- 180 тис. км
- Конотоп
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
продам власний автомобіль . чесне авто від власника. відкрита історія повна. пригнали для себе з штатів . АВТО ФАРБУВАЛОСЬ !!! БО ВОНО БУЛО В РЕХТОВЦІ ФАНАТАМ ТИКАННЯМ ТОВЩИНОМІРОМ ПАКА ВІДРАЗУ . шпаклівки немає 100% покажу де фарбувалсь і що робилось в авто бо йому курва 10 років і воно підкрашувалось бо блін сколи щебінь і всяка гадость на дорозі за 230 тис машина їздила а не стояла що до двигуна строгий регламент по маслу 7500/8000 тис Арал коробка 15 тис часткова масло SAN OIL дуже преміальна штука 30 тис половинна заміна хто шарить в Айсіні то розуміє як там все . чистка впускного колектора по регламенту перезаправка кондиціонера перед сезоном що року для поновлення масла. цеп замінили на 190 тис хоча там ще можна їздити ще 50 без стаху . машина прошита без критичних втручань. стадарт 170 в мене 185 машина обсуговувалась для себе !!! двигун CPRA 1.8 TSI GEN3 МАСЛО БЕРЕ ПО ЗАВОДУ 300 Г НА 5 ТИС КМ БО ВСІ ТУРБОВАНІ БЕНЗ МАЮТЬ БРАТИ МАСЛО ходова: стойки стаба втулкі резинки все більше толком нічого не тривожить. в спорт комплектації перед макферсон зад многоречажка ! машина при 160 тримається як і при 80 . диски і колодки ATE толкова фірма машина гальмує гарно і не пливе віддовгих гальмувань. 17 колеса є 2 комплекта гуми. комплектація чудова нічого лешнього немає . чорний потолок топ . максимальна магнітола все функціонує. машина іздила багато по роботі в основному з волині у Київ в основному пробіг трасовий . як пригнав було 98 тис зараз 230 .100 тис пробіг траса їздив так бо потрібно було в час війни як буду продавати сльозу пущу точно . причина продажу хочу плагін гібрид BYD хто купить не пошкодує про машину . все чітко по машині нічого не приховую будь яка перевірка .
Стан авто відмінний, довга база 9 місць. Авто своє,обслужена повністю без жодних вкладень, сів поїхав, Люба перевірка на любому сто. Деталі по телефону, торг на місці
Автомобіль в доброму стані ,але потрібні деякі допрацювання ,деталі по телефону .Терміновий продаж у зв?язку з переїздом за кордон.
Продам власний автомобіль. Мінівен 7 місць. Авто в хорошому справному стані. Гаражне зберігання. Завезене в Україну з Німеччини в 2024 р. Я 1-й власник. Використовувалось в основному для поїздок на дачу. Також їздив в Чорногорію - приблизно 5 тис км., та в Полщу - 4 тис км. Проблем не виникало. А по Україні проїхав 11 тис. км. Зиму простояло в гаражі, літо на дачі. Тапер по авто. Рік випуску – кінець 2017р. 2018-й модельний рік. Перша постановка на облік 2018р. В авто встановлено сучасну андроїд-магнітолу (практично планшет) є гучний зв'язок, камера заднього виду, навігація, вже відключено систему старт-стоп (відключили німці), я поміняв масло в АКП, двигуні та гальмівні колодки. Авто перевіряли спеціалісти - Пробіг 448 тис.км. хоча на спідометрі на даний час 226 тис.км. (скрутили перекупи). Пофарбовані ліве крило та двері (косметичний покрас, без шпатлівки). Авто обслуговувалось в офіціала – є звіт з обслуговування. Авто в непоганій комплектації: біксенонова оптика з функцією вирізання смуг руху, заводське webasto (в любий мороз заводиться без проблем - перевіряв), 3-зонний клімат-контроль, датчики світла та дощу, підігрів сидінь, розпізнавання дорожніх знаків та втоми водія, рейлінги, , 2 ключі, і т.д. Авто в м.Полтава. Огляд в любий час. Торг біля капоту. Оформлення – офіційно. Обмін не цікавить, так як є ще vw polo.
