- 223 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Авто куплено офіційно 2020 року . Вся в рідній фарбі, все завжди обслуговувалось вчасно на шкода сервісі . Жодних вкладень не потребує.
Авто куплено офіційно 2020 року . Вся в рідній фарбі, все завжди обслуговувалось вчасно на шкода сервісі . Жодних вкладень не потребує.
Продам Renault Megane 2 в хорошій комплектації.
Машина в нормальному стані. Сів і поїхав. Є нюанси по кузову. Зроблена ходова. Поміняна прокладка гбц і клапанної кришки та сальники. Стоїть зимова гума. Зроблено Т.О 2000 км тому. Новий акумулятор. Зроблено якісне тонування в круг. Витрата 8 л дизеля місто. З питань телефонуйте. Торг
Продам 7-місний сімейний автомобіль 2007 року випуску. Економний та зручний в керуванні; 2.0 дизель; механіка 6, автомобіль обслужений, обслуговувався вчасно. Хороша комплектація: клімат контроль, бортовий комп'ютер, ел.дзеркала з підігрівом, ел.склопідіймачі, мультикермо, музика Bose, парктронік. Салон трансформер, третій ряд сидінь складається, є столики, які також складаються та багато іншого. Тільки переоформлення
2015 рік випуск, а модельний 2016-й, саме в цьому році рестайл відбувся а це вже: — Оновлений дизайн: сучасніші фари, решітка та бампери — Покращена шумоізоляція (тихіше в салоні) — Якісніші матеріали салону + краща збірка, набагато краще сидіння з боковою підтримкою — Доопрацьована підвіска — комфортніша їзда — Покращена мультимедіа та електроніка, сенсорний екран, збільшений, керування дуже зручне - шайбою біля акпп 2.5 SkyActive бензин, повний привід, АКПП 6-и ступінчаста. Резина всесезонна. Комплектація Турінг + Люк та музика BOSE (дуже хороша доречі)
? BMW X5 F15 2014 | Бензин | xDrive | Продаю стильний та потужний BMW X5 у кузові F15 — ідеальне поєднання комфорту, динаміки та статусу. ? Стан: Авто в гарному технічному та візуальному стані. На даний момент вкладень не потребує. ? Оснащення: Панорамний дах Безключовий доступ Проекція на лобове скло Комфортні сидіння з підігрівом Клімат-контроль Електроприводи сидінь та багажника Нова гума Щойно пройдене ТО Авто доглянуте та повністю готове до експлуатації Ідеальний варіант для тих, хто шукає комфортний преміум-кросовер без додаткових витрат.
Авто в гарному стані Обслуговування вчасне Пригнаний з США, після дтп з невеликими пошкодженнями передньої фари та крила Зимова, літня резина
Продається надійний та комфортний Chrysler 300C 2007 року випуску з бензиновим двигуном 2.7 л та автоматичною коробкою передач. Один власник з салону, європейська збірка. Авто без ДТП. Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані, доглянутий, не потребує жодних вкладень — сідай і їдь! ? Основна інформація: Двигун: бензин 2.7 л Коробка: автомат Пробіг: 176 000 км (оригінальний) Привід: задній Колір: [вкажіть колір] Легкосплавні диски, хороша гума Два ключі ?? Стан авто: Без ДТП Вся електроніка працює справно Чиста та охайна шкіряна салонна оббивка Ходова обслужена, нічого не стукає Двигун працює рівно, коробка перемикає м’яко Авто регулярно обслуговувалося, мастила та фільтри замінені вчасно ? Додатково: Кондиціонер / клімат-контроль Круїз-контроль Мультируль Підігрів сидінь Парктроніки Хороша акустика ? Ціна договірна — адекватна за такий стан авто. ? Дзвоніть або пишіть — відповім на всі питання, можливий торг біля капота.
Продаю свого улюбленця. За весь час експлуатації ні разу не підвів. Вкладень по авто дуже було багато. Стоять посилені бампера Лебідка Лед лампа Амортизатори Bilstein Пружини EFS +100 Мультимедіа/камера заднього виду/регістратор. Резина АТ проїхала 3000км Диски r17 Підігрів сидінь Підігрів дзеркал Клімат контроль Кап ремонт двигуна 10тис.назад Мінялося по мотору все по мануалу. Зроблений Stage 1- це базовий етап тюнінгу двигуна, який збільшує потужність за рахунок перепрошивки блоку керування двигуном (ECU). Масло міняється кожні 8тис. хоча пишуть мінять при 15тис. Металевий захист двигуна/коробки/роздатки. Фаркоп Додатково кріпиться багажник для кросового мотоцикла. Цей Автомобіль не про красу, а про надійність. Хоча естетично виглядає привабливо.
