- 252 тис. км
- Сокаль
- Дизель, 1.96 л.
- Ручна / Механіка
Авто доглянуте, в хорошому технічному стані.
Надійне(власне), і що саме найважливіше доглянуте a4 b9 в крутезній комплектації вартує вашої уваги(лед приборка)
Продам авто в гарному стані, мотор, КПП і ходова без нарікань, деталі по телефону.
Всім привіт.Продається надійний та економний автомобіль.Рік 2005. Двигун 1.7dizel економний та витривалий. Коробка механіка. Привід передній. Кузов універсал.Колір сірий.Авто практично щодня використовується.Технічно справне. Вчасно проходило обслуговування.Двигун працює ідеально.Підвіска в нормі.По всім додатковим питанням відповім.
Комплектація Тітаніум .Свіжопригнана, розмитнена. Панорама , кліма , шкіра , безключовий доступ. Датчики сліпих зон, дощу , світла , нлектопривід багажника , магнітола прошита під наш регіон та ще багато іншого .
Автомобіль в хорошому стані, гаражне зберігання, + комплект зимової резини
Авто в нормальному стані. Дуже економне та надійне. Вчасно обслуговувалося. Ремені грм замінені на 280 тис. Газ-бензин. Можливий торг. Додатково зимова гума на дисках. Можливий торг.
Авто в хорошому стані.Надзвичайно надійний компресорний двигун і акпп в якої є спорт режим,двигун масла не бере.,двигун працює ідеально так як і акпп. Авто збережене в хорошому стані, Стоїть хороше гбо,кузов без ржавчин,газ вписаний в техпаспорт,поміняно масло і фільтри.При потребі можлива доставка.
Деталі по телефону.
**********
Продається Audi кінець 2019 року. Машина в хорошому стані без ДТП, Європа. Є панорамний дах, всередині комплектація S-Line. Батарея добре збережена, проїжджаю на ній 360-400 км в залежності від вашої їзди. Середня витрата машини на 107км була 25Квт. Машина знаходиться в місті Сокаль, готова до перевірок. Пишіть або телефонуйте в телеграм або на авторіа так як за кордоном.
Автомобіль був пригнаний з Німеччини,придбала особисто для себе. Авто повністю технічно справне, регулярно обслуговувалося, вкладень не потребує. Дуже економна, маневрена і надійна машина — ідеальний варіант для міста та подорожей. Сів і поїхав.Середній розхід 4,5л
Потрібно замінити лобове скло. Є не величкий дефект по крилу але нічого кретичного
Топова комплектація. Я перший власник в Україні. Автомобіль в хорошому стані, все працює. Є два комплекти коліс (літо, зима), обидва комплекти на титанах. зимова гума практично нова від'їздила два сезони. В багажник є гумовий килимок. Замінено масло в муфті халдекс. Повний привід працює відмінно. Масло, фільтра замінювалися по регламенту - кожні 9-10 тис. Салон шкіра + алькантара, не затертий і не зачуханий.
