- 29 тис. км
- Київ
- Бензин, 600 см³
- Не вказано
В продажі suzuki gsx-r 600 k8 Єсть не великі подряпини по пластику.. двигун без дефектів. Пробіг чесний не кручений...Тільки переоформлення. Просьба перекупщиків, НЕ БЕСПОКОІТЬ
В продажі suzuki gsx-r 600 k8 Єсть не великі подряпини по пластику.. двигун без дефектів. Пробіг чесний не кручений...Тільки переоформлення. Просьба перекупщиків, НЕ БЕСПОКОІТЬ
Доброго дня! Продаю bajaj dominar 400 стан як на фото все працює без нарікань, перед початком сезону було замінено, комплект ланцюга та зірки приводу (є ще один новий комплект зірок віддам в подарунок), також було замінено передню шину (було пробиття), та замінені всі рідини (мастило motul). В комплекті віддам рідний вихлоп, кофр GIVI, та розхідні матеріали. Для міста ідеальний варіант щоб не стояти в заторах, розхід в межах 3-5л, в залежності від манери їзди. Причина продажу, їду у відрядження потрібен автомобіль можливий обмін тому продаю на початку сезону(. Торг присутній! За іншими деталями телефонуйте або пишіть в лс)
Срочно самий низ ринка Продам скутер Sym Gts 300і 2013 - інжекторний скутер , тормоза комбібрейк єфективна річ ,рідний пробіг , на повному ходу - тех стан добрый -сів завів поїхав , є моменти по візуалу , та по датчикам -замінити датчик палива -замінити датчик температури -замінити датчик спідометру ! Також є відео -як виглядає та працює скутер !Маневрений , экономний , для міста та подорожей саме те , ні разу не підвів за весь час користування - не дорогий в обслузі , інжекторний вигідний по пальному - їде 150 максималка , основні вузли в повному порадку ! Свіжа олива , нові передні та задні колодки , новий фільт !Також на запас є новий ремінь , та нові колодки , новий датчик палива , новий фильтр повітряний! Розгляну обмін на вашу авто -мото техніку - продаю з переоформленням ! Обмін на Suzuki, Honda, Yamaha , Kawasaki ,Aprilia ,geon ,Kovi , Chrysler , bmw-вітається, також розгляну варіанти обміну на авто Chrysler , Honda , Toyota , bmw ! Також можливий обмін на техніку Apple , а саме IPhone моб телефон з вашою доплатою , на обмін дорожче ! Також обмін на ps4,ps5 ,x box Всім добра та гарних угод !
Електроскутер Аима ф606 оригінал на тюнінгу запас ходу 200 км на 1 заряді, батарея знімна. Дуже зручно по місту і за місто, да хоть у село хоть куди. Зарядка повна за 4 години, швидка зарядка, макс швидкість на 3 режимі 78 км на годину +- дуже хороший скутер за свої гроші, вкладено багато
Geon Scrambler 250 2021, ~20 000 км, повністю обслужений. Використовувався виключно в місті та навколо Києва, без ендуро знущань. Двигун 223 см?, 1 циліндр, 4?такт, працює стабільно, без стуків, олія міняється регулярно, ТО щойно пройдено. У 2025 р. замінено ЦПГ - компресія виросла, з’явилася тяга на 6?й передачі. Гальма: - Нові передні колодки Brembo, новий гальмівний диск - Задні колодки - мінімальний знос, мінялись у 2025 р. - Встановлено якісну гальмівну машинку, зручні важелі, дзеркала що не вібрують. Шини/колеса: - Перед: Pirelli MT60, зад: Michelin Anakee Adventure - пробіг на шинах ?6000 км, спідометр калібрований. - Заднє колесо нове, всі камери замінені Зміни: - Райзер керма, гріпси, короткохідний газ - Нова фара 120 Вт, аккумулятор Exide AGM - Ланцюг JT, зірки в 2024 р. - «Болячки» моделі усунені. Кузов без серйозних пошкоджень, є невеликі косметичні відмітки Мотоцикл доглянутий, готовий їхати. Розширений опис по запиту. Торг виключно біля мотоцикла. Можливий продаж через дію.
Продаю власний інжекторний скутер Honda Dio AF68. Використовувався виключно для особистих потреб, без екстремальних навантажень.Техніка вчасно та дбайливо обслуговувалася. На сьогоднішній день мопед повністю на ходу і технічних зауважень не має. Двигун та інжектор: Працюють рівно, запуск стабільний, витрата палива мінімальна. Трансмісія та ходова без сторонніх звуків, підвіска відпрацьовує штатно. Електроніка: Усі кнопки, прилади та світло функціонують належним чином. Зовнішній вигляд: Охайний, присутні природні сліди експлуатації. Приховувати нічого, готовий до детального огляду та перевірки на місці. Торг лише "біля капоту". Перереєстрація через сервісний центр обо через ДІЯ. Зв'язок по телефону або в повідомленнях.
