- 200 тис. км
- Херсон
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу,сел поехал,Машина находится в Одессе (стоит)
Авто на ходу,сел поехал,Машина находится в Одессе (стоит)
Авто без нарікань, стан гарний з живим акумулятором! на скріншоти ліфспая видно.
Продам Гольф4 1.6 16v(115к.с.)2000р.в.повна комплектація.торг біля капоту.тел.09******84 краще на телеграмм або вайбер,мобільний дуже поганий зв'язок.
Продам власний автомобіль. Простий дизельний двигун. Титанові диски. Лобове без тріщин. Магнітола. Ходова в нормі Ще є комплект гуми на залізних дисках (зима).
Авто знаходиться в Молдові. м.Кишинів. Авто в гарному доглянутому стані. 1 власник в Україні. Пригоняв під себе. Є дрібні притертості на бамперах. Вся інша інформація по телефону.
Привіт, Пропоную Вашій увазі автомобіль Mitsubishi Lancer 1987р. в хорошому стані. Машина Батька. Салон збережений попри її роки. Автомобіль не вибагливий, комфортний та динамічний. Багажник Дуже великий і місткий. Нова гума. Стоїть Газ. Витрата по місту 9-10л. газу. Що приємно дивує на сьогоднішній день. Будь-який вид переоформлення. Хто купить не пошкодує. Всім Миру та Добра.
Авто на впевненому ходi,пiсля обстрiлу були замiненi декiлка вiкон. Можливий торг.
Продам Славута 110307на ходу состояние на 80% краска заводская не бита не крашена расход 7. 5на100
машинка на ходу, дно не гниле, ходова перебрана. Більше деталей по телефону.
Продам авто на Українській регістрації.Гарний стан і технічно повністю обслужений.Авто в особистому користуванні шостий рік.На даний момент авто знаходиться а Австрії.
Нормальний стан, кузов хороший, салон відмінний. Знаходиться в Херсоні, тавричний.
Авто на ходу. Проблем немає. Електролюк та зеркака, все працює. Електросклопідйомники також. Авто у гарному стані. Іржі немає. Коробка та двигун працюють справно.
Замiна павершифт на 115тис.
Не бит не крашн.На ходу работает газ/бенин.Звонте
Европа , брс , старлайн, первый владелец., пробег не смотан, бампер поцарапан.на тряпке с чехлами.
Opel Frontera у відмінному стані, я другий власник(перший власник мій дід), який купував авто нове в автосалоні, є всі документи що підтверджують це. Рідний пробіг 122 тис км, є навіть сервісна книга яка підтверджує власника авто(мого діда), і рідний пробіг до 2014р,далі авто стояло в теплому гаражі 6 років, і тільки потім авто потрапило до мене в руки. По авто:заміна всіх гумових деталей на оригінал, а саме: 1-всі 10шт подушок між кузовом і рамою. (+ довстановлено проставки ліфт 4см) 2-всі сальники по двигуну, мостах, та роздатці. 3-всі сайлентблоки передніх важелів і на ресорах. 4-заміна передніх амортизаторів(задні стоять рідні в ідеальному стані. 5 - по передній ходовій стоять нові шарові опори. 6-новий ремінь Грм і помпа (заміна у 2022р,всі сальники, кришка трамблёра, свічні провода, свічки. 7-всі масла замінені теж у 2022р (двс, два мости, кпп, гур, гальмівна.) Задній міст з блокіровкою Lsd 50%. Рама вся ціла без жодного натяку на іржу, зараз пофарбована в молоткову фарбу з цинком(всі фото до фарбування є). Повний привід працюэ без проблем(Part-time)+понижаюча передача. Стоять нові хаби AMISA Вся електрика працюэ справно, кожна кнопочка чи датчик. Двигун 2.0 бенз/газ 4 покоління (газ вписаний у свідоцтво про реєстрацію). Авто працюэ як на газу так і на бензині чудово. Газовий балон 80л стоїть з низу замість рідного паливного баку,а паливний бак зварений з нержавійки на 30л,стоїть між заднім мостом та газовим балоном.все весить на рамі на спеціально звареному кріпленні з доброго металу, все дуже надійно та на все життя. Авто третє в сім'ї і використовувалося тільки для рибалки і активного відпочинку по Херсонській обл. А коли на авто їздив мій дід то він і не знав де вмикається повний привід, так як все життя їздив по місту, а в зимку машина стояла в гаражі. Тому і збереглася до наших днів в такому чудовому стані. На авто я грошей не шкодував, тому все що треба було замінено, зробленно. Дуже шкода продавати такого коня, але обставини. Всі питання на Viber.
