- 246 тис. км
- Полтава
- Бензин
- Ручна / Механіка
Продам авто, в гарному стані , мотор масло не бере .
Продам авто, в гарному стані , мотор масло не бере .
Авто в гарному стані ходова зроблена фільтра масла замінено 1000км назад
Гарний сімейний автомобіль. Вирізаний каталізатор, ЄГР заглушений, через це світиться чек, замінений спідометр з американця(старий є в наявності все робоче окрім екрана). Нова зимова резина ( куплена на початку зими). В авто все працює( ручник та задній склоочисник працюють). Пороги замінені на нові, все оброблено антикором. Масло та фільтра замінені на початку зими, акумулятор 1,5 року. Електроприводи та підігрів сидінь працюють. Дуже динамічний автомобіль. Можливий обмін на дешевше авто в автоматі. Додаткова інформація по телефону
Доброго здоров'я шановні покупці! Продам свій надійний автомобіль в кузові універсал! Володію ним майже 3 роки і за весь період експлуатації не підводив мене майже ніколи! Встановлено ГБО 4 покоління але в тех.паспорт не вписане,обсуговане повністю 3 тисячі кілометрів тому! Замінений ГРМ з помпою після купівлі мною на пробізі 355 тисяч! Решту інформації розкажу по телефону! Кому буде цікаво телефонуйте або пишіть!Прохання до автомайданчиків та перекупів не витрачати мій та свій час! Торг реальному покупцю! З документами порядок! Бажано переоформлення! Всім гарних купівль та продаж!
Машина в дорому стані в кадень не потребує багато чого замінено я власник
Продам свой автомобиль в хорошем внешнем и технически в обслуженном состоянии.Максимальная комплектация Ghia!Двигатель работает без нареканий как на бензине так и на газу.Масло не берет,не дымит.ГБО вписано в документы 4 поколение.По КПП и сцеплению вопросов тоже нет.Ходовая сбитая,обслуженна.В авто полный электропакет,так как комплектация Ghia!С документами полный порядок.Полное переоформление.
Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані, економічний та надійний. Кузов без іржі. Невелике косметичне підфарбовування заднього бампера. Оригінальний пробіг 47 тис.км. Автомобіль не був у ДТП і готовий до перевірки на будь-якому СТО. Автомобіль знаходиться в Бережанському районі Тернопільської області. Телефонуйте, відповім на всі питання.
Авто пригнане з Німеччини, перший власник Хороше економне авто Має високий кліренс 18 Не дороге в обслуговуванні Більше деталей по тел.
Чудове сімейне авто, оригінальний пасажир.В гарному робочому стані. Я другий власник. У комплекті оригінальні титанові диски 17R
Офіційний автомобіль. Один власник із салону. Другий автомобіль у сім'ї (автомобіль дружини). Жодної фарбованої деталі. Максимальна комплектація Trend Sport для 125лс. Клімат 2-зонний, Універсал (багажник 500л), спорт підвіска, підігріви всього включаючи лобове, у 2024 доустановлена android магнітола та камера заднього виду. За авто стежили. Витрата 6л місто, 4л траса. Не биток, не утопник, не іржавий, без ДТП, подушки не стріляні, їздили акуратно, кузов оцинкований. Офіційне авто (зібране в Німеччині). Виробництво авто грудень 2013, куплено в салоні Виннер Одесса в січні 2014. 100% оригінальний пробіг, всі стекла рідні. На 100 тис. замінено грм. Двигун/коробка/ходова/кузов у відмінному стані. Новий акум, віддаю два комплекти гуми Michelin (1 сезон всесезонка) і Pirelli (Літо). Маються сколи та невеликі подряпини, вм'ятини. Двигун 1.0 Ecoboost (125л.с. - 200Нм). Масло лилося тільки оригінальне за допусками Castrol 5W20. Заміна раз на 9000км. Бензин заправляв Okko 95pulls або UPG 100. За запитом можу надати всю історію обслуговування авто.
Продам авто в хорошому стані, двигун 2,0 бензин, потужний да досить економний, коробка механіка працює без зауважень, ходова частина в чудовому стані, по кузову питань немає, всі подробиці за телефоном.
Дуже цікавий автомобіль, дарує неймовірні емоції. З Америки приїхав з доробленнями, по типу вихлопної системи, системи впуску, інтеркулером, також стоїть блоу офф. Їде дуже круто і швидко. Дзвоніть або пишіть за більш детальною інформацією
Авто у відмінному стані , є все що потрібно для авто в цьому класі!)
Продам форд эскорт 1.4 бензин.Автомобиль на ходу.Цена 600 долларов возможен торг или обмвн.За информацией обращаться за номером или в вайбер
Свіже пригнаний автомобільчик Форд С Макс 2013 року, по кузову весь ціленький і не крашений на хорошій зимовій резині з оригінальним пробігом є Сервісна книжка. Колодки тормозні поміняні ( перед- зад) ГРМ також поміняно, масла , фільтра також все поміняно. Машинка їде тихо, рівно, без якихось лишніх звуків Якщо розглядаєм обмін, тоді мій автомобіль рахуєм 8500, і автомобілі розглядаю з вашою доплатою, або дешевші за мій автомобіль. Свою доплату зовсім не розглядаю. Можлива продажа в ,,лізинг??. Або частинами. Дякую. Авто ідеал.
Хороший технічний стан, авто щодня на ходу * Двигун працює рівно, не димить, масло не бере * Коробка без зауважень, передачі вмикаються чітко * Ходова обслужена, без сторонніх стуків Документи повний порядок, переоформлення без проблем!