Продається автомобіль Volkswagen Passat B7, 2015 року випуску (за документами 2014 рік), ввезений зі США. VIN: 1VWAT7A30EC115049. Я третій власник в Україні, володію автомобілем півтора року, за цей час проїхав 15 000 км. Загальний пробіг — 215 000 км. Автомобіль у доглянутому стані, технічно справний. Двигун працює рівно та тихо, коробка передач функціонує без зауважень. Ремінь ГРМ було замінено попереднім власником. Ходова частина в порядку. Автомобіль експлуатується щодня та не потребує жодних додаткових вкладень. Було ДТП у США — автомобіль відновлений якісно, кузов рівний, геометрія не порушена. По кузову є незначні косметичні недоліки (сколи, підкраси). Зовнішній вигляд залишається охайним та презентабельним. В комплекті є зимова гума. Причина продажу — бажання перейти на дорожчу модель. Продаю без поспіху. Торг можливий при огляді для реального покупця.
Продам авто,свіжо пригнане з Германії,зимня резина,сервісна книжка,двигун працює добре,авто варте уваги.робити нічого не потрібно.торг біля авто
Технічний стан авто без зауважень, гальмівні колодки нові, 10 тис назад замінені задні амортизатори та сайлентблоки передніх ричагів. Нещодавно пройдено ТО, встановлено якісне ГБО. Масло в коробці замінено на 190 тис. По косметиці є недоліки: капот, переднє крило, двері передні та задні з водійської сторони та один з порогів потребує фарбування, недоліки на фото. Не маю часу займатися ремонтом. Ціна авто на віддачу 8200$ вже з торгом. Допомоги в продажу не потребую.
APPLE CARPLAY, ANDROID AUTO 2) BLUETOOTH/ USB/ AUX/ ГУЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК 3) СИСТЕМІ START/STOP 4) КОЖНИЙ КЕРМО СЕНСОРНИЙ МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ ЕКРАН 6) ПІДІГРІВ ПЕРЕДНІХ СИДІНЬ 7) ВИБІР РЕЖИМУ ЇЗДИ 8) КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ 9) МУЛЬТИМЕДІЙНЕ КЕРМО 10) КОНДИЦІОНЕР 11) ЕЛ. ПРИВІД СКЛА З ПІДІГРІВОМ 12) ПОВНИЙ ЕЛЕКТРО СКЛОПАКЕТ 13) СИДІННЯ З ПІДТРИМКОЮ 14) ДАТЧИК ДОЩУ 15) ДАТЧИК СВІТЛА 16) КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ 17) ПЕРЕДНІ/ ЗАДНІ ПРОТИТУМАННІ ФАРИ 18) АДАПТИВНЕ LED СВІТЛО 19) ПАНОРАМА 20) ПІДСВІЧУВАННЯ САЛОНУ І БАГАТО ІНШОГО............... -ЗАДИРІВ НЕМАЄ (ПЕРЕВІРЯЛИ)! -ЗАМІНА ЛАНЦЮГА, МАСЛО ДВИГУНА, МАСЛО КОРОБКИ, АНТИФРИЗ І ТД... -ДОДАТКОВО ЗРОБЛЕНО STAGE 1 ДВИГУН І КОРОБКА+ ТРУБА ЗВІДУ! -ЇДЕ ДУЖЕ БАДЬОРО! УСІ РОБОТИ ПРОВІДЛИСЬ НЕДАВНО! МАШИНА ВІД ГОСПОДАРЯ, ЦІЛА НЕ БИТА!!!!!!!
