- 285 тис. км
- Славута
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Автомат
продам автомобіль в доброму стані без термінових капітало вкладень в Україні 23 року.
продам автомобіль в доброму стані без термінових капітало вкладень в Україні 23 року.
З вислугою його років , є нюанси по ЛКП , є нюанси вказані на фото , так машинка дуже гарна , для міста підходить , масла не їсть , ходова в нормі , салон доглянутий , стоїть нова зимова гума , проїздила дружина один сезон максимум 1000 км
Продаю своє авто, в користуванні з кінця 2022 року (останні півтора роки їжджу мало, бо це друге авто). На авто хороша зимня резина, 2 комплекти коліс. В авто багато чого обслужено: замінено ГРМ 30 тисяч назад, поміняні усі форсунки, свічки перед встановлення ГБО, олива у коробці, доглядав за ходовою (усі нові амортизатори, гальма в коло, колодки). Газ встановлено у компанії "Час газу", на газу їде ідеально. Витрата максимальна 10л, по трасі з кондиціонером ~7л, на бензині витрата менша. Додатково встановив Android магнітнолу та Isofix на задньому правому сидінні. Машина не молода, але доглянута. Обмін не цікавить.
Авто в гарному стані вкладень не потребує. Все обслужено, салон чистий не затертий. Двигун, коробка без зауважень, кондиціонер працює. Інші питання по телефону. Будь яке переоформлення.
974443483
Машина з салона. Один власник. Сімейне авто. Останні 8 років батько їздив дача- місто (зараз йому купив електро кар). Машина експлуатується з регламентним обслуговуванням. Без значних ДТП. При покупці нанесена антикорозійна обробка по дну і порогам. Салон цілий, експлуатувався з чохлами. Газ вписаний в техпаспорт. Двигун робився капремонт на 250.000 , коробка на 300.000. Двері, капот, криша, багажнік - в рідній фарбі, без ржавчіни. Є нюанси див. нижче. Огляд кожен день. Київ, м.Контрактова Підходить: + відразу поїхати по справах у епіцентр + робоче авто для персоналу + перше авто, особливо для "покрутить" самому + друге авто для дачі Не підходить: - машина для своєї жінки. Не треба економити на жінці, це вам вийде дорожче. Не ганьбиться, додайте 1500$ і купіть таке ж саме авто в ідеальному стані. Технічний стан Ходовка - без питань Двигун ?? бажана заміна сальників и прокладки. Є сліди масла на корпусі в нижній частині Кондер - потребує заправки Диски: литі R14 Шини: Встановлено високу та широку зимову резину. 185/65/r14. - додатковий комплект літніх дисків та шин відсутній. Перед продажем по корпусу зроблена заміна елементів, які втомилися. + замінені передні фари (старі негерметичні долаються, як донор лампочок) + замінено руль на новий + замінено ліве передне крило в колір + встановлені 4 нових підкрилка + хімчистка салону + замінено пердній бампер . !! Ньюнанси по корпусу, Порогі - частково ушкоджені іржею, київська зима з сілью на дорогах зробила своє діло. Є дві середні ділянки, біля задніх лівого та правого колеса, та невеличка біля переднього правого. передне праве крило - Ушкоджено іржею внизу. Під заміну. задне ліве крило та ліва частина заднього бамперу. Наслідок невеликого ДТП, Задне ліве крило мае невелчкі подряпини на стику з бампером, треба фарбувати. Задній бампер має невеликі подряпини. До машини додаються: + нові передні крила, в упаковці. !! Ціна віддачі 2500. За 2000 тут є інші гарні пропозиції
стан на фото, є гбо, кому справді цікаво все розповім в телефонній розмові
Авто обслужене та в гарному технічному стані, працює як на бензині так і на газу, газ вписаний. Перед зимове ТО зроблене: фільтр повітряний, фільтр салону, масло двигун, масло коробка, антифриз, нові задні тормозні колодки, відрегульований ручник. Їздила дружина тому маємо трохи слідів використання по кузову, в іншому все справне та працює. Два комплекти резини, зима металеві диски, літо титани (останнє фото)! Машина економічна та практична, кондиціонер працює, фото такі як є, всі дефекти фотографував, ДТП не було. Можна сідати і їхати 10000 тис кілометрів замінити масло і їхати далі, кажу як є тому перекупи не торгуйтесь, не марнуйте свій та мій час! Всім миру та витримки.
