- 256 тис. км
- Рівне
- Дизель
- Ручна / Механіка
Власник авто, 1.5 року в моїх руках, перше авто в сім'ї. 1.5 к9к 110лс 636-й мотор один з найкращих в лінійці, немає проблем із вкладишами, 6ст надійна проста механіка (версія коробки з нормальними довгими передачами а не короткими як 90лс) 25к км тому замінено грм, помпу, ремінь генератора та антифриз, масло в коробці 5к км тому замінено: рульові наконечники 2шт, важелі в зборі 2шт, шарові 2шт, сб задньої балки 2шт, втулки 2шт, пильники амортизаторів 2шт, тяги стабілізатора 2шт, задні пружини 2шт, гальмівна рідина, розвал сходження Масло брав завжди оригінал Motul 720 5w30 і паливний фільтр MAHLE Комплектація Bose, навігація, круїз, панорама, безключовий 2 КЛЮЧІ, музика Bose, великий екран, клімат-контроль, парктроніки зад-перед, камера, електро ручник, найкращий варіант сидінь шкіра по бокам і тканина по середині, літом не жарко зимою не холодно. За 1.5 року в мотор і турбіну ні разу не лазив, заправки тільки окко і вог, ніяких бочок наливайок. Розхід залежить від стилю їзди, по місту може бути 5.5-6.5, по трасі 4-5. Щеплення ще хороше, бере приблизно на середині. Вся екологія на місці, ніяких проблем із сажою не було. Нові літні шини Kumho за 11к грн і можу додати як подарунок Нові зимові Barum Polaris за 14к грн, від'їздив на них одну зиму Купивши машину у наших "класних" продавців прийшлось докупити запаску з диском, аптечку, вогнегасник, хороший домкрат на 2т, трос Диски були 17" але змінив їх на 16", значно м'якіше стало, і економія на шинах 4000 грн якщо порівнювати **********/50/17 Готовий до перевірок на ваших сто, готовий до торгу, хочу продати в хороші руки
