- 233 тис. км
- Балта
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.24 л.
- Ручна / Механіка
Всі питання по телефону.з переоформленням +**********
Всі питання по телефону.з переоформленням +**********
Продам авто після дтп , геометрія не порушена .Стан на фото.
Автомобіль у хорошому стані. Двигун 1.4 л. Газ/Бензин. Працює відмінно, не димить, масло не їсть, запускається з пів-оберту в будь-яку погоду. По кузову є невеликі недоліки, на фото видно. Ходова в порядку. Кондиціонер робочий, потрібно залити фреон. Пічка гріє. З електрикою абсолютно все працює. Чистий охайний салон, сидіння не просіли. З документами порядок. Переоформлення. Додаткові питання по телефону. Торг біля капота.
Продам Форд Фієста двигун 1.6 не екобус Стан технічно добрий, без критичних вкладень, стан кузова, має подряпини, сколи, невеликі вм'ятини, Кондиціонер працює, встановлено ГБО та вписано до свідоцтва про реєстрацію Я власник, що робив і коли розповім Торг , бажано переоформлення, можна через ДІЯ Перекупам и автобізнесменам прохання не турбувати Продаж неспішний Якщо не на зв'язку пищить будь ласка в месенджери
Автомобіль в гарному стані, всі масла мінялися , вчасно. Автомобіль був пригнаний з США, на території США дтп не було. Усі мінімальні пошкодження, що на автомобілі не виправлялися , по скільки не було часу займатися. Авто для нас відпрацювало відмінно. Продаємо форд тому , що купили нове авто. Фото з аукціону США добавляю скріншотом .
Вітання. Авто на гаражному зберіганні два роки. Продається у зв'язку з необхідністю. При можливості пишіть на електронну пошту. Також можна телефонувати на номер. З недоліків: необхідно замінити оригінальний патрубок подачі рідини на помпу ГУР, стоїть звичайний шланг.
