- 250 тис. км
- Одеса
- Дизель, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
По ходовій є питання. Після того як собака пошкодив радіатор , кондиціонер не працює. В двигун на початку року було вкинуто більше 60 ти тисяч гривень
По ходовій є питання. Після того як собака пошкодив радіатор , кондиціонер не працює. В двигун на початку року було вкинуто більше 60 ти тисяч гривень
фордік на свої роки у відмінному стані, економний двигун 1.6 бензин ( масла не бере, працює рівно і тихенько) по коробці та ходовій частині питань нема - ні чого не стучить не шкребе ,все працює відмінно, по кузову все добре- без іржі та корозії взагалі, пробіг реальний, салон чистий і охайний не рваний не поцарапаний, компактний вмісткий багажник, все скло ріднє, кондиціонер заправлений, уся електрика справна, усі лампочки світять, авто ночує у сухому гаражі, серв.книжка, два ключа , усі інші питання по телефону
авто в гарному стані,двигун,кпп без зауважень, клімат,пам'ять сидінь,повний електро пакет,андроїд магнітола
Хороше авто , вкладень не потребує, все працює справно, зроблена ходова, повністю обслужена. Дзвоніть пишіть приїжджайте . Є ще комплект зимової гуми.
Є сліди використання (протертості, незначні пошкодження лакофарбового покриття). Нові шини літні, зимові в хорошому стані додаються, всі фільтри і масло замінені весною цього року.
продам власне авто , в гарному стані, нове:помпа, насос Гур,сайлентблоки ричагів і передні втулки стабілізатора. свіже масло , салон не затертий , ходова в нормі .
Двигателйь Zetec 1,8 16 клапанов , обогрев сидений и лобового стекла / заднего. Зимняя резина. Автоклимат. Комплектация Chia Подсветка педалей и ног. Всі питання по телефону . дзвонити після 19:00 або пишіть на вайбер/телеграм я буду вам передзвонювати(тому що працюю
Продам власне авто Ford Focus 2 ,1.6 бензин/газ 2007р.в. в доброму стані. Був пригнаний з Польщі , в Україні проїхала 20тис.км. Технічний стан задовільний . Було за останній час зроблено: реставрація рульової рейки,заміна передніх ступіц, ремонт генератора і стартера, заміна гофри,було зроблено все що потрібно по ходовій частині, заміна ГРМ на 214тис., заміна подушок двигуна, заміна передніх і задніх колодок, новий акумулятор ... Зовнішній вигляд відповідає на свій 16річний стан , в деяких місцях є сліди підкрасів, є не великі подряпини, сколи, є тріщини на передньому і задньому бампері... Салон в хорошому стані без серйозних пошкоджень, не прокурений. Розповім більше інформації якщо плануєте купляти . Шановні перекупи прошу не турбувати мене !!!
Не бит не крашн.На ходу работает газ/бенин.Звонте
Авто в гарному технічному стані, вкладень не потребує. ГБО вписано. Детальна інформація за телефоном.
Продам авто, питання по тел
Автомобіль пригнанний з Німеччини,на свої роки в ідеальному стані,двигун,коробка та щеплення працюють без нарікань,ходова без посторонніх стуків,гарний,шустрий та єкономний автомобіль для міста!підігрів лобового скла,перфаровані гальма,прямий вихлоп!машинкою будете задоволені!
Авто в гарному стані.
ЦІНУ ЗНИЖЕНО!!! Продаю автомобіль в чудовому стані ,все працює , сів і поїхав . Не потребує вкладів. Нова зимова резина.
Авто повністю справне, все працює, я власник.
В хорошому стані
Машина в гарному стані,переварена двигун теж зроблений в минулому році ходова добра,більш детально по телефону,або на вайбер