Другий власник . Взяв машину на пробігу 56тис. Зараз 208тис. Все про неї знаю . Веду абсолютно всю історію робіт обслуговування даного авто. Машина в дуже гарному стані . Але, враховуючи вік машини, присутні сліди експлуатації. На фото все добре видно . Жоден елемент в авто не фарбований (можете перевірити товщиноміром). Ходова зроблена - нічого не стукає. Комплект зчеплення (разом з вижимним) замінені в цьому році. Запчастини гарної якості - не економив. Кондиціонер щойно заправлений - морозить добре. Акумулятор новий - на гарантії. Резина літня НОВА (на прикольних помаранчевих легкосплавних дисках). Також є другий комплект дисків на зимовій резині (їй 2-3 роки). Стоїть ГБО (ТО регулярно, в цьому році встановлено новий редуктор). Щодо іншого : - крута мультимедіа Android 8 дюймів - камера заднього виду - відеореєстратор (карту памяті свою готуйте) - датчики тиску в колесах (виводять інформацію на магнітолу). - коврики EVA під колір машини Все це віддаю . А також запчастини, які залишись в гаражі (можливо знадобляться) Обслужив машину дуже гарно . Тому наступному власнику не треба буде абсолютно нічого робити .
Продається Форд Фієста! В чудовому стані! Пригнаний із США, повністю обслужений, виправлені всі недоліки. Замінено свічки запалювання, дросельна заслінка, новий акумулятор, два комплекта гуми. Замінено ремінь ГРМ, новий термостат. Зроблена ходова, замінені шарові опори, стійки стабілізатора, сайленблоки, підвісний підшипник. Відміно працює як на газу, так і на бензині. Хороший економний автомобіль, на кожний день!
Власне авто, не пригнане з за кордону, офіціал. Для автомобіля не економив, відремонтовано все. Коли в мене запитують що потрібно робити я відповідаю: відполірувати фари. Салон чистий, кондиціонер, обігрів салону працює добре, заміна всіх рідин, підвіски, гальм. ГБО з швидкісними форсунками, можна зродити налаштування щоб на газу їхала краще ніж на бензині. Є сигналізація та два ключа, сервісна книга. На даний момент авто не використовується, чекає нового власника. Магнітола соні, блютуз.
продам авто кожен день находу гарний стан.негниле ..зимова різіна.кондеціонер працює.продаж з переоформленням.можна обмін.гарний торг.
Гарний доглянутий автомобіль, має газову установку, економний та комфортний, з маленьким споживанням пального. Повністю обслужений, не потребує абсолютно ніяких додаткових витрат. ГРМ поміняний на 193000км . Масла та фільтра також.
Продам Ford Fiesta Titanium, 10.2018 Економний, комфортний та повністю готовий до експлуатації автомобіль. Ідеальний варіант для міста — компактний, маневрений і недорогий в обслуговуванні. ✔ Авто на ходу — сів і поїхав ✔ Нещодавно відремонтована ходова частина ✔ Вкладень не потребує Максимальна комплектація Titanium: шкіряний салон, люк, безключовий доступ, Apple CarPlay, мультируль, парктроніки ✔ Встановлено ГБО — значна економія пального ✔ Замінено всі масла та фільтри ✔ Нова зимова та літня гума Є незначні нюанси (не критичні). 💰 Розумний торг біля авто 📞 Телефонуйте — домовимось!
Форд Фіеста 1.25 по мотору і коробці питань не має. кондиціонер працює. ГРМ новий
ХетчБек 1.3I 16V РОЗМИТНЕНО ГАЗ-бензин 2005р. колір темно-синій пробіг 223 тис.км. Автом. включення Фар Має Фаркоп Газовий Бак 31L(проїде 430км) Можливо продаж з причепом (на ресорах=1т) Кузов: WF0HXXGAJH5B56517
Свіжо пригнаний автомобіль, в дуже гарному стані, салон збережений не затертий. Зроблена хімчистка та полірування авто. Встановлено газ 4 покоління. Хороша літня гума на титанових дисках.
