- 78 тис. км
- Шостка
- Електро
- Автомат
свиже авто .дзвонить.
свиже авто .дзвонить.
Автомобіль в гарному робочому стані. Все працює. Вкладень не потребує. Деталі по телефону.
Всі питання лише по телефону, ( Вайбер )
В комплектації є все що потрібно, двохзонний клімат-контроль, Apple CarPlay та Android Auto, камера заднього виду з траєкторією руху, шкіряний салон, електро регулювання передній сидінь, навігація, панорамний дах, безключовий доступ, кнопка Start-Stop, автосвітло, ПТФ. Тонована дорогою американською плівкою, комплект практичних та зручних EVA килимків з емблемами. Все переведено під Європейські стандарти, швидкість, температура, мова інтерфейсу, тест стрілок, показ передачі. Останнє ТО зроблено на пробігу 138000 км, замінено оригінальне масло, фільтра. В машині не курили. Продаю, оскільки в сімʼї друге авто. Майданчикам і автобізнесменам прохання не турбувати.
Автомобіль був у особистому користуванні. Зверніть увагу що авто з Канади, удар був в двері, які змінили на нові Новий акумулятор 2025 року. Міняла мотор пічки салону. Автоплощадки і перекупи не цікавлять
Volkswagen golf cross plus (комплектація і вигляд значно кращі, ніж в golf plus). Автомобіль обладнаний новим радіатором, компресором (кондиціонер), замінено передні пружини і стійки, тяги стабілізатора, шарові опори, свічки запалювання. Замінено масло в АКПП в жовтні 2025 року. Нові чохли, докатка, 2 комплекти коліс (літні нові, зимові - 2 сезон). Лімітована версія Golf cross plus. При поворотах здійснює підсвічування фар. Наявний мультируль. Автомобілем користувалася жінка. У відмінному стані, незважаючи на рік випуску! Перекупів прохання не турбувати.
Надійний автомобіль,в гарному стані,місто 11,траса 9,коробка та мотор працює справно,ходова без нарікань,помилок не має,пробіг рідний,всі масла та фільтра замінювались вчасно
Автомобіль в ідеальному стані,пригнаний з Німеччини
машина повністю обслужена, на автомобілі встановлено газ! деталі по телефону.
Авто в гарному стані. В Україні два роки. Детальніша інформація по телефоні.
Продам власне авто - гольф 4 1.6 бензин. Не битий,ржавчини нема. Мотор і ходова,в гарному стані. Повністью обслужений. Кондиціонер заправлений і працює. Деталі по телефону
Контакт за телефоном
Авто в хорошому стані, повністю обслужений, замінено масло і фільтра. Рідний пробіг 100 %. Двигун 2.0 потужний і економний. Авто дуже комфортне в їзді. Чудовий універсал на кожний день. Є комплект зимових шин Центральний замок • Антиблокувальна система (ABS) • Сигналізація • Запобігання зіткнення • Датчик втоми водія • Датчик тиску в шинах • Блокування замків задніх дверей Акустика • Навігаційна система • Мультимедіа система з LCD-екраном • AUX • Bluetooth • USB • Голосове керування Стан Гаражне зберігання • Сервісна книжка
голф 4 универсал 2000 року в дуже гарному стани без жодного пидкрасу кузов двигатель без заме,чаний по документам я власник оформленя любе
Авто пригнано, з Франції,розметнено та зареєстровано. Технічно все в ідеалі щойно замінено усі рідини, зокрема ГРМ. Кузов без зауважень.Оригінальний пробіг, підтверджений. Просторий, та доглянутий салон. Повна історія сервісного обслуговування. Двохзонний клімат контроль салону. Датчики дощу та світла. Електроскладні дзеркала. Датчики тиску коліс. Система Старт-Стоп. Система допомоги під горбом. Система антибукс та антизанос. Великий сенсорний дисплей з навігацією та відображенням функцій налаштування автомобіля. Адаптивний круїз-контроль(Distronic). 2 ключі запалювання. Стан автомобіля як нового. В комплекті зимова резина на фірмових , 16-дюймових легкосплавних дисках. Знімається з обліку.
Яке авто приїхало з США, можете подивитися в гугл. Відремонтовано. Нещодавно замінив мастило в двигуні (24/09/2025) і всі фільтра. Є другий комплект коліс (зима), на металевих дисках, віддам по домовленості, пройшли 4 сезони. Передні (літні) шини також купляв нові, пройшли 4 сезони. Задні ще більш - менш, на сезон - два вистачить. Диски в машині 15 радіусу. Безпеку в машині замінив, штора зі сторони водія і пасажира, подушка в рулі, і паски безпеки.(crash_data - в блоці не було, сам в шоці). Також треба розібратися зі шторкою люка, нормально не заїзжає. Салон світла тряпка, це жах!!! Як мінімум чохли, хімчистка, перешивка, як максимум заміна на щось практичніше. На лобовому склі, внизу з лівої сторони, є невелике пошкодження, ліве жабо в самому куті, коло лівого крила, не вистачає сегменту. Замінив капот, ліве крило, ліву фару, бампер, бачок омивача, поличку аккума і безліч пластикових елементів.,в декорі кришці двигуна не вистачає 2-х кріплень, на кришці запобіжників під капотом є щілинка. Присутні сколи на передньому бампері. Маленькі царапки в проймах дверей. Замінив свічки, замінив акум, зробив "російську", знаю, але не має на цю магнітолу співучої Української... Перевів ближнє світло на LED, замінив важіль коробки на більш інформативний, LED повторювачі в дзеркалах, теж замінив. Поставив LED з лампи заднього ходу. Можливо ще щось забув, але так машина їздить майже кожний день, но не далеко( На недоліки скину, але при зустрічі... БудьЛаска, майданчики і автоБізнесмени ідіть лісом...
По автомобілю зроблено капітальний ремонт двигуна, замінено все цієї зими, масло міняв два рази в пів року, масло замінено 500км назад, в комплекті нова зимова резина, є невеликі нюанси по кузову за що потенційному покупцеві хороший торг
Один власник, рідний пробіг, сервісна книжка, обслуговувалася тільки на сервісі Volkswagen! Euro6, AdBlue, Full LED фари, кнопка багажника електрична, Фаркоп, підігрів сидінь, Bluetooth, навігація, круїз контроль, 3-х зонний клімат контроль, автомат, заміна масла на 275 тис., дуже хороша резина, мультируль, сенсорний екран, старт стоп кнопка запуску, 2 ключа, масаж водійського крісла, автомат 2.0 дізель 190к.с.!!! Все працює ідеально, стан НОВОГО АВТО! Всі питання по телефону!
