- 115 тис. км
- Сокаль
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Дзвоніть
машина варта уваги багато чого було зроблено. повністю обслужена пневмо. було замінено малсло фільтра. Якщо цікавить звоніть питайте.
Продам власний автомобіль, Замінено масло фільтра Також по ходовій частині все що потрібно помінялос. Є чотири зимових колеса зараз машина на літній резині.Деталі по телефону.Прохання площадки і Перекупів не турбувати Реальному покупцю хороший торг. Всім вдалих покупок
Автомобіль в гарному стані,все обслуговувалось вчасно.Вкладень не потребує.Продаж в зв'язку з покупкою нового автомобіля.За детальною інформацією телефонуйте,відповім на всі запитання.
Машина в ідеальному стані. Мотор і коробка справна. Невеликі пошкодження по салону.
Продам Skoda Fabia 2006 року випуску з двигуном 1.2 літра. Коли я купляла це авто, показник на щитку приладів був 173 тисячі кілометрів, на сьогодні пробіг по одометру становить 188 тисяч. Жодних нарікань по роботі немає, їжджу щодня. Обслуговування проводилося вчасно та за регламентом. Кузов у хорошому стані: днище не гниле, лонжерони цілі, заводські. Повністю відремонтована система охолодження двигуна, також зроблена ходова, замінений стартер. Машина заводиться з пів оберта. На пробігу 180 тисяч кілометрів було замінено комплект ГРМ, зроблено капітальний ремонт двигуна та головки. На машину встановлено газове обладнання Stag 4, яке офіційно вписане в техпаспорт. ГБО працює ідеально та регулярно обслуговується. Комплектація включає робочий кондиціонер та функцію охолодження бардачка. Станом на зараз машина повністю готова до експлуатації і не потребує жодних додаткових вкладень.
Продажа у зв'язку що я перебуваю у Польщі і авто не потрібне У Авто було змінено задні супорта диски колодки передні всі ричаги задні саліндблоки балки ... деталі по телефону автомобіль обслуговувася вчасно та робився для себе ... кого цікавить будь ласка дзвоніть деталі розкажу
Автомобіль в хорошому стані,вкладень не потребує.Всі питання по телефону
Авто в хорошому стані, хороша комплектація сім місць.Скло підйомники на чотирьох дверях, вікна тоновані. Форкоп
Грудень ! Авто в чудовому стані, Рідний пробіг, МАЙЖЕ НЕ БИТЕ ! (Див фото) Потужність: ~212 к.с. Автомат (CVT) Запас ходу на електротязі: ~70 км Загальний запас ходу: до 580 км Витрата пального: ~2 л у гібридному режимі (5 траса без заряду) Комфортний та просторий салон з преміальними матеріалами Адаптивний круїз-контроль, системи безпеки Honda Sensing Інформаційно-розважальна система (Apple CarPlay, Android Auto) Камера заднього виду Двозонний клімат-контроль Система рекуперації енергії Ідеальний вибір для тих, хто шукає економічний та екологічний автомобіль із сучасними технологіями!
Автомобіль в хорошому стані технічно справний торг присутній
Машина в дуже хорошому стані.Масла і фільтра замінено на 244тис.,зчеплення комплект замінено,робити нічого непотрібно.Дуже хороше світло,вночі як вдень ,сенсорна магнітола (не китайська).Деталі за телефоном.
Продам авто в гарному стані, вкладень не потребує, є комплект літньої резини на титанах. Деталі по телефону.
Сімейне авто, сів і поїхав, економний газ_бензин, дешевий в обслуговуванні, є незначні царапини видно на фото, можливий торг. Поміняні газові фільтри. За більш детальною інформацією телефонуйте.
