- 295 тис. км
- Вишгород
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Вашій увазі пропонується Subaru Forester SL 11 місяць 2024 року випуску. комплектація Premium Plus black Edition. Пригнані з США особисто з мінімальними пошкодженнями, та відновлений виключно з оригінальних запчастин. - Двигун 2.5, 8cт.Акпп. - Два Smart Ключі?? - Оновлена система EyeSight 4.0 - покращене розпізнавання пішоходів, - Сліпі зони, - Слідкування за смугами та утримання, - Адаптивний Дистронік. - Нова мультимедійна система з великим сенсорним дисплеєм, - підтримка бездротового CarPlay/AndroidAuto, та Бездротова зарядка. - Підігріви передніх сидінь, - Двозонний клімат-контроль, - Безключовий доступ (Smart Key), - Запуск з кнопки, - Велика панорамна стеля, - Електро багажник. - Постійний Повний Привід Symmetrical AWD. - Режими X-Mode — поліпшене управління на бездоріжжі, DAC (спуск з гори) Стан нового авто. Майбутній власник буде задоволений. Адекватний торг біля авто.
Volkswagen Jetta 2012 В гарному стані Сів і поїхав
Авто у гарному технічному,є питання по кузову. Газ вписаний.
Максимальна комплектація. Газ BRS Італія. Другий Власник. Друга машина в сім?ї. Авто в гарному стані. Не фарбувалась жодна деталь. Підкрас бампер передній (притерли на парковкці)- не помітно. Зроблена антикорозія внутрішня(короба, ланжерони) - робив для себе. Диски литі 4шт комплект. Резина зима в гарному стані
Автомобіль повністю обслужений. Торг на місці
Майданчики та помічники не цікавлять. Хочете купити — приїжджайте дивіться. Продам свій автомобіль Toyota Prado 3.0D, 2011 рік. Другий власник. Машина повністю обслужена, у хорошому стані, вкладень не потребує.
Рідний пробіг, більша частина траса. Спокійний режим експлуатації, їздила дружина, обслуговував авто я. Знаю про дане авто все, і добре розбираюся в автомобілях. Дзвоніть, відповім на всі питання і обґрунтую справедливість ціни та переваги мого авто. Усі системи працюють справно ! Екологія на місці, сажовий фільтр регенерується. Система старт стоп працює У машині все рідне, ні кручений жоден болт. У салоні нічого не перешито, ні покрашено, ні кручено! За всю історію експлуатації, замінив: ?215 т км-передні подушки ПНЕВМО та амортизатори (на гарантії рік) ?200 т км Нові акумулятори і великий і маленький -передні гальмівні диски/колодки -стійки стабілізатора передні -ремені, ролики, рідини. ?180 т км задні подушки ПНЕВМО Протиугонна система з gps, додатком, міткою та кодом на кермі Щодо комплектації та обслуговування авто в офіціалі, зроблено та прикріплено звіт АвтоРиа
Автомобіль в гарному стані. Газу немає та ніколи не було, двигун працює чудово. Коробка автомат працює без проблем. Повний привід все працює. Підвіска в ідеальному стані. Світло BI-LED лінзи. Всі рідини замінені. Дистанційний запуск двигуна, без ключовий доступ, люк та багато іншого. З не приємного задні арки. Більше деталей по телефону.
Чудове 7-місне сімейне авто. Ідеальний та комфортний варіант за свої кошти. По стану: Все ідеал, зроблено повне ТО, всі масла (повна заміна масла з фільтром АКПП), тормозні диски та колодки, по мотору та ходовій все працює справно, салон в ідеальному стані. Була пригнана з США для себе з мінімальними пошкодженнями, які можете перевірити по VIN коду. Встановлений якісний газ 4 покоління. Нова літня гума Michelin Primacy та зимня в комплекті з авто. Додатково встановлено Фаркоп квадрат. ,Зашиту двигуна!. Оновлено передній та задній бампер в чорний колір. За USDt продаж за 10600!!!
Продам кросовер Peugeot 3008 2 hdi. 2012 р. пригнаний з Франції з пробігом 178 тис. Перша постановка на облік 5.12.24.. Замінив шарові, верхні опори амортизаторів, ГРМ на 220 тис.. Сажевий фільтр видалений. Салентблоки ричагів 4 шт. Масло в ГУР. Тяги стабілізатора. Всі стекла рідні. Небитий, стан відмінний, клімат холодить супер. Запаска нова, не знімалась. В машині все працює кожна кнопка. + зимові шини.Новая страховка.
Машина жива. Вкладав гроші, не жалів, але до лкп та корозії руки не дійшли, оскільки придбав другу машину. Дуже дешева в обслуговуванні, великий багажник, сама по собі висока, можна їздити по бездоріжжю і не боятись черкати дном. Робив все по регламенту кожні 8-9 тис.км. Є номер майстра з сто який може розказати абсолютно все про неї. Росхід палива (бензин) невеликий,якщо не топити- по місту десь 7-8 л , по трасі 5 л . Літня резина Бріджстон , зима - Преміолі. Машина легка, розганяється жваво, відклик на педаль газу з мінімальною затримкою. Фари міняв на світлодіодні . Встановлен Парктронік для заднього бампера FT-411 Fantom black/silver паркувальний радар
Продам авто в гарному стані, після капітального ремонту, кузов поварений, покрашений, двигун відкапіталений, ходова перебрана. На авто стоїть газ вписаний, новий АКБ, резина зима в ідеалі. Будь-яка перевірка на СТО вітається. Присутній торг. Якщо відсутній зв'язок, дзвонити на вайбер, вацап
Фіат добло 1.9. мультиджет. В чудовому стані. Потребує лиш часткової підкраски кузову. Мотор з пробігом 430 тис. Масла не бере. Маховик, щеплення нове. Ходова надійна. Замінено фільтри, масло. Два комплекти резини, зима, літо на дисках. Викрутити чотири болти, зняти сидіння і з пасажирського - грузовий варіант. Термінова продаж !!!.Виїзд за кордон.!!!. Рекомендую військовим на евакуацію бійців. Вірою і правдою послужила мені послужить і надалі !!!
До вашої уваги авто в доброму стані. Двигун масла не бере, коробка автомат в чудовому стані, без пинків, ривків і т.д. Літня гума тільки другий сезон, зима в чудовому стані-2 сезони від?їздила. Дтп було, не сильне, все зроблено чудово. Кому цікаво, є звіт з карвектікалу, можу надіслати. Капот в плівці. Розумний торг завжди присутній!!!
Продам машину, з питаннями пишіть у вайбер. Подивитися можна у Вишгороді.
Перший власник, встановлений газ на 100 тис. Без нарікань, двигун масло не бере, у коробці замінено 25 тис. салон кожа, всі агрегати справні обмін на електричку.
Продам автомобіль Renault Megane Scenic Семимісний 2010 р випуску,сірого кольору 1,9 дизель в дуже хорошому стані ,хороший доглянутий салон,всі кнопки працюють,мотор та ходова частина повністю обслужена(ГРМ,масла,фільтра) Рідний пробіг 276.815, Акумулятор новий на гарантії. Площадкам не турбувати .
По техніці авто норм, мотор після капіталки пройшов ≈30тис км, замінено гальмівну систему, генератор, тяги , шрус і багато іншого з нюансів – кузов, усе видно на фото(дно ціле), потрібно зробити розвал після заміни рульових тяг, є ще дрібні моменти, по тлф.
