- 250 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продається Славута 2008 року! 1.3 інжектор Була в ДТП! Всі деталі на фото!!!
Продається Славута 2008 року! 1.3 інжектор Була в ДТП! Всі деталі на фото!!!
додаткова інформація по тел.
Повністю на ходу. На газу. Масло не капає, двигун сухий. Кузов оброблений. В рідній фарбі.
Виконана робота по авто: передні стойки-2шт пильники+відбійники передніх стойок мотор пічки резинки(троси) задньої полки-2шт упаковка багажника-1шт упаковка дверей-4шт ручка дверей наружна права-1шт ручка КПП+пильник ковпаки+резинки-4шт шини всесизонка нові-4шт циліндр тормозний зад-2шт циліндр тормозний головний граната наружна ліва вставки дверної карти-4шт накладки педалів-3шт ручки склопідйомників-4шт ручка капота+трос замок багажника+планка кліпси салона сальник вибора передач підкрилки задні-2шт сальник ступічні задні-2шт колодки тормозні передні+задні троси задніх дверей-2шт замок дверний передній лівий замок дверний задній правий коврики в салон диски покрашені і відбалансовані-5шт розвал сходження Двигун зроблений, нічого не підтікає, замінено все. По кузову ржавчина відсутня. Салон після хімчистки.
на ходу , нова резина , газ вписаний ,є колпаки ,пару нюансів по краю порога , треба перекрасити задній бампер .
Продам Славуту в хорошому стані. Купили у 2008 році та робили автомобіль під себе, перший та єдиний господар. Мотор інжектор 1.2 олія не їсть, люлей не отримував. Обслуговували самі та завжди вчасно. Нові радіатори(пічка,основний),новий електробензонасос, зчеплення гідравліка, система охолодження з Ланос 1.4, ходівка Ваз 2108, передня верхня+кпп, нижня та задня розпірки. Вийшов збитий та приємний в управлінні як для свого класу автомобіль.
Один власник, рідний пробіг 130 тисяч, переоформлення, технічно машина в гарному стані, кузов цілий, без ДТП Деталі за тел
Продаю своє авто в гарному стані. 2 комплекти резини з дисками. Газ вписаний. Торг. Телефонуйте.
Машина - ракета, люкс торпедо. Авто на ходу. Стан кузова видно на фото. Карбюратор Газ/Бензин, II покоління, газ вписаний.
Авто справне ,на ходу, Літня гума нова, є зимова. Газ вписаний в ТП . Більш детальні питання за телефоном.
Здравствуйте, машина в хорошем состоянии но чуть руки нужно приложить, нужно покрасит салон, нужно поменять резину, сделать развал ! Ходовая вся новая, и стоит выставить клапана, стоит Прямоток, машина громкая, стоит какая не какая музыка, дно в идеальном состоянии и обработано, двигатель вымыт, сечёт масло с бензонасоса, прокладки точнее, стоят Електростеклоподьемники, торг минимальный у капота, посмотреть космос - пески
На ходу . В нормальному робочому стані зимня резина . Стан доглянути продаж тільки з переоформленням на нового власника дійсна страховка.
Один власник. Все робоче, пороги зроблені, нова резина та АКБ. Двигун після кап ремонту проїхав всього тис. км. Газ вписаний. Документи в порядку.
авто в гарному стані,пробіг 65т,радіатор новий, зчеплення мінялося ,масла фільтра замінені,стойки передні недавно міняні, поміняний головний тормознии циліндр, ходова в гарному стані,стартер був замінений пів року,броні дроти мінялись, з питаннями 800 доларів віддаси,проходьте мимо,машина на повному ходу сів та поїхав
Автомобіль на свої роки вдуже гарному та збереженому стані, рідний пробіг, 5ступка, в ріднфй фарбі, без іржі, дешевий по обслуговуванню, мотор шепче. Хто купить - не пошкодує!
Продам автомобіль в хорошому стані. Перший власник. Гаражне зберігання. З документами повний порядок. Пробіг оригінальний. Мотор в хорошому стані (масла не бере, ремонту не потребує). Реальному покупцю хороший торг!!! Детальніше за номером телефону!!!
Володію машиною з квітня 23 року (пробіг був 53 тисячі, без поняття рідний чи ні). Купувалася як перша машина, щоб подучитися їздити. Сліди навчання помітні на передньому та задньому бампері. Передній бампер тріснутий через те, що вкрали номер і довелося робити новий номерний знак і новий тех.паспорт. За машиною намагався доглядати, при купівлі відразу була зроблена ходова, замінено головний гальмівний циліндр. Якщо в машині щось ламалося, то відразу робилося. Є ГБО, яке вписане в тех.паспорт, але я на ньому не їздив, завжди катався на бензині. Зараз на машині стоїть нова гума Triangle 24 року, вона відходила тільки цю зиму. Також є 3 колеса літньої гуми також Triangle 24 року. Є трохи деталей, які віддам разом із машиною. З будь-яких питань можна дзвонити або писати у вайбер на номер - **********, машина непогана. Торг присутній, приїжджайте і дивіться.
