- 168 тис. км
- Рівне
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто у дуже гарному стані мотор коробка у чудовому стані машина гарно збережена по кузову вся ціла всі питання по телефону
Авто у дуже гарному стані мотор коробка у чудовому стані машина гарно збережена по кузову вся ціла всі питання по телефону
Автомобіль в хорошому стані Другий власник
Авто в хорошому стані.
Автомобіль пригнани з Франції у 2017 році З того часу в одни руках перший власник в Україні. Ходова частина без дорікань Мотор без дорікань сів і поїхав
кузов у рідній фарбі,фарбовані тільки дві праві дверки 180-220 мікрон(без шпакла),тріснуте праве переднє крило(крило пластикове),2 тис. назад була рестраврація форсунок,додатково є літня гума,є нюанси по салону,та затертий руль,є кондиціонер,та електро склопідіймачі
Авто пів року в Україні. В гарному стані. Хороша батарея. Добра зимова гума. Лед фари. Камера заднього виду.
Продам Renault Megane 1,5 дизель 2011р Авто в хорошому стані Деталі за телефоном
Renault Espace 1.6Tci 147kw/200ps- Бензин-7місць.. Автомобіль привезено зі Швейцарії. Розмитнено 100% та готове до реєстрації в Сервісному центрі (сертифікат у подарунок). На максимальній комплектації Initiale 4Control-7місць. Пройдено ТО.Всі питання, що цікавлять по телефону.
Грм, масла, фільтра, ходова. Обслужені. також обслужений кондиціонер. замінена помпа та радіатор. Якщо просто то авто повністю на ходу. сів і поїхав. є сліди експлуатації не великі. Два комплекти резини, реєстратор вбудований також з авто входить. Торг розумний вітається біля авто.
Машина без єдиного підкрасу ДТП не була в збережоному стані рідний пробіг
Продам автомобіль в хорошому стані , пробіг 265, мотор коробка без жодних нарікань, замінив новий редуктор на газ, бензонасос та рольову рейку, кондиціонер заправлений і обслужений Детальніше розповім по телефону...
надійний ,економний автомобіль. двиг к9к 1.5.диз. підвіска крепка та доступна в обслуговуванні. кузов не гние. Обмін на більше. Моя доплата
Renault Megane III, 2013 рік, 1.6 dCi (R9M) не плутайте з 1.5 — це значно потужніший та більш динамічний двигун, що дає зовсім інший рівень їзди, механічна КПП. Авто в дуже хорошому технічному стані, робилося для себе. Потужний і водночас дуже економний 1.6 дизель — середня витрата зараз менше 4,5 л/100 км. Обслуговування по мотору: • Замінено комплект ГРМ • Нова помпа • Новий термостат • Новий масляний насос • Свіжі масла та фільтри • Тільки оригінальні запчастини • Є фото підтвердження робіт Стан по авто: • Кузов в чудовому стані, рівний та доглянутий • Молдинги в колір кузова • Фари з чорним наповненням — виглядає дуже стильно • Безключовий доступ • Новий акумулятор • Нова всесезонна гума Авто приємне в їзді, надійне та економне — ідеально як на кожен день, так і на далекі поїздки. Продаю, бо я на службі і машина більшість часу просто стоїть. Готовий відповісти на питання та показати фото/відео. Авто дійсно варте уваги. Звʼязок краще через месенджери.
Власник авто, 1.5 року в моїх руках, перше авто в сім'ї. 1.5 к9к 110лс 636-й мотор один з найкращих в лінійці, немає проблем із вкладишами, 6ст надійна проста механіка (версія коробки з нормальними довгими передачами а не короткими як 90лс) 25к км тому замінено грм, помпу, ремінь генератора та антифриз, масло в коробці 5к км тому замінено: рульові наконечники 2шт, важелі в зборі 2шт, шарові 2шт, сб задньої балки 2шт, втулки 2шт, пильники амортизаторів 2шт, тяги стабілізатора 2шт, задні пружини 2шт, гальмівна рідина, розвал сходження Масло брав завжди оригінал Motul 720 5w30 і паливний фільтр MAHLE Комплектація Bose, навігація, круїз, панорама, безключовий 2 КЛЮЧІ, музика Bose, великий екран, клімат-контроль, парктроніки зад-перед, камера, електро ручник, найкращий варіант сидінь шкіра по бокам і тканина по середині, літом не жарко зимою не холодно. За 1.5 року в мотор і турбіну ні разу не лазив, заправки тільки окко і вог, ніяких бочок наливайок. Розхід залежить від стилю їзди, по місту може бути 5.5-6.5, по трасі 4-5. Щеплення ще хороше, бере приблизно на середині. Вся екологія на місці, ніяких проблем із сажою не було. Нові літні шини Kumho за 11к грн і можу додати як подарунок Нові зимові Barum Polaris за 14к грн, від'їздив на них одну зиму Купивши машину у наших "класних" продавців прийшлось докупити запаску з диском, аптечку, вогнегасник, хороший домкрат на 2т, трос Диски були 17" але змінив їх на 16", значно м'якіше стало, і економія на шинах 4000 грн якщо порівнювати **********/50/17 Готовий до перевірок на ваших сто, готовий до торгу, хочу продати в хороші руки
Авто в хорошому стані, доглянуте та обслужена. Заміна масла та фільтрів за час експлуатації відбувалась кожні 8-9 тис. кілометрів, замінений компресор кондиціонера, а також були інші дрібні заміни. Комплект літніх шин розпочинає 3-й сезон, так само і зимові. Детальніше за інформацією телефонуйте або пишіть.
