- 281 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному робочому стані, всі розхідники замінено, вкладень не потребує
Авто в гарному робочому стані, всі розхідники замінено, вкладень не потребує
Автомобіль був в ідеальному стані до дтп. Питання по телефону.
2009 р Я привезла її з Польщі , там вона обслуговувалась в офіційному сервері В Україні я один власник ( міняла щеплення , стартер, то і ходова обслуговувалась вчасно) Турбо дизель 1.6, механіка Не фарбована, в ДТП не була Парктроніки передні , задні , бокові Мультируль Бортовий компʼютер Автодощ, авто світло Клімат-контроль, круїз-контроль, CarPlay, дальне світло “Auto” Панорама через все авто Електропивід бокових дзеркал + електро регулювання дзеркал автоматичне закриття вікон( при блокуванні ) Світлий шкіряний салон 5 ти містна( ззаду є столики) Автосклопідйомники передні і задні Два комплекти резини Куплені ева килимки під замовлення Хороша музика Диски 17r Її вартість з такою комплектацією 6000 я роблю скидку на нюанси по кузову , тому що сама не хочу цим займатися Вона повністю ціла , лише лакофарбові роботи, царапини і на порогах відбита фарба
Авто в гарному стані..1.6 MPI..зроблений,надійний,економний двигун..ГРМ поміняний 20 тис тому,мастило Мотюль 5в40-кожні 10 тис...за спокійної манери їзди-масла від заміни до заміни не бере!..при агресивній десь до полу літра на 10 тис..що можна сказати,для ВАГ не бере..вже прошита під Євро-2..росхід-нижче,конячок-більше..салон не затяганий..стоїть гарна акустика та магнітола..правда лише с переду..до задніх руки ще не дійшли,але як виявилось..якщо ставити щось дороге то і передніх більш ніж достатньо..клімат заправлений та працює..нещодавно замінений радіатор клімат,клапан компресора,датчик тиску фріона..ходова зроблена..нічого не стукає,не булькає та не б"ється..їзжу на баферах-тому для мене дещо жостковато..зате вище за кліренсом та і ходовій так набогато легше..у автівки був затуп..при перезаводці і початку руху..машину ніби щось тримало декілька секунд..так ось в попитках це вирішити..було покладено десь біля 2х тис долларів..замінено дуже багато різних датчиків..цілінрів і так далі..виявилось-в автівку поставили по заміні КПП не тієї маркировки(різні передаточні)..тому замінив її ще раз на майже нову(70 тис на ній було,можно сказати нова)..із мінусів це лкп..вони стандартні Ваговські..арки,порги..там нічого такого немає..десь рижик,десь на торці іржа..треба маленько уваги..пороги зроблені..поварені та покращени..по всьому іншому дійсно добре авто..а після того,як прошив під євро-2..ще і їде досить бодро..продаж не терміновий,авто мені подобається..навіть дуже..тому з питаннями аля "за 5500"..не марнйте не мій ні ваш час..дорого-не питання..беріть за 5 та кладіть ще 4..щоб довести до ума..тут ви берете авто де нічого робити не потрібно..майже все зроблене до вас..а те що треба зробити-то таке..не критично(можно і так роками їздити) та не дорого..торг буде,але мінімальний..взагалі по машині ну дуже багато чого робилось саме для себе..більш детально-по телефону
Авто в дуже гарному стані, дуже багато вкладено часу та грошей! Ходова частина вся нова, нові ланцюги, акпп після реставрації! Є незначні нюанси, автомобілю 27 років, ідеалу не буде! Пишіть дзвоніть все розповім та покажу!
Сімейне комфортне авто.Економне та бюджетне.Не масложор.В ДТП не була,не топляк.Гаражне зберігання.Всі кнопки та функції працюють.В хорошому стані.Авто робилося для мене й дітей, тому на обслуговуванні не економили. Майже повністю перебране, запчастини підбиралися якісні. Мотор перебраний — працює тихенько та рівно. Минулого літа замінене зчеплення, робилися гальмівні колодки • Авто доглянуте, технічно в хорошому стані — сів та поїхав.Без рижиків(минулого літа їх професійно позбулися).Є деякі нюанси по тюнінгу,але вони легко виправляються і на їзду авто не впливають.Авто таке яке є,без зализів і маскувань • Можливе переоформлення через Дію. Одразу переоформлення на нового власника, без договору купівлі-продажу.Причина продажу - оновлюємо сімейне авто
Продам bmw e38, 3.0 дизель (м57) — рестайлінг, 2000 року випуску. По кузову не гнила, техніка хороша. Салон у гідному стані (електросидіння, робочий телефон, дерево, подвійний склопакет, доводчик кришки багажника). Центральний замок робочий, автомат працює відмінно (без ривків і затягувань передач). Масла, фільтри замінені (коробка, мотор). Кондей обслужений, встановлено гарне світло. Колеса 18(гума адекватна). Мотор m57-3дизель(першої генерації). За документами повне оформлення, ціна вказана.
В РЕСТІ !! в гарному стані! сів поїхав
Авто в гарному стані! Не гнила! Мотор коробка ходова в гарному стані! Ні чого робити не потрібно! Можливий обмін, торг присутній! Телефонуйте домовимось!
