- 256 тис. км
- Світловодськ
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
В хорошому стані. Один господар. Сів і поїхав. Є торг. Для уточнення пишіть на вайбер.
Авто з Америки. Замінено масло в АКПП і двигуні при 182 тис. км. Авто на зимовій добротній гумі, є комплект літньої резини в гарному стані.
Продам авто , в гарному стані . Вписаний газ 4 покоління, все працююче. Всі питання за телефоном
Продам чудовий автомобіль RENAULT FLUENCE 2012 ріку випуску, батарея 40 кВт запас ходу на одному заряді 300км, ходова у відмінному стані, всі стекла рідні, два ключі,у рідній фарбі, є подряпини на кузові, але не смертельні,ржавчини нема. Здоровʼя батареї 100%
Автомобіль на повному ходу, про машину можу розповісти все від а до я. З основного: газ новий, вписаний, страховка свіжа, акум на гарантії, гума зад відмінна фулда сезону не проїхала, спереду нова куплена тиждень тому і відбалансована. Працює рівно, витрата приємна! Вся обезшумлена. Переоформлення.
Продам власний Субару. Авто 2008 р.в в максимальній комплектації. Два ключа, сигналізація з авто запуском і турботаймером. доводчики стекол. електро складання дзеркал.Великий тонований люк. Встановлено Led лінзи. нові амортизатори з пружинами. Комплект зимової гуми на титанових дисках. Встановлено якісне Гбо 4.
Авто в гарному стані нічого робити не потрібно. вся в рідній красці без дтп 166 тис.пробігу рідного з документами все добре всі питання по телефону
Продам своє авто або обмін на тягач авто в доброму стани другий. Авто в замку тепле в літку холодне. Е музика камера заднього виду, парктоник,підігрів сидінь.Масла та фільтри заминив,е зимова гума. ЦІКАВИТЬ ОБМІН НА ТЯГАЧ....
цікавить обмін на мікроавтобус-пасажирський віто,віано,транспортер,мультиван ,тільки автоматична коробка передач,
До Вашої уваги, ВАЗ 2104 2003 року.Машина на повному ходу,сів та поїхав.Машина їздить на бензині та на газу(метан),вписаний в свідотство про реєстрацію транспортного засобу. Автомобіль дуже добре підійде для перевезення різних матеріалів,продуктів. У ДТП не був. Реальному покупцю знижка біля капоту.
Продам свій автомобіль Renault Grand Scenic 3 1,5 dci У відмінному стані без ДТП . Коробка передач автомат Датчик дощу, світла Двухзонний клімат-контроль Мультируль Bluetooth USB AUX Гучний зв'язок Підсилювач керма Центральний замок Бортовий комп'ютер Навігація системи R-link (сенсорний екран) Круїз-контроль Запуск з кнопки Електросклопідйомники Електро дзеркала Пагрів дзеркал Парктронік задній Роботизована коробка передач Нова зимова гума.
Авто на повному ходу 2007 рік з гарним зовнішнім виглядом .Я другий власник. мотор 1.6 економний в місті десь 8літрів, не димить, працює тихо. КПП в нормі. Ручник працює. Нещодавно була заміна порогів і повний перефарбування. Оброблене днище. Тоноване по колу на красивих дисках. Нові колодки по колу також . Нові рідини, всі фільтри.нові свічки. Замінена рейка, рульові тяги і наконечники,сайлентбоки ричагів.також нова рідина і зроблений розвал. Новий АКБ.
Продажа не срочна, можливий обмін. Машина в чудовому стані, на свої роки виглядить краще чим машини поновіше. 2.0 інжектор їде бодро, газ-4 стоїть і вписаний в тп. Коробка не вибиває. Салон великий і комфортний. ГУР працює нормально, пічка гріє. 08.10.22 заміна задніх шарових та сайлентблоків ( незавісима підвіска) также зробили розвал. Ричаги в хорошому стані. По бажані потрібно замінити лобове стікло, мені не заважає.
все добре,
Автомобиль в хорошем состоянии. Двигатель только после капитального ремонта. Стоит лебёдка. Резина новая, асфальт-грязь. Есть ещё запчасти к авто. За более детальными вопросами, звоните.
Стан дуже добрий...взимку не їздив взагалі..дачики тиску колес реєстратор руху...гарна музика..сабуфер..накладки Мілотек....