в авто грошей не жаліли,запчастини купував всі оригінальні,все мінялось вчасно , не бита,повністю нова ходовка САКС,встановлений газ 4 покоління,повністю зроблені фари на білетлінзах,є зимова гума на дисках R16 205-55,по телефону розкажу все детально, перевірка на будь-якому сто
Авто у гарному техічному стані. Наразі ніяких вкладень не потребує. По кузову на фарбоване ( окрім порогів ) По ходовці все тихенько Двигун працює рівно. Економне авто для міста. Набирайте - поспілкуємось
Автомобіль повністю обслужене, замінено всі росхідники ремені ролики.Зимова гума на дисках в подарунок новому власнику .Можлива перевірка на будь якому СТО за ваші кошти.Переоформлення в МРЕО , я власник по документах.
по доках пасажир.Треба дивитися до паливної.Деталі по тел.
Автівка в достойному стані, після величезного ТО, подробиці за телефоном.
Авто в гарному робочому стані, всі розхідники замінено, вкладень не потребує
Автомобіль був в ідеальному стані до дтп. Питання по телефону.
2009 р Я привезла її з Польщі , там вона обслуговувалась в офіційному сервері В Україні я один власник ( міняла щеплення , стартер, то і ходова обслуговувалась вчасно) Турбо дизель 1.6, механіка Не фарбована, в ДТП не була Парктроніки передні , задні , бокові Мультируль Бортовий компʼютер Автодощ, авто світло Клімат-контроль, круїз-контроль, CarPlay, дальне світло “Auto” Панорама через все авто Електропивід бокових дзеркал + електро регулювання дзеркал автоматичне закриття вікон( при блокуванні ) Світлий шкіряний салон 5 ти містна( ззаду є столики) Автосклопідйомники передні і задні Два комплекти резини Куплені ева килимки під замовлення Хороша музика Диски 17r Її вартість з такою комплектацією 6000 я роблю скидку на нюанси по кузову , тому що сама не хочу цим займатися Вона повністю ціла , лише лакофарбові роботи, царапини і на порогах відбита фарба
Авто в гарному стані..1.6 MPI..зроблений,надійний,економний двигун..ГРМ поміняний 20 тис тому,мастило Мотюль 5в40-кожні 10 тис...за спокійної манери їзди-масла від заміни до заміни не бере!..при агресивній десь до полу літра на 10 тис..що можна сказати,для ВАГ не бере..вже прошита під Євро-2..росхід-нижче,конячок-більше..салон не затяганий..стоїть гарна акустика та магнітола..правда лише с переду..до задніх руки ще не дійшли,але як виявилось..якщо ставити щось дороге то і передніх більш ніж достатньо..клімат заправлений та працює..нещодавно замінений радіатор клімат,клапан компресора,датчик тиску фріона..ходова зроблена..нічого не стукає,не булькає та не б"ється..їзжу на баферах-тому для мене дещо жостковато..зате вище за кліренсом та і ходовій так набогато легше..у автівки був затуп..при перезаводці і початку руху..машину ніби щось тримало декілька секунд..так ось в попитках це вирішити..було покладено десь біля 2х тис долларів..замінено дуже багато різних датчиків..цілінрів і так далі..виявилось-в автівку поставили по заміні КПП не тієї маркировки(різні передаточні)..тому замінив її ще раз на майже нову(70 тис на ній було,можно сказати нова)..із мінусів це лкп..вони стандартні Ваговські..арки,порги..там нічого такого немає..десь рижик,десь на торці іржа..треба маленько уваги..пороги зроблені..поварені та покращени..по всьому іншому дійсно добре авто..а після того,як прошив під євро-2..ще і їде досить бодро..продаж не терміновий,авто мені подобається..навіть дуже..тому з питаннями аля "за 5500"..не марнйте не мій ні ваш час..дорого-не питання..беріть за 5 та кладіть ще 4..щоб довести до ума..тут ви берете авто де нічого робити не потрібно..майже все зроблене до вас..а те що треба зробити-то таке..не критично(можно і так роками їздити) та не дорого..торг буде,але мінімальний..взагалі по машині ну дуже багато чого робилось саме для себе..більш детально-по телефону
Авто в дуже гарному стані, дуже багато вкладено часу та грошей! Ходова частина вся нова, нові ланцюги, акпп після реставрації! Є незначні нюанси, автомобілю 27 років, ідеалу не буде! Пишіть дзвоніть все розповім та покажу!