Daewoo Matiz 2008 | 0.8 бензин | Механіка | 92 тис. км Ідеальний варіант для міста — малий розхід пального, зручне паркування та просте обслуговування. Двигун: 0.8 бензин Коробка передач: механічна Технічно — повністю в робочому стані Ходова та мотор без зауважень, на протязі 3 років були замінені : паливні форсунки,трамблер,розподільчий вал,а восени майже провністю перебрана ходова(передні стійки,ричаги підвіски,втулки стабілізаторів,рульова рейка,та задні поздовжні важелі. Плюс комплект зимової гуми в гарному стані. Авто доглянуте, їздить щодня. Продаж не терміновий у зв'язку з покупкою більшого авто. Деталі по телефону. Торг біля авто.
Українська реєстрація, перший власник. Оригінальний пробіг. Газ встановлений врисан в документи. По технічному стану все добре по кузову є дефекти. Всі питання по телефону!
Продам СЕНС 1.3 ГАЗ/БЕНЗ. РІДНИЙ ПРОБІГ 181 ТИС. ВСЯ В РІДНІЙ ФАРБІ, БЕЗ КОРОЗІЇ ТА ГНИЛІ( ЗАМОВІЛЕНА З САЛОНУ). ПО ХОДОВІЙ, КУЗОВУ МОТОРУ ТА КОРОБЦІ НА 5+. ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАМОК, СИГНАЛІЗАЦІЯ. ТОРГ ПРИСУТНІЙ. НІЧОГО РОБИТИ НЕ ТРЕБА. ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ТІЛЬКИ В СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРУ АБО ЧЕРЕЗ ДІЮ. ВСІМ ВДАЛИХ ПОКУПОК.
Авто в гарному технічному стані. Обслуговувалося вчасно. Коштів не жалкував. Додатково відповім на питання по телефону.
Автомобіль у чудовому стані! Гарна комплектація. Весь у рідній фарбі. Без жуків, без іржі, без корозії! Усе залізо збереглося в ідеалі! Реальний невеликий пробіг (78тис.км)! Стан кузова, салону та всіх елементів відповідає невеликому пробігу. Салон чистий та непрокурений: без пошкоджень, подряпин та слідів експлуатації. єдине є декілька маленьких нюансів ( подряпин) по кузову. Бережна та сумлінна експлуатація! Масла, фільтра, колодки змінювалися вчасно кожні 7-8 тис.км Робити нічого не треба! Олія свіжа, фільтра. ТО було зроблено 2.5тис назад. Сідайте та їдете. Найближчі 100 000 км треба буде робити тільки планові ТО та насолоджуватися цим автомобілем! Усі ключові вузли та агрегати справні, робити нічого не потрібно. по Електриці теж все працює. Робити нічого не треба! Олія свіжа, фільтра. Сідайте та їдете. Найближчі 100 000 км треба буде робити тільки планові ТО та насолоджуватися цим автомобілем! Усі ключові вузли та агрегати справні, робити нічого не потрібно ********** Сергій
Продам гарне авто в доглянутому стані. Дуже швидка та економна. Сертифікати присутні (автомобіль оновлюється,застосунок працює) Приїхала зі США з мінімальним пошкодженням. Зарядний пристрій віддам у подарунок. Більше інформації по телефону.
машина дуже хороші стані не бій ти не крашений на ходу возможно обмен на бус вантажівка.
Авто в ідеальному стані. Вкладень не потребує. Перший власник. Куплена в Кропивницькому в автосалоні. Нова гума. Авто повністю в рідній фарбі. Рідний пробіг. По авто все працює відмінно.
По ходовій добре, по салону в збереженому стані ,гума норм
Ford Escape 2016 (рестайлінг), 2.0 EcoBoost 4WD Продам надійний та комфортний кросовер у хорошому стані. Пробіг 110 000 км. Повний привід, автомат. Комплектація: • Панорамний дах з люком • Електропривід кришки багажника • Сидіння в чохлах, салон доглянутий Автомобіль обслуговувався вчасно, технічно справний, вкладень не потребує. Хороша динаміка та впевненість на дорозі за будь-яких умов. Готовий до перевірки на СТО. Торг можливий.
Продам Nissan Micra 1.2 Official Restyling Automat, куплений у офіційного дилера Nissan у 2006 році в Києві. Кузов без ДТП, оцинкований, іржі та корозії немає. Хороша комплектація: кондиціонер, підігрів сидінь, електрозеркала, електросклопідйомники, аудіосистема Pioneer, AUX, CD, USB, 6 airbag, кріплення isofix, і багато іншого. Двигун 1.2 цепний, дуже потужний та економний. Коробка повноцінний автомат гідротрансформатор (не робот і не варіатор) перемикає плавно, без поштовхів, масло замінене. Ходова обслуговується згідно регламенту, без стуків і скрипів. Автомобіль тільки після ТО, всі рідини та розхідники замінені, вкладень не вимагає жодних. Салон в гарному стані, не курили. Мікра дуже місткий автомобіль, компактний та комфортний як для міської їзди так і для поїздок далеко за містом. Кондиціонер заправлений, новий акумулятор на гарантії, нова гума, два заводських ключі в наявності. Крім того встановлено захист двигуна, змонтовано дзеркало заднього виду з вбудованим відеореєстратором, камера заднього виду. Головне світло LED. Третій власник.
