- 128 тис. км
- Вишгород
- Бензин, 2.4 л.
- Автомат
Автомобілем користуюсь мало,за 4 роки проїхали 30.000.Телефонуйте, торг присутній.
Автомобілем користуюсь мало,за 4 роки проїхали 30.000.Телефонуйте, торг присутній.
Авто на повному ходу вкладень не потребує. Деталі за телефоном
Продам Golf VI в максимальній комплектації Style з надійним двигуном 2,0tdi та механічною 6 ст.коробкою.Модельний рік 2012.Авто пригнане з Німеччини,пробіг по Україні 15тис.км.Присутня сервісна історія. Перший власник.Авто в дуже хорошому технічному та косметичному стані на свої роки.Вчасне техобслуговування. Двигун без проблем-масла не підбирає.Форсунки всі в допусках.Сажевий фільтр був видалений з прошивкою в "Chip tuning"Київ.По електриці працює все.Авто на даний момент без проблем.100% оригінальний пробіг! -хром пакет -електрозеркала(підігрів, регулювання,складання,підсвітка,повторювач повороту) -зеркало з автозатемненням -панорамний дах(обслугований) -датчик світла(автоматичне дальнє) -датчик дощу -двохзонний клімат-контроль -шкіряний мультируль -аудіосистема RNS 510(10 динаміків, Bluetooth,SD,Radio,HDD,NAV,гучний зв'язок) -Led освітлення салону(підсвітка простору для ніг) -декоративні накладки на педалях -підігрів передніх сидінь -підігрів зеркало -підігрів заднього скла -круїз контроль -повний борт комп'ютер -coming home -living home -парктроніки(зад,перед) -омивач фар -протитуманні фари з опцією підсвічування при повороті керма -Autohold -склопідйомники -датчики тиску шин -фаркоп -новий акумулятор -коврики EVA -два комплекти коліс(зима,літо) В комплекті два ключа,сервісна книжка,домкрат,компресор,піна,аптечка. Заміна ГРМ з помпою на 183 тис.км. Заміна оливи в коробці,двигуні,всі фільтри. Є пару косметичних підкрасів,некритично. Кого зацікавить,телефонуйте,розповім більш детально. Прохання автобізнесменів не гаяти свій та мій час. Аргументований торг біля авто. Продаж не спішний.
Авто в гарному стані. Двигун масло не бере, акпп працює без питань. Повний привід, пічка,кондиціонер все працює. Авто вкладень не потребує, на ходу щодня. Можливий обмін на Honda CR-V не старіше 2007 року на автоматі. Інші моделі не цікавлять на обмін. Деталі по тел розкаже чоловік - 096 сім п?ять 1 19 один 5 Саша
Highline
Тільки приїхала зі Швейцарії !! Стан відмінний, не крашена!!, без іржі. Комплектація: Мотор 1.6 Коробка передач- 6 ступиневий Автомат ! Клімат-контроль Круїз-контроль Електро дзеркала з підігрівом Автомобіль обслужений, пройшов ТО- замінені масла, фільтри, ремені, обслужена ходова частина, без вкладень.
Авто повністю на ходу. Газ вписаний! Можливе повне переоформлення. Два комплекти резини на дисках! Можливий торг біля капоту!
ПРОДАМ СВІЙ Q7 2007. На 239тис.км. Було здійснено повне обслуговування двигуна, ланцюги, ремні, турбіна, генератор, стартер, Помпа та інше.... Заміна мастила кожні 8000км
Продам відмінний автомобіль у дуже хорошому стані як зовні, так і технічно! Все рідне та обслужене до дрібниць. Повна комплектація EX gdi Встановлене газове обладнання 5го покоління. Без ключовий доступ, підігрів керма, обдування, підігрів сидінь, музика “infinity”, камера заднього вигляду, пам'ять сидінь, двох зонний клімат контроль, запуск авто кнопкою, шкіряний салон, електро сидіння передні. Мотор в ідеалі, протоки та зауважень немає, тим більше помилок. Коробка працює як на новому автомобілі, перемикає плавно і м'яко. Ходова без зауважень, Все робилося і змінювалося для себе ! Мастила поміняні в коробці та двигуну. Звертайтесь за більш детальною інформацію за телефоном Артем
Продам своє авто,дружина вчилася їздити…возила дітей до школи і по Киеву набивала шишки.без подряпин ніяк,на це торг буде. Торг біля капоту. Мотор 1.8
Продам своє авто,купувалось нове. Перше т.о зроблене. Зимова гума також є. На електриці проїжджає реальних 120км…далі вмикається бензин,але до нього не доходить,навіть у Киеві. Продаж зв?язку з переїздом. Торг біля капоту.
Продаю свій автомобіль. Зараз на зимовій резині, на дисках. Є комплект літньої на звичайних дисках.
Все обслуговування було вчасно, Брали як сімейне АВТО, Ніколи не підводила. в Одних руках довгий час. встановлена гарна музика. шкіряний салон. Повний привід працюе бездоганно. гарне світло працюе кожна кнопка. Продаж не спішно. розумний торг . Е в запас кардан перебраный новие шруси та підвісний . 2 місяців тому була замина прокладок ременів помпа и тд. потрібно зайнятися косметикой та поставити ладку на штани глушителя . поставлено було також новий газовий редуктор. Автівка варта увагі кто звісно знае що таке кватро)
Пишіть або телефонуйте краще в соціальних мережах або на авторіа. Бо де коли немає можливості підняти мобільний
Обслуговування виключно на офіційному СТО. Комплектація з старт стоп, підігрів сидінь та керма. Тонування 2025 рік Літня гума 2025 рік Є комплект зимової гуми в гарному стані. Деталі в чат або за телефоном 8:00-19:00 Комісійні площадки, допомога в продажі дякую не треба, мені не терміново.
Обслуговування офіційні .Замінено ремінь ГРМ,ролік,свічки запалювання,гальмівна рідина, антифриз.Встановлено камеру заднього виду.Передні сидіння з підігрівом.Дзвонити ,або писати у телеграм.+********** або +**********.
Вашій увазі пропонується Subaru Forester SL 11 місяць 2024 року випуску. комплектація Premium Plus black Edition. Пригнані з США особисто з мінімальними пошкодженнями, та відновлений виключно з оригінальних запчастин. - Двигун 2.5, 8cт.Акпп. - Два Smart Ключі?? - Оновлена система EyeSight 4.0 - покращене розпізнавання пішоходів, - Сліпі зони, - Слідкування за смугами та утримання, - Адаптивний Дистронік. - Нова мультимедійна система з великим сенсорним дисплеєм, - підтримка бездротового CarPlay/AndroidAuto, та Бездротова зарядка. - Підігріви передніх сидінь, - Двозонний клімат-контроль, - Безключовий доступ (Smart Key), - Запуск з кнопки, - Велика панорамна стеля, - Електро багажник. - Постійний Повний Привід Symmetrical AWD. - Режими X-Mode — поліпшене управління на бездоріжжі, DAC (спуск з гори) Стан нового авто. Майбутній власник буде задоволений. Адекватний торг біля авто.
