- 97 тис. км
- Волочиськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина на ходу требует косметики по всем остальным вопросам звоните
Машина на ходу требует косметики по всем остальным вопросам звоните
стоїть нова оригінал клапанна кришка та прокладка , нові болти клапанної кришки , є комплект зимової шини , поставив б/у оригінал трапецію , новий моторчик , є новий бачок омивача . З недоліків потрібно почистити дросільну заслонку , та змінити прокладку поддона , є невеликі підтікання . Машині 20 років , стан досить гарний , зимою ніразу не підвела . Без ТОРГУ !!!
Породам ланос 1,5 поляк. По авто багато що зроблено. Перебрана передня ходова, замінено ступичні підшипники. Новий АКБ . Зроблено стартер, генератор. Обслужені гальма. Замінено прокладку ГБЦ, комплект ГРМ з помпою, всі патрубки та технічні рідини. Авто кожен день на ходу, працює як на бензині так і на газу. Кузов потребує ремонту.
Сенс 2007 Другий власник Автомобіль в сім'ї більше 10 років Обслужена Авто задуте и зашумлене Газ вписаний Лінзовані фари Двухстороння сигналізація Два комплекта колес Літо на дисках 2023 року Можливий торг у капота Всі питання по телефону
Польська зборка. Продам власне авто з оригінальним пробігом,стоїть ГБО, ставив за 500 Євро, дуже економна, повністю в рідній фарбі окрім задньої дверки були маленькі царапини. Автомобіль вкладень непотребує взагалі. Будете задоволені автомобілем, продаю в звязку з купівлею електроавтомобіля. Перша реєстрація автомобіля грудень 2006 року, тобто фактично 2007 рік. телефонуйте огляд за попередньою домовленістю.
Продаємо автомобіль який 20 років в сімʼї. Газ ніколи не стояв. Пересування з роботи на роботу. Авто не ікона, але максимально чесна і обслужена. Без ДТП. В рідній фарбі. Да є рижики але без дірок. Не хотіли фарбувати і тд. Нове зчеплення. Нові гальма передні. Нова гума. За більш детальною інформацією телефонуйте розповім. Торг вітається тільки ж не тисячами. Вважаю за такий стан ціна адекватна. Тим паче літровий двигун не 0.8.
Продам Матiз в чудовому станi , двигун працює гарно не димить мастило вживає по регламенту , ГУМа Нова, салон чистенькiй , гальма зробленi повнiстю, навiть головной цилiндр и рiдина замiнена. Пiдiгрiв сидiнь i дзеркал. Мастило та фiльтра замiненi. Кондицiонєр заправлений i працює А бiльш детально розповiм по тел. Переоформлення. Дякую за увагу
Повністю обслужений, сів поїхав. Польської зборки НЕ гнилий без рижиків. - капітальний ремонт двигуна; - новий ремінь ГРМ; - новий генератор; - новий радіатор; - новий бензонасос; - новий блок управління; - зроблений газ на 100% вписаний в техпаспорт; - шкіряний салон, ева коврики, колонки JBL; - Титани 14 Переоформлення любий вид! Мінуси: - незначні сліди експлуатації
Вітаю! Продається Ланос 2007 року, в хорошому стані як для ланоса. Є склопійдомники, працюючий кондиціонер, гідроусилитель. Локаційно авто знаходиться в селі Княжичі. Продає мій батько.
Авто в повністю робочому стані Замінені масла, фільтра, не гнила, є моменти по красці, видно на фото бампера
Авто на ходу. Біля машини потрібно трішки попрацювати. Перший власник. Газ вписаний в техпаспорт.
Регистрация первая 2012
авто в отличном состоянии,сел уехал. Без вложения
Вітаю! DAEWOO LANOS 2005 рік 1.5 газ/бензин. Газ 2 покоління (газ вписаний в тех паспорт), авто технічно без питань. Газ бензин, запускається з пів оберту, мотор після повного відновлення (зараз на обкатці), змінено зчеплення весь комплект VALEO. Kоробка працює чудово на впевненому ходу. Пробіг 4000 км- (двигун новий ще на обкатці) , володію нею 3 роки, скло всі рідні включаючи лобове. Встановлено блокування КПП . Замінено передні опорні(PHG) , передні пружини(KAYABA) , амортизатори(STDW)+пильник+ відбійник(GM), Два ключі, Базова комплектація. Є косяки по кузову та лакофарбове покриття, потрібно прикласти руки, треба робити пороги бо вже прийшов час. Є нюанс з баком, протікає якщо заправлений більше половини, десь пропуска на стику двох половинок. Торг Продаж без послуг перекупщиків потборщиков и так далі !!!
На звінки не відповідаю тільки в вайбер
надийна помичниця для симьи.недорога в обслуговуванни,легка в експлуатации.з машиною додаемо 4диски та 2зимових резини.е невелики питання по салону.цина договирна.торг.вси питання по телефону.
додаткова інформація по телефону покупцю добрий торг
Ланос, поляк, сів поїхав, вкладень не потребує 1,5,газ вписаний, дно поварене, пороги ланжерони цілі, фаркоп, зимова резина, лінзи, салон охайний, не прокурений, в комплекті віддам комплект літньої резини та килими салону Eva • Прохання телефонувати після 19.00 • Авто в Чернігові **********
