- 175 тис. км
- Володимир
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в технічно справному стані, обслуговувався вчасно. Двигун працює рівно
Автомобіль в технічно справному стані, обслуговувався вчасно. Двигун працює рівно
стекла всі рідні,вихлоп.система нова,диски титан зима титан літо,гума як нова,тільки замінив мастило двигуна,акум.один рік,базова комплектація.повний бак бенза в подарунок і масло іще на одну заміну у двигуні також в подарунок новорічна акція.Замінив високовольтні проводи.Встановив ледлинзи Ф90.
всі питання по телефону
Ланос 1.5 газ/бензин, 2003 року. Кондиціонер, передні склопідйомники, гарне світло, тоновані вікна, 14 диски на гарній літній гумі continental.Мотор сухий обслужений, працює ідеально, нещодавно замінено ремінь грм. Пороги цілі, дно теж. Працює як на газу, так і на бензині, кондиціонер і пічка працює.
продам обслуженого матиза машина дружини кожен день їздить. по мотору питань немає масло від заміни до заміни не грама не доливаємо, по АКПП теж без питань, замінили масло соленоїди нові по АКПП теж без проблем два комплекти гуми майже нові літо зима новий АКБ новий трамплер проводи котушка датчик дросельної заслінки датчик холостого ходу свічки бензонасос новий. з мінусів як на всіх матизах є рижики на дверях і потрібен новий радіатор кондиціонера ціна питання 3000 гривень фари бі лед лінзи світло просто бомба! машина для водіїв-початківців просто буде супер!
продам своє авто в повністю робочому стані,польска збірка,ходова тільки після ремонту,гідропідсилювач,кондиціонер,магніола,передні склопідйомники присутні,кузов повністю живий без іржі і гнилі,газ вписаний але не стоїть,я другий власник,авто продаю а не збуваю,можливий торг,решта інформації по телефону
Продам Daewoo Lanos. Я власник, тільки з переоформленням. Тільки після лакофарбувального покриття. Встановлено ГБО 3-покоління. Проблем з ДВЗ немає. Коробка механічна. Пробіг реальний.
Срочно!!! Продам Sens.Зроблена ходова частина, Нова КПП, Новий АКБ. Торг. Причина продажу покупка другого Авто. Всі питання за телефоном.
Продам авто в хорошому стані. Не іржава, не фарбована. Мотор і ходова в відмінному стані. Один власник.
Володіє жінка, чудовий стан авто. Можливий торг, терміновий продаж
Не битий, не варений. Двигун робився на 180тис. Є дві вм‘ятини в області піддомкратників. Газ 4 покоління. Прокладка під головкою замінювалася на 235 тис, клапана цілі, компресія 14. Автомобіль заводиться гарно. Було три власника, останні 2 власника були жінки. Тільки повне переоформлення. Всі інші питання по телефону.
Надійне авто ніколи не підводить ГБО2 вписано пробіг рідний один власник два комплекти коліс проїхали 2 сезона з обліку знімається
Продам Део Матіз на ходу в нормальному стані. Двигун працює відмінно,не димить. Коробка передач в хорошому стані. По кузову як на фото. Варити та фарбувати не потрібно. По електриці працює все. По ходовій можна глянути. Лобове має тріщину. Тільки переоформлення!!!
Чистий корейський двигун Опель омега, ходова опель рекорд, Великий комфортний автомобіль. Кожен день в русі, доїде куди завгодно, двигун не димить, газ 2е покоління, вписаний в техпаспорт, магнітола 2дин, камера заднього виду, ел склопідйомники всі 4, електрорегулювання сидінь, з документами все в порядку, бажано зняття з обліку, є косяки по лк, кондиціонер не працює, йде фреон,реальному покупцю торг у капота, у двір не підганяю.
продам авто в гарному станi не потребуе вкладень питання за тел **********
Продам авто на повному бойовому. Я є третім власником. Знаю всю його історію. Корейська збірка. Оригінальне лобове. Машина в дуже хорошому стані. Дно і пороги цілі ще заводські. На 200ста тисячах відкапіталений мотор новими оригінальними запчастинами. Масло в двигуні раз на 8 тисяч. Спочатку їздив на хадо 10в40, а минулий раз вирішив спробувати бардаль 10в40. З маслом завжди міняв усі фільтра: повітряний, салона і масляний. Заміна масла вже підходить. Масло в коробці замінювалось 15-20 тисяч назад тоді ж і антифриз. Коробку посили та замінили всі синхронізатори. Колодки в круг міняні тисяч 20-30 назад. По ходовій теж все поміняв. Стоять дорогі ксенонові бі-лінзи (обійшлось 8к). Передні сидіння від таурана з переробленими кріпленнями (обійшлось в 13к). Музика: голова Alpine, динаміки Колорадо 20 см позаду і 16.5 спереду + піщалки по переду + підсилювач в багажнику. Машину віддаю з повним баком газу і майже повним бензином. Комплектація SE: - ГУР - передні штатні склопідіймачі - кондиціонер (РОБОЧИЙ) - сигналізація - два комплекта ключів - 2 комплекта килимків ГБО 4-го покоління списане в тех паспорт. Фільтра замінив 2 тис км назад. Хороша зимова гума на 15тих тітанах Дзвоніть пишіть домовимось
На впевненому ходу, деталі по телефону
Я власник з 2022 року. Авто кожен день на ходу, є рижики на дверях і трохи поліз лак - видно на фото. По ТП є дозвіл на газ, але газова установка відсутня. Допомоги в продажу не потребую.
Гарний стан.
Авто зараз на ходу - використовується для поїздок по Києву та в пригороді. Регулярно проходить технічне обслуговування. Двигун в чудовому стані. На 100 000 замінено ГРМ. Та проведено кап оремонт. Нова вихлопна система, новий акумулятор Є зовнішня корозія по кузову та вм‘ятини на бампері ( невдале паркування ) Нова зимня гума ( відходила пів сезону )
