- 190 тис. км
- Першотравенськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам своє авто на кожен день,поляк.Деталі за телефоном.
Продам своє авто на кожен день,поляк.Деталі за телефоном.
Авто в хорошому стані нічого робити не потрібно, хорошая музыки.14 тітани.Поварені пороги,дно,задні ланджерони нові.
Продам Daewoo Lanos, 2004 р/в, механіка, бензин/газ вписано, обслуговувався вчасно. На ходу, в нормальному стані, "не убитий". В салоні все добре. Зроблено протикорозійний ремонт кузова. Продаж у зв'язку з непотрібністю другого авто. Ціна 2500$, торг біля капоту. Сергій
Машина в робочому стані. Газ-бензин 16 клапанна Кондиціонер Гідропідсилювач Стекла зеркалка Всі запити по телефону.
Я власник авто 5 років. Двигун масла не бере, коробка в справному стані. Замінені пороги. Газ вписаний. В комплекті зимова гума
Продам Daewoo Nexia 2008р. 1,5газ/бензин(газ євро-4), 16 кл. Газ вписаний. З гідропідсилювачем Передня права стійка не тримає(є куплені нові) Потрібно замінити прокладку клапанної кришки. Зчеплення з робочим і головним циліндрами нове, проїхало пару км. Мотор не димить, не коптить Масла в принципі не бере(за винятком того що -з-під клапанної кришки). Рік тому варене дно. Лобове труснуте. Ксенон в ближньому світлі. Більш детальніше по телефону. Продається, бо стоїть без діла. Є вже інше авто Продаж з переоформленням Торг присутній.
Продам в хорошем состоянии
Договір купівлі-продажу автомобіля переоформлення! Гур газ євро4, кузов автомобіля цілий, ходовка перебрана, гума літо нова, парктронік підігрів сидіння, музика сигналізація, двигун працює добре
Продам автомобіль у відмінному стані, сів та поїхав технічно все обслужене тормоза, щеплення, ходова перебрана повністю, двигун працює чудово як на газу так і на бензині, газ 4 покоління фільтра всі поміняні, по кузову авто теж в чудовому стані є незначні сліди експлуатації, електроника вся працює авто вкладень на данний момент не потребує, сів і поїхав! За детальнішою інформацією звертайтесь по телефону!
Продам терміново автомобіль в чудовому стані, технічно авто взагалі без зауважень, двигун працює чудово, оливи не бере, коробка перемикається також чудово, авто обслужене готове до експлуатації, по кузову є невеликі царапини і мʼятина па лівому крилі, видно на фото, кузов цілий, корозії немає, газ другого покоління вписаний в техпаспорт, будь-який вид переоформлення! За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном!
Продам хороше, обслужене авто. Тільки через переоформлення. Подробиці по телефону
Машина на ходу требует косметики по всем остальным вопросам звоните
стоїть нова оригінал клапанна кришка та прокладка , нові болти клапанної кришки , є комплект зимової шини , поставив б/у оригінал трапецію , новий моторчик , є новий бачок омивача . З недоліків потрібно почистити дросільну заслонку , та змінити прокладку поддона , є невеликі підтікання . Машині 20 років , стан досить гарний , зимою ніразу не підвела . Без ТОРГУ !!!
Породам ланос 1,5 поляк. По авто багато що зроблено. Перебрана передня ходова, замінено ступичні підшипники. Новий АКБ . Зроблено стартер, генератор. Обслужені гальма. Замінено прокладку ГБЦ, комплект ГРМ з помпою, всі патрубки та технічні рідини. Авто кожен день на ходу, працює як на бензині так і на газу. Кузов потребує ремонту.
Сенс 2007 Другий власник Автомобіль в сім'ї більше 10 років Обслужена Авто задуте и зашумлене Газ вписаний Лінзовані фари Двухстороння сигналізація Два комплекта колес Літо на дисках 2023 року Можливий торг у капота Всі питання по телефону
Польська зборка. Продам власне авто з оригінальним пробігом,стоїть ГБО, ставив за 500 Євро, дуже економна, повністю в рідній фарбі окрім задньої дверки були маленькі царапини. Автомобіль вкладень непотребує взагалі. Будете задоволені автомобілем, продаю в звязку з купівлею електроавтомобіля. Перша реєстрація автомобіля грудень 2006 року, тобто фактично 2007 рік. телефонуйте огляд за попередньою домовленістю.
Продаємо автомобіль який 20 років в сімʼї. Газ ніколи не стояв. Пересування з роботи на роботу. Авто не ікона, але максимально чесна і обслужена. Без ДТП. В рідній фарбі. Да є рижики але без дірок. Не хотіли фарбувати і тд. Нове зчеплення. Нові гальма передні. Нова гума. За більш детальною інформацією телефонуйте розповім. Торг вітається тільки ж не тисячами. Вважаю за такий стан ціна адекватна. Тим паче літровий двигун не 0.8.
Продам Матiз в чудовому станi , двигун працює гарно не димить мастило вживає по регламенту , ГУМа Нова, салон чистенькiй , гальма зробленi повнiстю, навiть головной цилiндр и рiдина замiнена. Пiдiгрiв сидiнь i дзеркал. Мастило та фiльтра замiненi. Кондицiонєр заправлений i працює А бiльш детально розповiм по тел. Переоформлення. Дякую за увагу
