- 70 тис. км
- Світловодськ
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Не вказано
машина після ремонту. компресія 13. варити нічого не потрібно. ходову замінив. переоформлення. газ вписаний.
машина після ремонту. компресія 13. варити нічого не потрібно. ходову замінив. переоформлення. газ вписаний.
Продам надійний японський авто на газу. Повний кап.ремонт двигуна 12тис. км тому. Є комплект зимової резини на оригінальних дисках. Повне переоформлення. Деталі за телефоном
Авто в гарному технічному стані. Нова балка пріора, нові сайленблоки стійки та амортизатори. По ходовій нюансів не має. Замінені всі ступичні підшипники. Кузов машини в доброму стані, днище переварене. Мотор працює добре не димить, динаміка є компрессія 11.6, Нова голова. Коробка в доброму стані, не пинає, перемикає мягко без нюансів, додаткові питання по телефону.
машина после дтп на ходу я есть власник продажа с переоформленим
Продам все вопросы по тел.мотор зроблено в 23 році.ходова вся перебрана в 24 році.пробег після кап ремонту 12 тисяч.3 власник з 19 року .салон чистий обезшумлений сідушки з іномарки.днище живое не вареное.есть рижики по кузову.з 85 года машина не красилась
Продається гарне, велике та комфортне авто. Кращий представник сімейства Daewoo. Великий салон, потужний двигун. Кондиціонер працює, 4 скло-підйомники, по ходовій зауважень немає. Все замінюється вчасно, запчастини якісні. Двигун після капремонту (44000). Є незначні нюанси на які присутній гарний торг. По всім питанням в лс або за телефоном Можливий обмін з моєю доплатою. На обмін ціна 3000$
Авто в гарному стані Продається пташка бо стала маленькою для нашої родини так дуже гарний автомобіль і дуже комфортний для наших доріг.
Опель Zafira C виготовлена 2012р. Авто в хорошому робочому стані вкладень непотребує. Не бита, не крашена. Привезена з Європи. В Україні один власник. 7 місць. Гарна комплектація з підігрівом керма і заводський фаркоп з?ємний . Встановленні проставки для збільшення кліренсу. Зроблена антикорозійна обробка днища.
Пропоную власний автомобіль, в сім?ї 4 роки. Авто в гарному стані. Технічно працює гарно. По двигуну питань немає, працює як годинник. В 2022 році було замінено комплект ГРМ.( масла не бере). Коробка працює справно, 2 тис. назад замінено мастило. В роздаточній коробці в 2023 році замінювалась цеп. В редукторах мастило замінено. По підвісці питань немає, все робилося вчасно. ( із останнього заміна гальмівних дисків та колодок по колу та заміна передніх стойок) По салону працює кожна кнопочка, клімат-контроль працює відмінно, підігрів сидінь та електро-регулювання сидінь працює. Хто в темі за ручки дверей на х5 то тут працюють всі. ( замінені на нові, оригінальні). Авто на двох комплектах дисків з резиною. Літо R19 ( шини нові 2026 року) Зима R17 ( шини 2025 року проїхали тільки 1 зиму) Тепер до нюансів: Потрібно замінити передній сальник коленвала. Почало соплити мастило.( можливо до момента Вашого приїзду це виправиться). Є нюанси по передньому сидінню водія.(додатково можу зробити фото), а взагалі в ідеалі потрібно шити. Є нюанси по лакофарбовому покриттю. Низ водійської двері особливо. Авто до продажу не готувалось, як кажуть губи не малювали. Автобізнесменам прохання за 6000 заберу не телефонувати. Торг присутній. Розглядаю варіанти обміну тільки на повнопривідний автомобіль. ( можливо з моєю доплатою) По всім питанням телефонуйте **********, але в будь-який месенджер ( WhatsApp, Signal, Viber, Telegram) мобільного зв?язку не маю.
Продам особистий автомобіль Ford Focus 2 2006 р.в. Авто в моїх руках з 2009 року, другий власник. Автомобіль щодня використовується. Це надійний трудяга, який жодного разу мене не підводив. Минулого року замінив усі гальмівні диски на Otto Zimmerman, колодки теж нові ATE. Зверніть увагу, що тут задні гальма дискові, (хоча ці моделі з двигуном 1.6 всі були на барабанах позаду). Увесь комплект задніх гальм це оригінал від версій з 1.8 моторами. Жодного колхозу. Свічки запалювання Denso ірідієві. Замінено всі ступічні підшипники спереду і ззаду. Мотор на холодну трохи шумнуватий, коли прогріється то все нормально. Кузов без наскрізної корозії, але є рижики. Встановлена дорога (на свій час) китайська магнітола з навігацією на процесорі від Intel, а також 4 дуже хороших динаміка JBL. Встановлена дорога двостороння сигналізація з GSM Starline A94GSM. На сидіннях чохли з першого дня після покупки, в салоні ніколи не курили. На машині стоїть Bridgestone Blizak зима, на легкосплавах, ще на одну зиму вистачить, а також в комплекті літній Bridgestone Turanza на легкосплавах, йому тільки один сезон. Продаж неквапливий. Пробіг оригінальний 160000 км. Продаж тільки з повним переоформленням, можливо через Дію. Торг можливий біля автомобіля.
Продам BMW X7 M50i в максимальній комплектації. Один власник.Машина повністю в оригіналі! Купувалася в офіційного дилера АВТ Баварія Київ у 2020р. Обслуговувалася тільки на офіційній дилерській станції. Авто повністю в рідній фарбі. В дтп не була. Замінене лобове скло на оригінальне по гарантії через пошкодження камінням від зустрічного авто. Сім посадочних місць. Комплект літньої гуми. Повне КАСКО на рік. Новий акб. Машина щойно пройшла повне ТО. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном ********** .
продам автомобіль стан по ходовій та мотору ідеальний вся подвеска перебрана змінений ТНВД запитаннями телефонуйте
Куплений в США, Каліфорнія. в 2018году.В аваріях не був. Виконана повна шумоізоляція, що підтверджує фото.Пробіг на повній зарядці 210-230км. залежить від стилю їзди. Авто можно использовать, как источник резервного питания Дзвоніть відповім на всі питання.
авто в доброму стані,повний привод,безключовий доступ ,шкіряний салон,клімат,всі питання по телефону
Продам 2107 будь-яке переоформлення. нещодавно по дрібниці зробив підвіску замінений трос ручника з електрики все супер карбюратор ДААЗ (віддам ще солекс із нею) газ ніколи не стояв поміняний підвісною та хрестовини (2 тижні тому) стоїть центральний замок стоїть музика з блютусом закатали тонером у коло електронасос (потрібно поставити обратку, немає часу на це) 14 штампи дзвоніть питайте торг у капота
Продам Passat B6 в доброму стані! Двигун - 1,8 tsi ( 170к/с) Коробка краща яка ставилась на B6 -Asini 09, 6-ти ступінчастий автомат на подвійном вологом щеплені. По електриці все працює відмінно! Двигун не димить, коробка не пинається. По ним питань нема! Стоїть гарна музика! Два комплекти гуми, зараз стоїть літо( Continental 225/60 r16)