Брав в мотосалоні Артмото Тільки професійне і вчасне обслуговування. Прекрасний варіант для роз'їздів у Києві та по району. Мій перший мот. Як новий. Прошов майже 6 тис км за 5 місяців 2025 року + трішки у цьому році. На одному диханню. Заміна оливи: - 200 км - 700 км - 1500 км - 3000 км - 4500 км Тільки Мотюль. Жодних затрат. Помив, змастив цеп і полетів далі. Можливе переоформлення через ДіЯ. Техпаспорт і доки на руках. Офіційно зареєстрований в МВС. З горки за вітром можна розігнати і 150. Але нормальна крейсерська - 120.. 130. Сверло ще те. Привертає увагу оточуючих. Новий власник буде в захваті. Продаю з ціллю переходу вже на щось потужніше. Як перший мот - ідеальний варіант, щоб навчитися їздити по місту. Розхід - 3 л/100 км Легкий, динамічний, достатньо швидкий і відносно економічний. По київських пробках - в самий раз! Зберігається у власному гаражі, при постійній температурі та оптимальних умовах. Поїздки лише в офіс на підземний паркінг і назад додому.
Подам свій мотоцикл, 2 роки відкатав. нова резина, пройшов велике ТО (фото додав). Сів і поїхав, не потребує вкладень. в Україні не падав. Без нарікань, все працює добре
Продаю свій кастомний кафе рейсер BMW K100, в відмінному технічному стані, повністю на ходу Роботи по мотоциклу: -переварено раму, пофарбоввно порошковою фарбою -відпіскоструєні та перефарбовані порошковою фарбою диски -кастомно виконане сидіння, покрите шкірою, та встановлений підігрів, задній led стоп сигнал -перероблене переднє крило, пофарбоване -якісно пофарбовано бак, наклеєно оригінальні металеві шильди BMW, вишліфована кришка бака -фарбований мотор/вся конструкція мотоцикла, вишліфовані бокові кришки мотору за написами BMW -захромована топливна рейка -вишліфуванні вихлопні труби -перероблений вихлоп -зроблене кастомне кріплення номерів -Замінений задній амортизатор -обслужена вилка, замінені резинки, масло, встрановлкні гофри -замінений руль, фара, кріплення фари, дзеркала, поворотники -вставновлена usb зарядка -новий акумулятор -відреставрований та пофарбований стартер та генератор -замінений топливний насос -обслужені/відреставровані, пофарбовані та встановлені нові оригінальні ремкомплекти/резинки тормозних супортів -виконана чиста дроселів -встановлені нові форсунки -встановлений новий та перенесено замок запалювання -встановлено кастомно виготовлений захист радіатора -відреставровані та захромрвані гвинти кріплення бокових кришок двигуна(там викоричстовуються спеціальні гвинти) -встановлено нову приборку І ще багато різних мілких справ та замін різних резинок по всьому мотоциклу
Офіційний скутер а гарному стані. Я перший і єдиний власник. Обслуговування по регламенту на офіційному СТО (Motoshop + Motosklad), всі відмітки в наявності. З додаткового обладнання є кріплення багажнику зі складно сумкою + бічні кофри. Замінені дзеркала (оригінальні теж віддам). Встановлений вітрозахист для рук + розмір для заряджання на 2 usb порти. До одного підведений підігрів рук (можна легко зняти в будь-який момент). Скутер має гарний баланс для комфортного пересування: при його потужності (макс. шв. +-110км/г) витрати в середньому 3л на 100км. І на одному баці палива вистачає на 200 км без проблем. З мінусів можу відмітити підвіску по поганій дорозі: вона досить жорстка, хоча це типово для техніки такого класу. Є незначні пошкодження, але тільки на пластику (були падіння на бік).
Мотоцикл зібрав Classic Customs у 2022 році. Стоїть у гаражі в Іспанії. Повний ребілд рідний двигун та рама. Продається із причепом для транспортування. Усі питання в особисті. Повний Чікано. 23 колесо. Забарвлення Кенді, 13 шарів, Oleg Goldfinch,
Продаю свій мотоцикл купляв в салоні в Києві,використовував виключно за особистих задач,рік назад думав,що мені головне мобільність,після чого спробував 650,продаю виключно через перехід на більшу куботуру. всі ТО робив по регламенту,заправлявся на ОКО, КЛО. Вів по мотоциклу застосунок,можу надати для перегляду реальному покупцю. Там зазначено по дням,що робилось з мото. Замінив заводський ланцюг і акумулятор,штатні були жахливі.
За час експлуатації багато чого поміняв. Зараз встановлено новий бак, оба седіння, ножка перемикання передач. У 2022 році поміняв циліндри, поршні, кільця, сальники клапанів, ланцюги ГРМ, успокоители ланцюгів ГРМ. новий АКБ. Телефонуйте, буду радий відповісти. У подарунок задній балон. шолом.
