- 100 тис. км
- Болград
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам славуту заз-1103 у хорошому стані завів поїхав усі питання по телефону
Продам славуту заз-1103 у хорошому стані завів поїхав усі питання по телефону
Вся інформація за номером телефону
Продам Славуту,майже на ходу. З мінусів треба поміняти задню ручку дверей,поміняти одну заглушку на двигуні,зробити договір страхування,і розвал сходження. З плюсів машина на ваз ходовій,на газу,передні сидіння з іномарки,не гнила, поварена не дуже давно +- нормально.
В нормальному технічному стані поварина не гнила 15 тисяч назад був римонт двигуна і головки на газу газ вписаний на свої роки чудове авто обов'язкове переоформлення знаходиця Черкаська область село Байбузи За 600 не буде
Доброго дня. Продаю автомобіль. Потребує підварювання. Автомобіль знаходиться у Києві.
По автомобілю зроблено т.о.Автомобіль на повному ходу.Ходова частина вся зроблена,всі гальмівні,АКП,рідина,мастило замінено.Салон доглянутий,електрика вся працює.По автомобілю є незначна корозія на порозі з правої сторони,потрібно поварити.На технічний стан і на динаміку їзди не впливає.Автомобіль мастила не бере.і не димить витратив палива 5-5.5л-100км.Реальному покупцю невеликий торг.
Телефон **********.
У хорошому стані, не гнила, сів поїхав, хороше світло, двигун працює відмінно інжектор, переоформлення
Продам Славуту.У хорошому стані на свої роки.На повному ходу.Є газ.Вписаний в техпаспорт.
Продам ЗАЗ Славута в гарному станi.Вкладень не потребуе.Газ/бензин.2006 рiк випуску.Колiр сiрий.З документами порядок.1400$.Деталi за номером.
хранение гараж. смяты левые двери. есть новые на замену
Добрый стан.
Заміна щепленя кобка мотор радіатор акб масло мотор не бере є центральний замок 4 на дверих машина зроблено для себи вкладень не потрібно усі питання по телефону можливо обмін на інше авто з переоформлення в мрео по тех паспорту не інтересу
Продам славуту на газу токо переоформление торг у капота.
Продам Славута карбюратор в хорошем состоянии полностью на ходу, гаражное хранение, ездили только на работу, газ/бензин, ГБО2 есть сигнализация, новые чехлы. Продаём в связи с переездом в другой город. В машину вложено очень много сил и денег, если бы не переезжали, никогда бы не продали. По машине мы делали: частичная переборка двигателя, приближенная к капитальной; недавно чистили карбюратор, холостой ход настроен, аккумулятор новый мощный (1.5 года), меняли свечи, масло в двигателе, антифриз. Из недостатков: незначительные дефекты по покраске, царапины, временами при включении шумит печка, нужно будет заменить кнопку газ/бензин. К машине отдаю летнюю резину. Перекупов просьба не звонить, не продам из принципа
Авто на свiй вiк у гарному станi , обслуговалося вчясно , решта питань по телефону .
Торг! Пишіть у Viber або в Telegram.
Продам свой автомобиль с переоформлением ,по кузову всё хорошо полностью обезшумлена,двигатель и КПП без вопросов масло замена была три тысячи назад,резина зима Нокиан почти новая,салон ухожен, двухсторонняя сигнализация музыка,звоните отвечу на все вопросы машиной будете довольны!
