- 100 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль, з документами все добре. Продається тільки з переоформленням. Торг біля капоту.
Продам автомобіль, з документами все добре. Продається тільки з переоформленням. Торг біля капоту.
Допомога з продажем не потрібна, авто майданчики теж не цікаво. Продам Фієсту, машиною володію майже 3 роки, наразі просто необхідна більша. Дуже задоволений по ходовим якостям, їздимо в любу точку України без питань, вчасно обслуговується. Можливі перевірки на вашому СТО. Продаж не терміновий. Всі недоліки є на фото. Аргументований торг при огляді. Допомога з продажем не потрібна. Можливий обмін з моєю доплатою.
Продам форд фієста 2015 рік стан чудовий вартий уваги 1.6 газ бенз газ 4 вписаний два комплекта ковриків два комплекти ключів два комплекти гуми вся майже нова по сезону пройшла дуже максимальна комплектація 120 кс двигун 5 ст мих за хорошу ціну детально ********** Андрій
Продаю Форд Фієста, 1,24, ГБО 4 покоління/бензин. Машину повністю обслуговано. Розвал-сходження зроблене) По передку: замінив бампер, поставив кольчугу, замінив бачок і шланги системи охолодження (підкопували по роз'ємах), електрикою замінив дроти, котушку і свічки, датчик тиску і температури на впускному колекторі, замінив зчеплення. На 343 т км зроблено капітальний ремонт двигуна. По ходовій: замінив гумки перед-зад, задні колодки, трос ручника та гальмівні циліндри. Замінив глушник. По салону: зробив хімчистку, ева-килимки, кондиціонер Комплект зимової гуми на дисках (пробіг 10т км) Є запасні шланги системи охолодження (замовляв у двох місцях) Дефекти лакофарбового покриття не усував ... все як є Реальному покупцю торг. За більш детальною інформацією дзвоніть
За детальною інформацією телефонуйте.
Продам авто доньки в зв'язку з її виїздом за кордон. Гарний технічний і загальний стан, все працює, вкладень не потребує. Стоїть ГБО, камера заднього виду. Комплект гарної зимової гуми. Дуже комфортне та економне авто.
Авто було з мінімальним пошкодженням. Їздили багато, але акуратно. Всі ТО, заміна мастила проводились вчасно. За останній рік замінено клапан evap, адсорбер, свічки, акумулятор, газовий, повітряний, фільтр салону, помпу, нова зимова гума на перед. Все робилося вчасно, за тех станом авто слідкували! Два ключа! Надійний двигун, ГБО!!! Легкий, маневрений автомобіль з чудовим кліренсом! Витрати палива приємні, особливо по трасі. Місткий багажник. Має деякі косметичні недоліки по екстер'єру. Без гнилі, ржавчини! Салон чистий, без сторонніх запахів, плям. Коробка, двигун в порядку. Допомоги у продажу не потребую! Гума в подарунок)
масла замінено новий антефріс машина їде чудово
По кузову без нарікань, АКПП та ДВС працюють ідеально, ГБО 4го покоління, кондиціонер заправлений. Телефонуйте та пишіть у будь-який зручний для вас час
Выпуск авто декабрь 2019. Автомобиль куплен на аукционе в Америке практически новым с пробегом 219 миль (350км). После небольшого удара в левое переднее крыло( основная безопасность целая). Восстановлен оригинальными запчастями. Все стекла, включая лобовое, родные . Есть полный отчет по обслуживанию автомобиля в течении всего срока эксплуатации. Дополнительно установлен дорогой газ , вписан в техпаспорт. Стоит зимняя резина, покупалась новой. Есть летний комплект резины. Замена сцепления и ремня ГРМ произведена согласно регламенту.
Продам своє авто, Ford fiesta в гарному стані , встановлено газобалонн обладнання , все працює на відміно … Купували в Америці для себе , з мінімальними пошкодженнями . На любі питання - відповім , торг
Авто в хорошому технічному стані. По кузову є сліди експлуатації. Не гнила. Двигун та коробка - без зауважень. ГБО IV покоління, вписане в ТП, працює. Салон не затасканий. Повне переоформлення. Телефонуйте.
Продам фієсту в технічно справному стані, кожен день на ходу.замінено масло та фільтра, двигун працює без нарікань,масла не бере,є недоліки по кузову.кого зацікавить прошу телефонувати ,розкажу більш детально.на повідомлення можу невідповісти
Дуже зучне в керуванні авто. Недороге в обслуговуванні, достатньо потужний мотор для такої моделі. Малий реальний пробіг, маловитратне по паливу. Тим паче є газове обладнання, встановлене нещодавно. Дуже пластичний мотор та коробка, добре підібрані передачі, легко підхватує з низьких обертів двигуна. Вмонтована заводська камера заднього виду. Ідеальний варіант для автошкіл та для бажаючих опанувати водіння на "ручці". Поїде будь-хто (перевірено на дружині :)) )
на даний момент авто знаходиться в польщі.в разі купівлі можу пригнати на кордон. можливе оформлення продажу через Дію
Продам власний автомобіль у нормальному стані. Автомобіль був придбаний мною у 2017 році, ніколи не підводив, їздить кожен день.Є повна історія з моменту придбання. Встановлене ГБО 4 пкоління.Є проблеми по кузову.
продам авто, кузов оцинкований, газ 4 покоління, нова гума, кондиціонер працює, мотор, кпп, ходова на відмінно, салон в ідеальному стані, двостороння сигналізація.
Вся обслугована. Додаткових вкладень, машина не потребує. Машина не вибаглива. Масло мінялося. Перекупам не турбувати!
Ford Fiesta 2011р випуску (Америка) Рідний пробіг 100% Є сліди експлуатації задній та передній бампер ! Мастило в двигун заливається згідно рекомендаціям:Масло моторне motul 5w-20 ! Також є ГБО ,вписане в реєстраційний талон транспортного засобу ! Підігрів сидінь ,джеркал,кондиціонер в робочому стані ! За іншою інформацією звертайтесь за номером телефону !