Продам Тігуан 2016 року в топовій R-Line комплектації!!! Високий кліренс,прохідний, комфортний, швидкий кросовер!!! Пригнаний з Америки, професійно відновлений та розмитнений! Замінено масло та фільтри в двигуні, зроблена хімчистка, є нова зимова резина, вкладень не потребує, сів і поїхав!!! Комплектація: - безключовий доступ - старт кнопкою - шкіряний салон - підігрів сидінь - камера заднього огляду - повний електропакет - кондиціонер - датчики світла та дощу - мультируль - електродзеркала з підігрівом - та ін. Сертифікація зроблена, перша реєстрація! Дзвоніть!
автомобіль в дуже хорошому технічному стані нічого не потрібно робити повне то масла фільтра замінені замінив демпферний маховик коробка переключає ідеально замінив двигун двигун пробіг 153 000 з Tiguan 15-го року ідеальний стан помилок немає працює все на обмін 10.000. + 26.09.2025 пройдене повне ТО ходової частини замінена нижня подушка коробки і дві передні стойки в зборі з опорними підшипниками, заміна всіх тормозних блинів плюс колодки також лівий підшипник ступіца, заміна моторного мастила Арал 5w-30 плюс всі фільтра. машина сімейна їжджу кожен день машина доглянута обслужена жодних нарікань чи зауважень. Машина вартує своїх грошей без перебільшень.! продаж продаж неспішний за такі гроші найти добру машину важко,цікавить на обмін чи з моєю доплатою позашляховик. стосовно ДТП в США по факту як такого ДТП не було авто вказано вандалізм.Все ціле без шпаклівки чи якихось замін все в рідні тобто крила стекла фари бампери все рідне. по кузова взагалі і цілком ні одної ржавчини чи сліду ржавчини ніде немає. в даний момент по двигуну пробіг 171000 км. 15.04.2026р. зроблена коробка передач все що можна було замінене це корзина демфер маховик зчеплення масла фільтра двигун коробка. Працює коробка ідеальна як нова на гарантії до кінця року. все питань більше по кузову по ходовій по двигуні і по коробці ніяких.Торгу не буде. Дякую.
Авто в гарному стані Перший власник в Україні авто в мене з 2017 р реальному покупцю торг є не значні нюанси в салоні і по кузову дві не значних вм'ятин мотор працює дуже добре коробка також дзвоніть подробніше розповім
Авто пригнане з Німеччини, в ідеальному стані. Я власник по техпаспорту. Телефонуйте, з задоволенням відповім на ваші запитання.
Продаю власне авто. Авто пригнане з Німеччини. Все працює відмінно. Перший власник в Україні. Салон шкіряний, не прокурений.В комплекті є зимові та літні колеса(титани+диски). Навігація Мульти руль Круїз контроль Підігрів сидінь Двох зонний клімат контроль Електро сидіння Оригінальні титани r 16 Автомобіль обслуженний готовий до будь яких перевірок Все працює на відмінно!!!
Продам свіжо пригнаний з Німеччини Volkswagen Golf 6 2011 року. З надійним та економним двигуном 1.6 дизель . Автомобіль у відміному стані, кузов без сколів та корозії, салон чистий сидіння без плям, все працює ідеально. Замінено масло гальмівні колодки та фільтра. Кондиціонер заправлений. Комплектація Style! Ходова частина, щеплення, рульова в повному порядку, пробіг 227тис.
Продам своє авто в хорошому стані. На ходу. Легка в управлінні. Надійна ластівка
навтомобіль свіжо привезиний з Німеччини все працює відмінно економне авто
авто в гарному технічному стані, модель поло з великим багажником - зручний в подорожі, мотор потужний, економічний - на трасі 4л, в місті 5.8-6.4, коробка , зчеплення без нюансів. 2 комплекта легкосплавних дисків 14 та 15д. передні крила в кутах з їржою і є 2 нових крила на їх заміну.
Свіжо пригнаний! Сертифікат в наявності! Повністю в оригінальній фарбі! Оригінальний пробіг, наявність всіх сервісів, а також архів з аукціону! По двигуну жодних зауважень АКПП працює навідміну! Підвіска обслужена, нові гальмівні диски з колодками! Вебасто справне ! Два ключі ! Запрошуюємо на огляд та тест драйв
