- 83 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Продам Славуту. Стан відмінний машина реально коштує своїх грошей. Продаю по причині того що вже без потреби.
Продам хороший автомобиль;из нового все тормоза,шрузы Внутрений и наружный,коробка передач после капиталки,сцепление 1000 назад менялось вместе со всеми маслами ,подшипники зад перед.,.,машина очень экономная на газу и бензине.
Авто в хорошому стані.Всі питання по телефону.Торг...
На ходу. Купив трохи більшу, ця стоїть без діла. Пишіть, дзвоніть відповім на питання. Як треба додаткові фото, то зроблю.
Авто ніколи не було в дтп, дуже економічна і прийомиста. Моя перша машина. Вкладено душу і немало коштів. Я власник. Любий вид переоформлення. З машиною віддам мілкий дріб'язок який буде корисний
Авто в рідній фарбі, без підкрасів, все в оригіналі.
Гарний стан авто Один власник
машина в робочому стані ,в ДТП не була
Авто повністю обслужене двигун 1,2бензин кпп 5 ступка пробіг 89 тис документи в порядку більш детально за номером 09******95
Продам автомобіль Заз Славута. ********** Информации через viber.
Продам Славуту, 2001 р., газ/бензин. Газ не вписаний... з документами повний порядок., тільки переоформлення... Варити та фарбувати не потрібно.лакофарбове на відмінно.... пороги варені, дно ціле та не гниле... огляд на місці... телльга
Машина на ходу, є вм'ятини, не гнила, 1 власник куплена в салоні. ТО робилось вчасно. За нею слідкували. Купили нову тому стоїть припадає пилом. Ластівку любили, тому в гарному стані, є питання по спідометру і радіатору.
З документами порядок. Машина вкладень не потребує, все працює. Масла, фільтри, ремені застосовані. Мотор, коробка без зауважень. Не димить. Масло ніде не капає. Дір і іржі ніде немає. Акумулятор, стакани, днище, пороги, багажник без зауважень. РЕЗИНА нормальна, музика єПереоформлення або довіреність.Корбюраьор 1.2 Без торга
завив и пойихав
авто в гарному стані ..на нову зимова резина..2000км назад поміняли фільтри .масло в двигун та в коробку..миняли задні тормозні колодкі.передні тормозні циліндри ..поставили лед фари.всі стьокла затемньониє ..решта всі питань на телефоні **********
