- 168 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Чохли на кріслах зйомні, без них не використовувалася. Є зимна резина з дисками. Кондиціонер. Підсилювач керма. Перегляд в місті Івано-Франківськ
Чохли на кріслах зйомні, без них не використовувалася. Є зимна резина з дисками. Кондиціонер. Підсилювач керма. Перегляд в місті Івано-Франківськ
Продається Ford Focus 2011р . Власник перший . Авто в ідеальному стані . Ризина зима+літо . Диски - титани.
Машинка обслужена, есть не большие нюансы по кузову.
Авто пригнане з Нідерландів в комплектації ТИТАНИУМ, в прекрасному стані,авто проходило обслуговування на дилерському СТО . останній раз при 200 тис. в наявності сервісна книжка. НЕ БИТИЙ, НЕ ФАРБОВАНИЙ, БЕЗ ПІДКРАСІВ, всі опції працюють. Мотор, коробка та ходова працюють на відмінно. Салон у ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ. Багажний відсік як новий.Датчики світла,дощу та підігріву а також навігація і круїз контроль все працює. складні задні сидіння
Ходова в порядку, руль не веде, нічого не стукає. Фреон у кондиціонері замінено, працює бездоганно Зчеплення міняне у 2019 Є камера заднього виду для паркування Музика через USB Що зроблено по автомомбілю за останні три роки: 16.10.23 Заміна масла Новий генератор 11.05.23 Заміна компрессора кондиціонера Заміна ременя Заправка фреона 20.12.22 Заміна Шківа коленвала Шків коленвала Заміна сальника Коленвала 17.11.21 Ремонт та заміна форсунок Заміна прокладки клапанної кришки Є більш повна історія ремонтів з виписками, зі всі роки, при потребі надам. По кузову - найгірші моменти на фотографіях.
Практичне багатофункціональне авто, мінівен 7 місць по техпаспорту. Шкіряний салон, підігрів передніх сидінь, підігрів лобового скла, підігрів дзеркал, екрани в сидіннях для задніх пасажирів, 2 дитячих крісла вмонтовані в пасажирські сидіння. Надійний 1,9 дизель, 17 дюймові диски. За більш детальною інформацією звертайтеся по телефону.
Ford focus c max 1.8 бензин ,є сліди корозії на кузові,технічно в задовільному стані..
продам Форд С мах . Авто в доброму стані, робити нічого не потрібно в хороший комплектації. Торг присутній. Номер телефону **********
Продам Форд ескорд 1.3 на газу повністю обслужений Нове щеплення новий акумулятор Повністю зроблено ходову і так далі Всі питання тільки по телефону ціна 2500
Продам Ford Sierra 2.0CL 1990 року. Двигун DOHC 2.0, двохвальний на карбюраторі, встановлено ГБО 2 (ГАЗ вписаний в техпаспорт). Авто обслуговано всі тех. рідини (моторне масло, антифриз, масло в трансмісії та гальмівна рідина) замінено, задні арки та пороги переварено та посилено, встановлено легкосплавні диски від Ford Fiesta на 15, а також нова гума. Машинка бадьора, майже повністю обслуговано на свій вік у гідному стані. Можу переоформити або виписати генеральну довіреність для подальшого переоформлення. Ціна 79000 грн. реальному покупцеві торг. З усіх питань пишіть на Viber або WhatsApp за номером: **********
Продам авто, в гарному стані , мотор масло не бере .
Авто в гарному стані ходова зроблена фільтра масла замінено 1000км назад
Гарний сімейний автомобіль. Вирізаний каталізатор, ЄГР заглушений, через це світиться чек, замінений спідометр з американця(старий є в наявності все робоче окрім екрана). Нова зимова резина ( куплена на початку зими). В авто все працює( ручник та задній склоочисник працюють). Пороги замінені на нові, все оброблено антикором. Масло та фільтра замінені на початку зими, акумулятор 1,5 року. Електроприводи та підігрів сидінь працюють. Дуже динамічний автомобіль. Можливий обмін на дешевше авто в автоматі. Додаткова інформація по телефону
Доброго здоров'я шановні покупці! Продам свій надійний автомобіль в кузові універсал! Володію ним майже 3 роки і за весь період експлуатації не підводив мене майже ніколи! Встановлено ГБО 4 покоління але в тех.паспорт не вписане,обсуговане повністю 3 тисячі кілометрів тому! Замінений ГРМ з помпою після купівлі мною на пробізі 355 тисяч! Решту інформації розкажу по телефону! Кому буде цікаво телефонуйте або пишіть!Прохання до автомайданчиків та перекупів не витрачати мій та свій час! Торг реальному покупцю! З документами порядок! Бажано переоформлення! Всім гарних купівль та продаж!
Машина в дорому стані в кадень не потребує багато чого замінено я власник
Продам свой автомобиль в хорошем внешнем и технически в обслуженном состоянии.Максимальная комплектация Ghia!Двигатель работает без нареканий как на бензине так и на газу.Масло не берет,не дымит.ГБО вписано в документы 4 поколение.По КПП и сцеплению вопросов тоже нет.Ходовая сбитая,обслуженна.В авто полный электропакет,так как комплектация Ghia!С документами полный порядок.Полное переоформление.
Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані, економічний та надійний. Кузов без іржі. Невелике косметичне підфарбовування заднього бампера. Оригінальний пробіг 47 тис.км. Автомобіль не був у ДТП і готовий до перевірки на будь-якому СТО. Автомобіль знаходиться в Бережанському районі Тернопільської області. Телефонуйте, відповім на всі питання.
Авто пригнане з Німеччини, перший власник Хороше економне авто Має високий кліренс 18 Не дороге в обслуговуванні Більше деталей по тел.
