес)авто!!! ціна 5.500 💸 торг
Авто у гарному стані. Харчування по телефону
З мін дтп в США.Авто в доглянутому стані,повністю обслужене.Сервісна історія є в записах. Готовий до перевірок на Вашому Сто. Все інше по телефону
Продаю авто , газ 4 покоління вписанний, 1.8 мотор втек їде добре, є кондиціонер
Продам власний автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Авто доглянуте, вчасно обслуговувалось, вкладень не потребує. Двигун, коробка передач та ходова частина працюють без зауважень. Документи в порядку, можливе будь-яке переоформлення. Деталі за телефоном.
Продам свій сімейний автомобіль, володію ним уже 4 роки, в цілому дуже задоволений, авто дуже надійне та безпроблкмне.Продаю з метою придбати кросовер. Автомобіль, у дуже чудовому стані,та хорошій комплектації,усе працює ,стоїть газ,усі рідини і масла ,колодки вчасно заміняні,рейка не стукає,автомобіль має два підкраса.Новий власник буде дуже задоволений.Усі питання по телефону .Бажаю усім гарних покупок...
Продам авто Honda Accord 7 в хорошому стані,сів і поїхав. Є незначні нюанси по лакофарбовому покриттю, авто технічно справне, вчасно обслуговувалося. Основні питання по телефону, перевіка на будь якому СТО, тільки переоформлення. Продаж в звязку з придбанням нового автомобіля, торг присутній.Прохання перекупів не турбувати.
Повністю обслугована машина Замінено масло Перебрана ходова Замінили всі фільтри РІДНИЙ ПРОБІГ! Авто на повній комплектації Шкіряний салон Двух зонный климат Електропакет Пам'ять сидіння Круїз контроль Мульти кермо Пелюстки Спорт режим Підігрів дзеркал І сидінь Саб буфер Люк Адаптивна музика Парктроніки Омивателі фар Авто в одних руках з 2022 року Була заміна подушки двигуна Салон доглянутий Газ/бензин Газ вписаний Витрата : Бензин 10-12л Газ 11-13л У подарунок комплект літньої гуми Відкатав 1 сезон Дорогі друзі Телефонуйте, пишіть, відповім на всі ваші запитання! А хто налаштований на покупку, то з радістю покажу вам даний апарат Усім благ! Удачі!
